YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
AZ Alkmaar II - Helmond Sport 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (03.04.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 34. Hafta kapsamındadır.
AZ Alkmaar II - Helmond Sport 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (03.04.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 34. Hafta kapsamındadır.
Alkmaar II İç Saha Form Durumu
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 0.84 |
|
1.32 |
| 12 |
|
9 |
| 5 |
|
4 |
| 363 (%84) |
|
386 (%83) |
| 12 |
|
15 |
| 3 |
|
2 |
| 6 |
|
2 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 22 |
|
26 |
| 5 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 12 |
|
9 |
| 5 |
|
4 |
| 5 |
|
3 |
| 3 |
|
2 |
| 8 |
|
6 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 430 |
|
463 |
| 363 (%84) |
|
386 (%83) |
| 23 (%41) |
|
20 (%50) |
| 3 (%30) |
|
2 (%16) |
| 11 |
|
6 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 19 |
|
23 |
| 15 |
|
13 |
| 14 |
|
15 |
| 2 |
|
3 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 50 (%52) |
|
46 (%47) |
| 11 (%45) |
|
5 (%29) |
| 126 |
|
128 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 0.45 |
|
0.33 |
| 5 |
|
4 |
| 3 |
|
2 |
| 174 (%86) |
|
204 (%86) |
| 7 |
|
5 |
| 1 |
|
2 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
10 |
| 2 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 5 |
|
4 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 4 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 201 |
|
236 |
| 174 (%86) |
|
204 (%86) |
| 11 (%33) |
|
19 (%65) |
| 1 (%16) |
|
0 (%0) |
| 4 |
|
1 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 6 |
|
13 |
| 9 |
|
7 |
| 7 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 19 (%43) |
|
25 (%56) |
| 7 (%70) |
|
4 (%50) |
| 57 |
|
56 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| %50 |
|
%50 |
| 0.38 |
|
0.99 |
| 7 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 183 (%79) |
|
182 (%80) |
| 5 |
|
10 |
| 2 |
|
0 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
16 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 7 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 4 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 4 |
|
4 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 229 |
|
227 |
| 183 (%79) |
|
182 (%80) |
| 12 (%52) |
|
1 (%9) |
| 2 (%50) |
|
2 (%28) |
| 7 |
|
5 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 13 |
|
10 |
| 6 |
|
6 |
| 7 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| Alkmaar II | Helmond | |
|---|---|---|
| 31 (%59) |
|
21 (%40) |
| 4 (%28) |
|
1 (%11) |
| 69 |
|
72 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Helmond
|
1
|
0
|
3
|
Alkmaar II
|
0
|
0
|
3
|
Alkmaar II
|
1
|
1
|
2
|
Alkmaar II
|
1
|
0
|
2
|
Alkmaar II
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Alkmaar II
|
8.00
|
Alkmaar II
|
8.00
|
Alkmaar II
|
8.00
|
Alkmaar II
|
7.60
|
Alkmaar II
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Alkmaar II
|
1
|
5
|
Alkmaar II
|
0
|
2
|
Helmond
|
0
|
2
|
Helmond
|
0
|
2
|
Alkmaar II
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Helmond
|
66
|
90%
|
73
|
Helmond
|
63
|
92%
|
68
|
Alkmaar II
|
61
|
92%
|
66
|
Alkmaar II
|
55
|
94%
|
58
|
Alkmaar II
|
52
|
94%
|
55
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Alkmaar II
|
2
|
40%
|
5
|
Helmond
|
1
|
33%
|
3
|
Alkmaar II
|
0
|
0%
|
2
|
Helmond
|
0
|
0%
|
2
|
Helmond
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Alkmaar II
|
4
|
23%
|
17
|
Alkmaar II
|
5
|
50%
|
10
|
Helmond
|
5
|
50%
|
10
|
Helmond
|
7
|
77%
|
9
|
Alkmaar II
|
3
|
37%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Alkmaar II
|
2
|
33%
|
6
|
Helmond
|
2
|
40%
|
5
|
Alkmaar II
|
2
|
50%
|
4
|
Alkmaar II
|
2
|
66%
|
3
|
Alkmaar II
|
1
|
33%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Alkmaar II
|
8
|
61%
|
13
|
Helmond
|
8
|
61%
|
13
|
Helmond
|
5
|
41%
|
12
|
Alkmaar II
|
5
|
45%
|
11
|
Alkmaar II
|
5
|
45%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Alkmaar II
|
6
|
Helmond
|
5
|
Alkmaar II
|
3
|
Helmond
|
3
|
Alkmaar II
|
2
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Alkmaar II
|
1
|
Alkmaar II
|
1
|
Helmond
|
1
|
Helmond
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Alkmaar II
|
5
|
Helmond
|
5
|
Alkmaar II
|
3
|
Alkmaar II
|
3
|
Alkmaar II
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Helmond
|
5
|
Alkmaar II
|
4
|
Alkmaar II
|
3
|
Helmond
|
3
|
Helmond
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Alkmaar II
|
19
|
Alkmaar II
|
13
|
Alkmaar II
|
13
|
Helmond
|
12
|
Alkmaar II
|
11
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Alkmaar II
|
2
|
Alkmaar II
|
2
|
Alkmaar II
|
2
|
Helmond
|
2
|
Alkmaar II
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Alkmaar II
|
2
|
Helmond
|
2
|
Alkmaar II
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Alkmaar II
|
3
|
Helmond
|
3
|
Alkmaar II
|
2
|
Alkmaar II
|
2
|
Helmond
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Alkmaar II
|
4
|
Alkmaar II
|
2
|
Alkmaar II
|
2
|
Helmond
|
2
|
Helmond
|
2
|
Alkmaar II
Helmond
Alkmaar II
Helmond
Alkmaar II
Helmond
Alkmaar II
Helmond
Alkmaar II
Helmond
Alkmaar II
Helmond
Alkmaar II
Helmond
Alkmaar II
Helmond
Alkmaar II
Helmond
Alkmaar II
Helmond
Hollanda - Eerste Divisie - 34. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 29 | 2 | 7 | 90 - 37 | 53 | 89 |
G G M G G
|
||
|
2
|
38 | 23 | 9 | 6 | 75 - 48 | 27 | 78 |
M B B M G
|
||
|
3
|
38 | 20 | 8 | 10 | 59 - 42 | 17 | 68 |
G G G G G
|
||
|
4
|
38 | 18 | 9 | 11 | 74 - 58 | 16 | 63 |
B G B G M
|
||
|
5
|
38 | 18 | 4 | 16 | 78 - 63 | 15 | 58 |
G M M G M
|
||
|
6
|
38 | 16 | 10 | 12 | 71 - 59 | 12 | 58 |
G B G M G
|
||
|
7
|
38 | 17 | 5 | 16 | 66 - 64 | 2 | 56 |
M G G M M
|
||
|
8
|
38 | 14 | 13 | 11 | 59 - 54 | 5 | 55 |
G M G B M
|
||
|
9
|
38 | 14 | 9 | 15 | 65 - 69 | -4 | 51 |
G B M B M
|
||
|
10
|
38 | 12 | 11 | 15 | 48 - 56 | -8 | 47 |
M B G M M
|
||
|
11
|
38 | 14 | 5 | 19 | 51 - 69 | -18 | 47 |
B M M M G
|
||
|
12
|
38 | 12 | 10 | 16 | 58 - 62 | -4 | 46 |
M M G B G
|
||
|
13
|
38 | 13 | 6 | 19 | 50 - 58 | -8 | 45 |
G M B M G
|
||
|
14
|
38 | 12 | 9 | 17 | 58 - 72 | -14 | 45 |
B G M B G
|
||
|
15
|
38 | 15 | 11 | 12 | 64 - 55 | 9 | 44 |
B G G B M
|
||
|
16
|
38 | 11 | 11 | 16 | 54 - 64 | -10 | 44 |
M G G G G
|
||
|
17
|
38 | 12 | 4 | 22 | 61 - 76 | -15 | 40 |
G M M M G
|
||
|
18
|
38 | 10 | 9 | 19 | 42 - 62 | -20 | 39 |
M B B G M
|
||
|
19
|
38 | 9 | 11 | 18 | 41 - 73 | -32 | 38 |
M M B B M
|
||
|
20
|
38 | 9 | 8 | 21 | 50 - 73 | -23 | 35 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 15 | 1 | 3 | 49 - 18 | 31 | 46 |
G G G G G
|
||
|
2
|
19 | 13 | 5 | 1 | 42 - 21 | 21 | 44 |
G B M B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 25 - 16 | 9 | 34 |
B M G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 3 | 6 | 43 - 25 | 18 | 33 |
G B G M G
|
||
|
5
|
19 | 10 | 3 | 6 | 40 - 29 | 11 | 33 |
M G M G G
|
||
|
6
|
19 | 9 | 4 | 6 | 37 - 28 | 9 | 31 |
G G M G G
|
||
|
7
|
19 | 8 | 6 | 5 | 35 - 27 | 8 | 30 |
B G B B M
|
||
|
8
|
19 | 9 | 3 | 7 | 32 - 25 | 7 | 30 |
B M M G M
|
||
|
9
|
19 | 9 | 3 | 7 | 33 - 30 | 3 | 30 |
G G B M G
|
||
|
10
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 30 | 6 | 29 |
M B M G G
|
||
|
11
|
19 | 8 | 5 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 |
M G G M G
|
||
|
12
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 28 | 3 | 29 |
M B M B G
|
||
|
13
|
19 | 7 | 6 | 6 | 33 - 28 | 5 | 27 |
G M B G B
|
||
|
14
|
19 | 8 | 2 | 9 | 26 - 26 | 0 | 26 |
M M G B G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 25 | -1 | 23 |
B B M G M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 5 | 8 | 26 - 35 | -9 | 23 |
G M M B M
|
||
|
17
|
19 | 6 | 3 | 10 | 31 - 34 | -3 | 21 |
M M G G G
|
||
|
18
|
19 | 5 | 5 | 9 | 28 - 32 | -4 | 20 |
G G M M M
|
||
|
19
|
19 | 4 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 19 |
M M B M B
|
||
|
20
|
19 | 4 | 2 | 13 | 26 - 36 | -10 | 14 |
M B G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 1 | 4 | 41 - 19 | 22 | 43 |
M G G M G
|
||
|
2
|
19 | 10 | 6 | 3 | 33 - 26 | 7 | 36 |
B B G G M
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 34 |
G G G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 4 | 5 | 33 - 27 | 6 | 34 |
G G M B M
|
||
|
5
|
19 | 8 | 6 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
B G B B M
|
||
|
6
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 27 | 4 | 29 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 7 | 6 | 6 | 34 - 31 | 3 | 27 |
G B G B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 2 | 9 | 35 - 40 | -5 | 26 |
M M G M M
|
||
|
9
|
19 | 8 | 2 | 9 | 34 - 39 | -5 | 26 |
G M M G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 1 | 10 | 35 - 38 | -3 | 25 |
M G G M M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 6 | 7 | 24 - 31 | -7 | 24 |
B M M B M
|
||
|
12
|
19 | 5 | 8 | 6 | 23 - 30 | -7 | 23 |
B B M G G
|
||
|
13
|
19 | 6 | 3 | 10 | 30 - 42 | -12 | 21 |
B M G G M
|
||
|
14
|
19 | 5 | 4 | 10 | 24 - 32 | -8 | 19 |
M M B M M
|
||
|
15
|
19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 |
M M M B G
|
||
|
16
|
19 | 5 | 2 | 12 | 18 - 39 | -21 | 17 |
M G M M M
|
||
|
17
|
19 | 4 | 4 | 11 | 22 - 42 | -20 | 16 |
G M B M B
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 22 - 41 | -19 | 15 |
M G M M G
|
||
|
19
|
19 | 3 | 6 | 10 | 15 - 38 | -23 | 15 |
M B B M B
|
||
|
20
|
19 | 2 | 4 | 13 | 11 - 34 | -23 | 10 |
M B M B M
|
Hollanda - Eerste Divisie - 34. Hafta kapsamında oynanan maçta Alkmaar II, Helmond karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 03.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: A. Smits (18'), B. Kovacs (35').
Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Alkmaar II - Helmond): topla oynama %48 - %52, isabetli şut 5 - 4, beklenen gol (xG) 0.84 - 1.32.
Puan durumunda Alkmaar II 17. sırada 40 puanla, Helmond 18. sırada 39 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.