Will Lankshear, CF mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Middlesbrough forması giymektedir. Kariyeri boyunca Avrupa Ligi Şampiyonu, U21 Premier Lig Şampiyonu kazanmıştır. 21 yaşındadır.

Will Lankshear

Yaş 21
Avrupa Ligi Şampiyonu 1
U21 Premier Lig Şampiyonu 1
İngiltere bayrağı İngiltere
CF
7.0 Mn €
20 Nisan 2005 (21)
189 cm
Will Lankshear istatistiklerini cebinde taşı Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,79
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
6,6
6,4
6,4
6,8
6,4
6,9
7,4
6,1
-
-
8,1
-
Ekim
6,6
Kasım
6,4
Aralık
6,4
Ocak
6,8
Şubat
6,4
Mart
6,9
Nisan
7,4
Mayıs
6,1
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
8,1
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT62TEC44TAC44DEF32CRE44
Hücum
62
Teknik
44
Taktik
44
Savunma
32
Yaratıcılık
44
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Will Lankshear
Middlesbrough
Son 30 günde 2335 kişi 313265 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
7M € Piyasa değeri artışı
20 Nisan 2005
21 Yaş
Uyruk
İngiltere
Boy / Kilo
189 cm / 80 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2031
Doğum Yeri
Welwyn Garden City

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Santrafor
Diğer
Güçlü Ayak Sağ
CF
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 20 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Will Lankshear
Middlesbrough
Son 30 günde 2110 kişi 21058 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Will Lankshear kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 5 4 6 0 2 0
3 3 4 0 1 0
2 1 2 0 1 0
25/26 47 37 12 2 1 1
44 34 11 2 1 1
2 2 1 0 0 0
1 1 0 0 0 0
24/25 11 4 0 0 2 0
11 4 0 0 2 0
24/25 6 2 1 0 0 1
3 0 0 0 0 0
3 2 1 0 0 1
Toplam 69 47 19 2 5 2
Kulüp Altyapı Kariyeri
Will Lankshear kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
24/25 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
23/24 27 20 25 3 3 0
2 0 1 0 0 0
2 2 1 1 0 0
23 18 23 2 3 0
Toplam 28 21 25 3 3 0
Milli Takım Altyapı Kariyeri
Will Lankshear kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
24/25 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
Toplam 1 1 0 0 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2026-Halen 5 4 6 0
2025-2026 47 37 12 2
2024-2025 11 4 0 0
2024-2025 6 2 1 0
Kulüp Altyapı Kariyer Özeti
Kulüp Altyapı Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2023-2025 28 21 25 3
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2024-2025 1 1 0 0

Genel İstatistikler — 26/27 Championship

4 Gol
- Asist
8.2 Ort. Puan
3 Maç
3 İlk 11
266 Dakika

Şut

2 İsabetsiz Şutlar 0.68
İsabetli Şutlar
5 1.69
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,79
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
6,6
6,4
6,4
6,8
6,4
6,9
7,4
6,1
-
-
8,1
-
Ekim
6,6
Kasım
6,4
Aralık
6,4
Ocak
6,8
Şubat
6,4
Mart
6,9
Nisan
7,4
Mayıs
6,1
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
8,1
Eylül
-

Sezon Performansı

Championship logosu 26/27 · Championship
Lig Kupası logosu 26/27 · Lig Kupası
Championship logosu 25/26 · Championship
FA Cup logosu 25/26 · FA Cup
Lig Kupası logosu 25/26 · Lig Kupası
Championship logosu 24/25 · Championship
Premier League logosu 24/25 · Premier League
UEFA Avrupa Ligi logosu 24/25 · UEFA Avrupa Ligi
Sezon Performansı — 26/27 Championship
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol4
%99
Asist-
%43
Skor Katkısı4
%98
Gol Beklentisi (xG)2.92
%99
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)2.85
%98
Büyük Şans Yaratma-
%37
Kaçırılan Büyük Şans-
%67
Penaltı-
%47
Frikik Golü-
%50
Şut
Toplam Şut13
%98
İsabetli Şut5
%97
İsabetsiz Şut2
%21
Bloklanan Şut6
%1
Pas
Pas İsabet %82.2%
%81
Pas45
%82
İsabetli Pas37
%88
Kilit Pas2
%75
Hücum Bölgesinde Pas6
%89
Yaratılan Şans2
%71
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %100%
%85
Uzun Top2
%82
İsabetli Uzun Top2
%92
Orta İsabet %0%
%35
Orta3
%89
İsabetli Orta-
%42
Savunma
Uzaklaştırma1
%54
Top Kesmesi-
%39
Müdahale-
%22
Bireysel
Temas80
%81
Dribling2
%57
Başarılı Dribling1
%65
Başarılı Dribling %50%
%64
İkili Mücadele22
%70
İkili Mücadele Kazanma %31.8%
%38
Kazanılan İkili Mücadele7
%58
Top Kaybı22
%33
Topu Kaptırma2
%34
Ofsayt3
%11
Faul Kazanma2
%67
Frikik Kullanma2
%67
Disiplin
Faul8
%2
Sarı Kart1
%13
Kırmızı Kart-
%50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Will Lankshear
Middlesbrough
Son 30 günde 2335 kişi 313265 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 20 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Will Lankshear
Middlesbrough
Son 30 günde 2110 kişi 21058 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
21.07.26 11.7M €
Toplam Taraftar
3
Taraftarların Toplam Kredisi
64.997 Kredi
# Taraftar Kredi
1
kerem kaya
53.022 Kredi
2
k6fwksc2g8
7.625 Kredi
3
Enis Buğra Coşkun
4.350 Kredi
Haftanın Oyuncuları Will Lankshear Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Will Lankshear Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
yusuf Yeyrek @yeyrekyusuf
2.400 Kredi
2
Mehmet Burak Ayhan @reinhold
2.000 Kredi
3
Ayşe NEFESOĞLU @BumbLebee
2.000 Kredi
4
Fuat Ensarioğlu @Ensar49
1.200 Kredi
5
mehmet yılmaz @memati49
1.200 Kredi
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Avrupa Ligi Şampiyonu Avrupa Ligi Şampiyonu
1
U21 Premier Lig Şampiyonu U21 Premier Lig Şampiyonu
1
23/24

Will Lankshear: Profil ve İstatistik Özeti

Will Lankshear, Santrafor mevkiinde 21 yaşında bir futbolcudur. İngiltere uyruklu; 20 Nisan 2005 tarihinde Welwyn Garden City doğumludur. Boyu 189 cm, kilosu 80 kg. Baskın ayağı: Sağ.

Middlesbrough forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2031 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 7.0 Mn €.

26/27 sezonunda Championship kapsamında 3 maça çıktı ve toplam 266 dakika süre aldı. Bu süreçte 4 gol attı. Maç başına ortalama reytingi 9,00.

Kariyeri boyunca 4 kulüpte 69 maça çıktı ve 19 gol attı. Kazandığı kupalar arasında Avrupa Ligi Şampiyonu, U21 Premier Lig Şampiyonu yer alıyor.

Middlesbrough kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri