Amora FC - Caldas SC 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.04.2026) Bu karşılaşma Portekiz - Liga Portugal 3 Grup 2 - 7. Hafta kapsamındadır.

Amora FC 1-2 Caldas SC - Özet, Goller ve İstatistikler - 12.04.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
1 - 2
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Amora logosu
%49
Topla Oynama
%51
7
Korner
5
1
Sarı Kart
5
0
Kırmızı Kart
0
Caldas SC logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
72
83
Topa Sahip Olma
%49
%51
Ataklar
106
113
Şut
9
11
İsabetli Şut
3
6
Saat
12 Nisan 2026, Pazar 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 16°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
2.5 Alt
3
Gol yeme
6
Mağlubiyet
5/6
Kazanamama
5/6
Kaybetmeme
3/4
2.5 Üst
3/4
İlk Golü Yeme
5/6
Gol yeme
10/11
Gol yeme
5/6

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Amora Caldas SC
%49
Topla Oynama
%51
9
Toplam Şut
11
3
İsabetli Şut
6
0
Ofsayt
0
7
Korner
5
1
Sarı Kart
5
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Amora Caldas SC
9
Toplam Şut
11
3
İsabetli Şut
6
6
İsabetsiz Şut
5
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Amora Caldas SC
%33
Topla Oynama
%67
3
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
1
3
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Amora Caldas SC
3
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Amora Caldas SC
%63
Topla Oynama
%37
6
Toplam Şut
7
1
İsabetli Şut
5
0
Ofsayt
0
4
Korner
3
1
Sarı Kart
4
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Amora Caldas SC
6
Toplam Şut
7
1
İsabetli Şut
5
5
İsabetsiz Şut
2
Amora
Caldas SC
Maç Başına Ortalamalar
0.9
Gol
1.0
1.4
Yediği Gol
1.2
7.4
Şut
9.2
4.1
Korner
5.7
2.5
Sarı Kart
2.4
0.0
Faul
0.0
Amora
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.47
%17
Beraberlik:
4
Oran:
2.66
%33
Mağlubiyet:
6
Oran:
2.18
%50
Caldas SC
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
2.18
%36
Beraberlik:
1
Oran:
2.66
%9
Mağlubiyet:
6
Oran:
2.47
%55
Amora
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
3.26
%17
Beraberlik:
4
Oran:
1.69
%33
Mağlubiyet:
6
Oran:
2.92
%50
Caldas SC
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.92
%27
Beraberlik:
4
Oran:
1.69
%36
Mağlubiyet:
4
Oran:
3.26
%36
Amora
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
12
Oran:
%100
Caldas SC
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%9
Üst:
10
Oran:
%91
Amora
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%17
Üst:
10
Oran:
%83
Caldas SC
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
%55
Üst:
5
Oran:
%45
Amora
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
1.31
%58
Üst:
5
Oran:
2.09
%42
Caldas SC
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
1.31
%82
Üst:
2
Oran:
2.09
%18
Amora
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
10
Oran:
%83
Üst:
2
Oran:
%17
Caldas SC
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%91
Üst:
1
Oran:
%9
Amora
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Caldas SC
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%91
Üst:
1
Oran:
%9
Amora
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Caldas SC
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%91
Üst:
1
Oran:
%9
Amora
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
5
Oran:
1.78
%42
Oran:
7
Oran:
1.48
%58
Caldas SC
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.78
%18
Oran:
9
Oran:
1.48
%82

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.47
0
2.66
2
2.18
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.26
0
1.69
2
2.92
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.82
0
2.02
2
2.56
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.27
0
3.39
2
4.67
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.12
1 ve 2
1.50
0 ve 2
1.09
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.27
1 ve 2
1.16
0 ve 2
1.20
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.31
Üst
2.09
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.27
Üst
1.26
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.21
Üst
2.45
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.04
Üst
1.33
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.29
Üst
2.15
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.34
Üst
2.02
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.78
Yok
1.48
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.72
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.66
Yok
-
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.90
Çift
1.40

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
10 6 0 4 16 - 8 8 26
M M G M G
2
10 5 2 3 11 - 10 1 24
B G G G M
3
10 4 2 4 10 - 11 -1 19
B G M B M
4
10 5 2 3 13 - 11 2 18
G G M B B
5
10 4 1 5 14 - 14 0 16
M M M G G
6
10 2 1 7 7 - 17 -10 13
G M G M B
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
5 3 0 2 4 - 3 1 9
G M G G M
2
5 2 2 1 6 - 5 1 8
G G M B B
3
5 2 1 2 5 - 7 -2 7
G M M G B
4
5 2 0 3 7 - 5 2 6
G M M G M
5
5 1 1 3 5 - 10 -5 4
M B M M G
6
5 0 0 5 2 - 12 -10 0
M M M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
5 4 0 1 9 - 3 6 12
G G G M G
2
5 3 1 1 8 - 4 4 10
G G G M B
3
5 3 0 2 9 - 4 5 9
M G G M G
4
5 2 2 1 7 - 7 0 8
M B G B G
5
5 2 1 2 5 - 5 0 7
M M G G B
6
5 2 0 3 4 - 6 -2 6
M G G M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
12 Nisan 2026, Pazar 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 16°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.47
MS 0
2.66
MS 2
2.18
2.5 Alt
1.31
2.5 Üst
2.09

Amora - Caldas SC maç özeti

Portekiz - Liga Portugal 3 Grup 2 - 7. Hafta kapsamında oynanan maçta Caldas SC, Amora karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 12.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: Aldo Dino Pereira Semedo (60'), G.Chaves (70'), G.Chaves (90+1').

Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Amora - Caldas SC): topla oynama %49 - %51, isabetli şut 3 - 6.

Puan durumunda Amora 6. sırada 13 puanla, Caldas SC 3. sırada 19 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler