Associaçao Lusitano de Evora 1911 - Amora FC 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (22.02.2026) Bu karşılaşma Portekiz - Liga Portugal 3 Grup 2 - 2. Hafta kapsamındadır.

Associaçao Lusitano de Evora 1911 1-0 Amora FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 22.02.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet
MS
1 - 0
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ
20' 1 - 0
IY | 1 - 0
85'
88'
MS | 1 - 0

Önemli İstatistikler

Lusitano Evora logosu
%46
Topla Oynama
%54
4
Korner
5
0
Sarı Kart
2
1
Kırmızı Kart
1
Amora logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
37
49
Topa Sahip Olma
%46
%54
Ataklar
98
131
Şut
8
5
İsabetli Şut
3
1
Saat
22 Şubat 2026, Pazar 18:00
Güneşli
Güneşli, 22°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
3/4
Kazanamama
7/8
Kaybetmeme
4/5
2.5 Alt
3/4
2.5 Alt
3/4
İlk Golü Yeme
5/6
Gol yeme
9/10
Gol yeme
5/6

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Lusitano Evora Amora
%46
Topla Oynama
%54
8
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
1
0
Ofsayt
0
4
Korner
5
0
Sarı Kart
2
1
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Lusitano Evora Amora
8
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
1
5
İsabetsiz Şut
4
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Lusitano Evora Amora
%40
Topla Oynama
%60
5
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
0
1
Korner
3
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Lusitano Evora Amora
5
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
0
2
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Lusitano Evora Amora
%51
Topla Oynama
%49
3
Toplam Şut
1
0
İsabetli Şut
1
0
Ofsayt
0
3
Korner
2
0
Sarı Kart
1
1
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Lusitano Evora Amora
3
Toplam Şut
1
0
İsabetli Şut
1
3
İsabetsiz Şut
0
Lusitano Evora
Amora
Maç Başına Ortalamalar
0.9
Gol
1.0
1.2
Yediği Gol
1.3
10.4
Şut
7.1
5.4
Korner
4.3
2.2
Sarı Kart
2.5
0.0
Faul
0.0
Lusitano Evora
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
6
Oran:
1.37
%67
Beraberlik:
0
Oran:
3.28
%0
Mağlubiyet:
3
Oran:
4.86
%33
Amora
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
4.86
%33
Beraberlik:
2
Oran:
3.28
%22
Mağlubiyet:
4
Oran:
1.37
%44
Lusitano Evora
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.88
%22
Beraberlik:
2
Oran:
1.92
%22
Mağlubiyet:
5
Oran:
5.36
%56
Amora
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
5.36
%22
Beraberlik:
4
Oran:
1.92
%44
Mağlubiyet:
3
Oran:
1.88
%33
Lusitano Evora
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
9
Oran:
%100
Amora
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%22
Üst:
7
Oran:
%78
Lusitano Evora
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%44
Üst:
5
Oran:
%56
Amora
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%33
Üst:
6
Oran:
%67
Lusitano Evora
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
1.46
%67
Üst:
3
Oran:
1.80
%33
Amora
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
1.46
%67
Üst:
3
Oran:
1.80
%33
Lusitano Evora
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
%78
Üst:
2
Oran:
%22
Amora
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
%78
Üst:
2
Oran:
%22
Lusitano Evora
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%89
Üst:
1
Oran:
%11
Amora
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Lusitano Evora
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Amora
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Lusitano Evora
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
3
Oran:
1.84
%33
Oran:
6
Oran:
1.44
%67
Amora
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
3
Oran:
1.84
%33
Oran:
6
Oran:
1.44
%67

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.37
0
3.28
2
4.86
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.88
0
1.92
2
5.36
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.74
0
2.22
2
4.65
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.27
0
2.93
2
1.93
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.37
0 ve 2
1.39
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.08
0 ve 2
1.86
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.46
Üst
1.80
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.63
Üst
1.59
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
1.71
Üst
1.52
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.36
Üst
1.22
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.74
Üst
1.50
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.15
Üst
2.72
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.84
Yok
1.44
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.62
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.70
Yok
-
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.80
Çift
1.46

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
10 6 0 4 16 - 8 8 26
M M G M G
2
10 5 2 3 11 - 10 1 24
B G G G M
3
10 4 2 4 10 - 11 -1 19
B G M B M
4
10 5 2 3 13 - 11 2 18
G G M B B
5
10 4 1 5 14 - 14 0 16
M M M G G
6
10 2 1 7 7 - 17 -10 13
G M G M B
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
5 3 0 2 4 - 3 1 9
G M G G M
2
5 2 2 1 6 - 5 1 8
G G M B B
3
5 2 1 2 5 - 7 -2 7
G M M G B
4
5 2 0 3 7 - 5 2 6
G M M G M
5
5 1 1 3 5 - 10 -5 4
M B M M G
6
5 0 0 5 2 - 12 -10 0
M M M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
5 4 0 1 9 - 3 6 12
G G G M G
2
5 3 1 1 8 - 4 4 10
G G G M B
3
5 3 0 2 9 - 4 5 9
M G G M G
4
5 2 2 1 7 - 7 0 8
M B G B G
5
5 2 1 2 5 - 5 0 7
M M G G B
6
5 2 0 3 4 - 6 -2 6
M G G M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
20' 1 - 0
IY | 1 - 0
85'
88'
MS | 1 - 0
Saat
22 Şubat 2026, Pazar 18:00
Güneşli
Güneşli, 22°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.37
MS 0
3.28
MS 2
4.86
2.5 Alt
1.46
2.5 Üst
1.80

Lusitano Evora - Amora maç özeti

Portekiz - Liga Portugal 3 Grup 2 - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Lusitano Evora, Amora karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 22.02.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Maçta 0 sarı, 2 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Lusitano Evora - Amora): topla oynama %46 - %54, isabetli şut 3 - 1.

Puan durumunda Lusitano Evora 2. sırada 24 puanla, Amora 6. sırada 13 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler