YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Sayı krallığı ve detaylı basketbol analizleri. İlk üç (Grup A): 1. İsrail (11 puan), 2. İspanya (10 puan), 3. Polonya (9 puan).
Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Sayı krallığı ve detaylı basketbol analizleri. İlk üç (Grup A): 1. İsrail (11 puan), 2. İspanya (10 puan), 3. Polonya (9 puan).
Puan Durumu
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
6 | 4 | 2 | 76,7 | 67,5 | 9,2 | |
|
2
|
6 | 4 | 2 | 85,2 | 81,2 | 4,0 | |
|
3
|
6 | 2 | 4 | 78,8 | 84,3 | -5,5 | |
|
4
|
6 | 2 | 4 | 76,5 | 84,2 | -7,7 |
Puan Durumu
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
6 | 4 | 2 | 73,7 | 66,3 | 7,4 | |
|
2
|
6 | 3 | 3 | 67,3 | 69,0 | -1,7 | |
|
3
|
6 | 3 | 3 | 75,3 | 77,8 | -2,5 | |
|
4
|
6 | 2 | 4 | 74,2 | 77,3 | -3,1 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
6 | 4 | 2 | 85,8 | 76,2 | 9,6 | |
|
2
|
6 | 4 | 2 | 84,7 | 86,2 | -1,5 | |
|
3
|
6 | 3 | 3 | 74,7 | 77,3 | -2,6 | |
|
4
|
6 | 1 | 5 | 82,2 | 87,7 | -5,5 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
6 | 4 | 2 | 76,3 | 69,0 | 7,3 | |
|
2
|
6 | 4 | 2 | 78,3 | 72,3 | 6,0 | |
|
3
|
6 | 4 | 2 | 73,0 | 75,8 | -2,8 | |
|
4
|
6 | 0 | 6 | 70,2 | 80,7 | -10,5 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
6 | 4 | 2 | 77,5 | 74,0 | 3,5 | |
|
2
|
6 | 4 | 2 | 77,0 | 74,3 | 2,7 | |
|
3
|
6 | 3 | 3 | 73,2 | 75,8 | -2,6 | |
|
4
|
6 | 1 | 5 | 76,7 | 80,2 | -3,5 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
6 | 5 | 1 | 76,3 | 63,8 | 12,5 | |
|
2
|
6 | 4 | 2 | 76,5 | 76,8 | -0,3 | |
|
3
|
6 | 2 | 4 | 71,2 | 82,3 | -11,1 | |
|
4
|
6 | 1 | 5 | 79,0 | 80,0 | -1,0 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 4 | 0 | 78,2 | 68,5 | 9,7 | |
|
2
|
4 | 2 | 2 | 78,5 | 66,8 | 11,7 | |
|
3
|
4 | 0 | 4 | 61,8 | 83,2 | -21,4 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 4 | 0 | 84,0 | 68,8 | 15,2 | |
|
2
|
4 | 2 | 2 | 73,0 | 75,2 | -2,2 | |
|
3
|
4 | 0 | 4 | 68,0 | 81,0 | -13,0 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 4 | 0 | 84,0 | 65,2 | 18,8 | |
|
2
|
4 | 1 | 3 | 82,8 | 87,0 | -4,2 | |
|
3
|
4 | 1 | 3 | 73,8 | 88,2 | -14,4 |
Puan Durumu
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 2 | 2 | 74,5 | 70,5 | 4,0 | |
|
2
|
4 | 2 | 2 | 81,8 | 82,2 | -0,4 | |
|
3
|
4 | 2 | 2 | 77,5 | 81,0 | -3,5 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 3 | 1 | 74,2 | 70,5 | 3,7 | |
|
2
|
4 | 3 | 1 | 77,0 | 75,2 | 1,8 | |
|
3
|
4 | 0 | 4 | 74,8 | 80,2 | -5,4 |
Puan Durumu
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 3 | 1 | 79,8 | 69,8 | 10,0 | |
|
2
|
4 | 3 | 1 | 81,0 | 75,0 | 6,0 | |
|
3
|
4 | 0 | 4 | 62,0 | 78,0 | -16,0 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 3 | 1 | 80,8 | 73,2 | 7,6 | |
|
2
|
4 | 2 | 2 | 79,8 | 82,5 | -2,7 | |
|
3
|
4 | 1 | 3 | 77,0 | 81,8 | -4,8 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 4 | 0 | 84,0 | 70,5 | 13,5 | |
|
2
|
4 | 2 | 2 | 74,8 | 74,0 | 0,8 | |
|
3
|
4 | 0 | 4 | 68,8 | 83,0 | -14,2 |
Puan Durumu
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
4 | 3 | 1 | 78,5 | 69,0 | 9,5 | |
|
2
|
4 | 2 | 2 | 69,0 | 71,2 | -2,2 | |
|
3
|
4 | 1 | 3 | 71,2 | 78,5 | -7,3 |
| Oyuncu | Maç | Dakika | Sayı | Asist | Ribaund | Hücum Ribaundu | Savunma Ribaundu | Blok | Top Çalma | Saha İçi (%) | Üç Sayı Yüzdesi | Serbest Atış Yüzdesi | Top Kaybı | Faul |
|---|
Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2021 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde İsrail bulunuyor: 5 galibiyet, 1 mağlubiyet. Maç başına 81.2 sayı atıyor, 73.7 sayı yiyor; averaj 7.5. Takipçileri İspanya (4-2) ve Polonya (3-3). Tabloda 4 takım yer alıyor.
Maç başına en çok sayıyı İspanya atıyor (83.5), en az sayıyı İsrail yiyor (73.7).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.