YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Euroleague 07-08 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Sayı krallığı ve detaylı basketbol analizleri. İlk üç (Grup D): 1. Siena (10 puan), 2. Partizan (10 puan), 3. Panathinaikos (9 puan).
Euroleague 07-08 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Sayı krallığı ve detaylı basketbol analizleri. İlk üç (Grup D): 1. Siena (10 puan), 2. Partizan (10 puan), 3. Panathinaikos (9 puan).
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
6 | 4 | 2 | 77,5 | 71,2 | 6,3 | |
|
2
|
6 | 4 | 2 | 73,3 | 71,7 | 1,6 | |
|
3
|
6 | 3 | 3 | 71,7 | 74,3 | -2,6 | |
|
4
|
6 | 1 | 5 | 71,0 | 76,3 | -5,3 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
6 | 5 | 1 | 85,0 | 77,8 | 7,2 | |
|
2
|
6 | 3 | 3 | 82,2 | 81,3 | 0,9 | |
|
3
|
6 | 2 | 4 | 84,3 | 84,5 | -0,2 | |
|
4
|
6 | 2 | 4 | 74,7 | 82,5 | -7,8 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
6 | 4 | 2 | 86,0 | 82,7 | 3,3 | |
|
2
|
6 | 4 | 2 | 73,8 | 72,7 | 1,1 | |
|
3
|
6 | 3 | 3 | 81,5 | 82,2 | -0,7 | |
|
4
|
6 | 1 | 5 | 76,2 | 80,0 | -3,8 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
6 | 4 | 2 | 74,7 | 64,3 | 10,4 | |
|
2
|
6 | 3 | 3 | 65,5 | 63,8 | 1,7 | |
|
3
|
6 | 3 | 3 | 68,7 | 69,7 | -1,0 | |
|
4
|
6 | 2 | 4 | 63,8 | 74,8 | -11,0 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
14 | 12 | 2 | 80,2 | 67,3 | 12,9 | |
|
2
|
14 | 10 | 4 | 78,4 | 69,6 | 8,8 | |
|
3
|
14 | 9 | 5 | 83,6 | 75,1 | 8,5 | |
|
4
|
14 | 8 | 6 | 79,3 | 80,4 | -1,1 | |
|
5
|
14 | 7 | 7 | 84,6 | 78,5 | 6,1 | |
|
6
|
14 | 4 | 10 | 73,6 | 81,9 | -8,3 | |
|
7
|
14 | 4 | 10 | 69,5 | 81,6 | -12,1 | |
|
8
|
14 | 2 | 12 | 72,0 | 86,8 | -14,8 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
14 | 11 | 3 | 80,5 | 71,4 | 9,1 | |
|
2
|
14 | 11 | 3 | 83,1 | 79,1 | 4,0 | |
|
3
|
14 | 10 | 4 | 80,3 | 71,9 | 8,4 | |
|
4
|
14 | 8 | 6 | 79,0 | 77,1 | 1,9 | |
|
5
|
14 | 7 | 7 | 75,3 | 76,6 | -1,3 | |
|
6
|
14 | 4 | 10 | 77,1 | 85,0 | -7,9 | |
|
7
|
14 | 3 | 11 | 72,5 | 79,1 | -6,6 | |
|
8
|
14 | 2 | 12 | 73,9 | 81,6 | -7,7 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
14 | 12 | 2 | 82,9 | 74,1 | 8,8 | |
|
2
|
14 | 11 | 3 | 81,2 | 72,6 | 8,6 | |
|
3
|
14 | 9 | 5 | 77,3 | 70,8 | 6,5 | |
|
4
|
14 | 6 | 8 | 77,6 | 79,5 | -1,9 | |
|
5
|
14 | 6 | 8 | 78,6 | 78,8 | -0,2 | |
|
6
|
14 | 6 | 8 | 76,5 | 78,3 | -1,8 | |
|
7
|
14 | 4 | 10 | 78,9 | 87,4 | -8,5 | |
|
8
|
14 | 2 | 12 | 62,8 | 74,3 | -11,5 |
| Oyuncu | Maç | Dakika | Sayı | Asist | Ribaund | Hücum Ribaundu | Savunma Ribaundu | Blok | Top Çalma | Saha İçi (%) | Üç Sayı Yüzdesi | Serbest Atış Yüzdesi | Top Kaybı | Faul |
|---|












Euroleague 07-08 sezonunda Grup D grubunun zirvesinde Siena bulunuyor: 4 galibiyet, 2 mağlubiyet. Maç başına 77.5 sayı atıyor, 71.2 sayı yiyor; averaj 6.3. Takipçileri Partizan (4-2) ve Panathinaikos (3-3). Tabloda 4 takım yer alıyor.
Maç başına en çok sayıyı Siena atıyor (77.5), en az sayıyı Siena yiyor (71.2).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.