Yvon Mvogo, GK mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. FC Lorient forması giymektedir. Kariyeri boyunca Hollanda Süper Kupa Şampiyonu, Fransa 2. Lig Şampiyonu, Hollanda Kupası Şampiyonu, 1. Lig'e Terfi kazanmıştır. 32 yaşındadır.

Yvon Mvogo

Yaş 32
Hollanda Süper Kupa Şampiyonu 1
Fransa 2. Lig Şampiyonu 1
Hollanda Kupası Şampiyonu 1
1. Lig'e Terfi 1
İsviçre bayrağı İsviçre
GK
2.5 Mn €
06 Haziran 1994 (32)
190 cm
Yvon Mvogo istatistiklerini cebinde taşı Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,86
Eyl
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
6,5
6,7
6,4
8,0
7,6
6,6
7,0
6,9
6,8
-
-
6,1
Eylül
6,5
Ekim
6,7
Kasım
6,4
Aralık
8,0
Ocak
7,6
Şubat
6,6
Mart
7,0
Nisan
6,9
Mayıs
6,8
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
6,1

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT0TEC0TAC59DEF0CRE0
Hücum
0
Teknik
0
Taktik
59
Savunma
0
Yaratıcılık
0
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 3 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Yvon Mvogo
Lorient
Son 30 günde 2298 kişi 320893 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
2,5M € Piyasa değeri düşüşü
06 Haziran 1994
32 Yaş
Uyruk
İsviçre
Boy / Kilo
190 cm / 84 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2027
Doğum Yeri
Yaoundé

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Kaleci
Diğer
Güçlü Ayak Sağ
GK
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 17 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Yvon Mvogo
Lorient
Son 30 günde 2096 kişi 21124 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Yvon Mvogo kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Gol yemedi Yenilen gol Sarı kart Kırmızı kart
26/27 2 2 0 0 1 1 0 0
2 2 0 0 1 1 0 0
25/26 31 31 0 0 6 43 0 0
31 31 0 0 6 43 0 0
24/25 34 33 0 0 13 30 0 0
34 33 0 0 13 30 0 0
23/24 34 34 0 0 5 65 1 0
34 34 0 0 5 65 1 0
22/23 21 21 0 0 3 29 0 0
21 21 0 0 3 29 0 0
21/22
PSV K
Hollanda Kupası Şampiyonu
11 11 0 0 3 13 0 0
8 8 0 0 2 10 0 0
1 1 0 0 0 1 0 0
2 2 0 0 1 2 0 0
20/21
PSV K
43 43 0 0 15 47 0 0
33 33 0 0 12 32 0 0
10 10 0 0 3 15 0 0
19/20 6 5 0 0 1 9 0 0
2 2 0 0 0 3 0 0
3 3 0 0 0 6 0 0
1 0 0 0 1 0 0 0
18/19 12 11 0 0 3 14 0 0
2 1 0 0 1 2 0 0
10 10 0 0 2 12 0 0
17/18 1 1 0 0 0 1 0 0
1 1 0 0 0 1 0 0
16/17 45 45 0 0 38 15 0 0
35 35 0 0 35 0 0 0
4 4 0 0 1 11 0 0
6 6 0 0 2 4 0 0
15/16 38 38 0 0 34 11 0 0
34 34 0 0 34 0 0 0
2 2 0 0 0 7 0 0
2 2 0 0 0 4 0 0
14/15 11 11 0 0 6 12 0 0
11 11 0 0 6 12 0 0
Toplam 289 286 0 0 128 290 1 0

Milli Takım Kariyer

Yvon Mvogo kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Gol yemedi Yenilen gol Sarı kart Kırmızı kart
2026 2 2 0 0 2 0 0 0
2 2 0 0 2 0 0 0
2025 2 2 0 0 0 4 0 0
1 1 0 0 0 3 0 0
1 1 0 0 0 1 0 0
2024 5 3 0 0 4 1 0 0
3 1 0 0 3 0 0 0
2 2 0 0 1 1 0 0
2021 1 1 0 0 1 0 0 0
1 1 0 0 1 0 0 0
2020 1 1 0 0 0 2 0 0
1 1 0 0 0 2 0 0
2019 1 1 0 0 0 1 0 0
1 1 0 0 0 1 0 0
2018 1 1 0 0 0 1 0 0
1 1 0 0 0 1 0 0
Toplam 13 11 0 0 7 9 0 0
Milli Takım Altyapı Kariyeri
Yvon Mvogo kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Gol yemedi Yenilen gol Sarı kart Kırmızı kart
2014 1 1 0 0 1 0 0 0
1 1 0 0 1 0 0 0
2013 1 1 0 0 1 0 0 0
1 1 0 0 1 0 0 0
2012 2 2 0 0 2 0 0 0
2 2 0 0 2 0 0 0
2011 2 2 0 0 2 0 0 0
2 2 0 0 2 0 0 0
Toplam 6 6 0 0 6 0 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol yemedi Gol
2022-Halen 122 121 28 168
2020-2022
PSV
54 54 18 60
2017-2020 19 17 4 24
2014-2017 94 94 78 38
Milli Takım Kariyer Özeti
Milli Takım Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol yemedi Gol
2018-Halen 13 11 7 9
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol yemedi Gol
2014 1 1 1 0
2012-2013 3 3 3 0
2011 2 2 2 0

Genel İstatistikler — 26/27 Ligue 1

- Gol
- Asist
6.5 Ort. Puan
2 Maç
2 İlk 11
180 Dakika

Şut

- İsabetsiz Şutlar -
İsabetli Şutlar
- -
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,86
Eyl
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
6,5
6,7
6,4
8,0
7,6
6,6
7,0
6,9
6,8
-
-
6,1
Eylül
6,5
Ekim
6,7
Kasım
6,4
Aralık
8,0
Ocak
7,6
Şubat
6,6
Mart
7,0
Nisan
6,9
Mayıs
6,8
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
6,1

Sezon Performansı

Ligue 1 logosu 26/27 · Ligue 1
Ligue 1 logosu 25/26 · Ligue 1
Ligue 2 logosu 24/25 · Ligue 2
Ligue 1 logosu 23/24 · Ligue 1
Ligue 1 logosu 22/23 · Ligue 1
Eredivisie logosu 21/22 · Eredivisie
Kupa logosu 21/22 · Kupa
UEFA Konferans Ligi logosu 21/22 · UEFA Konferans Ligi
Eredivisie logosu 20/21 · Eredivisie
UEFA Avrupa Ligi logosu 20/21 · UEFA Avrupa Ligi
Bundesliga logosu 19/20 · Bundesliga
Kupa logosu 19/20 · Kupa
Şampiyonlar Ligi logosu 19/20 · Şampiyonlar Ligi
Bundesliga logosu 18/19 · Bundesliga
UEFA Avrupa Ligi logosu 18/19 · UEFA Avrupa Ligi
Bundesliga logosu 17/18 · Bundesliga
Süper Lig logosu 16/17 · Süper Lig
Şampiyonlar Ligi logosu 16/17 · Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi logosu 16/17 · UEFA Avrupa Ligi
Süper Lig logosu 15/16 · Süper Lig
Şampiyonlar Ligi logosu 15/16 · Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi logosu 15/16 · UEFA Avrupa Ligi
UEFA Avrupa Ligi logosu 14/15 · UEFA Avrupa Ligi
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2026 · Uluslararası Hazırlık Maçları
UEFA Uluslar Ligi logosu 2025 · UEFA Uluslar Ligi
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2025 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2024 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Avrupa Şamp. Elemeleri logosu 2024 · Avrupa Şamp. Elemeleri
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2021 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2020 · Uluslararası Hazırlık Maçları
UEFA Uluslar Ligi logosu 2019 · UEFA Uluslar Ligi
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2018 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Sezon Performansı — 26/27 Ligue 1
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%50
Asist-
%50
Skor Katkısı-
%50
Gol Beklentisi (xG)-
%50
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%50
Büyük Şans Yaratma-
%50
Kaçırılan Büyük Şans-
%50
Penaltı-
%50
Frikik Golü-
Şut
Toplam Şut-
%50
İsabetli Şut-
%50
İsabetsiz Şut-
%50
Bloklanan Şut-
%50
Pas
Pas İsabet %-
Pas-
İsabetli Pas-
Kilit Pas-
%50
Hücum Bölgesinde Pas6
%52
Yaratılan Şans-
%50
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %-
Uzun Top-
İsabetli Uzun Top-
Orta İsabet %-
Orta-
İsabetli Orta-
Savunma
Uzaklaştırma-
Top Kesmesi-
Müdahale-
Bireysel
Temas76
%50
Dribling-
Başarılı Dribling-
Başarılı Dribling %-
İkili Mücadele-
%29
İkili Mücadele Kazanma %-
Kazanılan İkili Mücadele-
%31
Top Kaybı-
Topu Kaptırma-
Ofsayt-
Faul Kazanma-
Frikik Kullanma-
Disiplin
Faul-
Sarı Kart-
%52
Kırmızı Kart-
%50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 3 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Yvon Mvogo
Lorient
Son 30 günde 2298 kişi 320893 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 17 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Yvon Mvogo
Lorient
Son 30 günde 2096 kişi 21124 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
12.07.22 İmzaladı
12.07.22
29.06.22 Kiralıktan Döndü
24.08.20 Kiralık
30.06.17 5M €
Haftanın Oyuncuları Yvon Mvogo Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Yvon Mvogo Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
Züleyha dönmez @Zdmd
800 Kredi
2
Büşra Dönmez @busraalimehmet
600 Kredi
3
Ahmet Demir @sinzeycan
600 Kredi
4
Burakcan Gökpınar @Yss33
200 Kredi
5
ümit durak @ümit20
200 Kredi
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Hollanda Süper Kupa Şampiyonu Hollanda Süper Kupa Şampiyonu
1
Fransa 2. Lig Şampiyonu Fransa 2. Lig Şampiyonu
1
Hollanda Kupası Şampiyonu Hollanda Kupası Şampiyonu
1
1. Lig'e Terfi 1. Lig'e Terfi
1

Yvon Mvogo: Profil ve İstatistik Özeti

Yvon Mvogo, Kaleci mevkiinde 32 yaşında bir futbolcudur. İsviçre uyruklu; 06 Haziran 1994 tarihinde Yaoundé doğumludur. Boyu 190 cm, kilosu 84 kg. Baskın ayağı: Sağ.

Lorient forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2027 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 2.5 Mn €.

26/27 sezonunda Ligue 1 kapsamında 2 maça çıktı ve toplam 180 dakika süre aldı. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 4 kulüpte 289 maça çıktı. İsviçre formasıyla 13 maça çıktı. Kazandığı kupalar arasında Hollanda Süper Kupa Şampiyonu, Fransa 2. Lig Şampiyonu, Hollanda Kupası Şampiyonu yer alıyor.

Lorient kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri