Remy Descamps, GK mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Olympique Lyonnais forması giymektedir. Kariyeri boyunca Fransa Süper Kupa Şampiyonu, Fransa Kupası Şampiyonu, International Champions Cup Şampiyonu kazanmıştır. 30 yaşındadır.

Remy Descamps

Yaş 30
Fransa Süper Kupa Şampiyonu 3
Fransa Kupası Şampiyonu 2
International Champions Cup Şampiyonu 1
Fransa bayrağı Fransa
GK
1.5 Mn €
25 Haziran 1996 (30)
194 cm
Remy Descamps'ın istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
7,15
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
-
6,8
6,8
6,4
8,6
7,2
-
-
-
-
7,1
-
Ekim
-
Kasım
6,8
Aralık
6,8
Ocak
6,4
Şubat
8,6
Mart
7,2
Nisan
-
Mayıs
-
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
7,1
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT0TEC0TAC38DEF0CRE0
Hücum
0
Teknik
0
Taktik
38
Savunma
0
Yaratıcılık
0
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Remy Descamps
Lyon
Son 30 günde 2445 kişi 331203 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
1,5M € Piyasa değeri düşüşü
25 Haziran 1996
30 Yaş
Uyruk
Fransa
Boy / Kilo
194 cm / 74 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2029
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Kaleci
Diğer
Güçlü Ayak Sol
GK
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 20 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Remy Descamps
Lyon
Son 30 günde 2230 kişi 22250 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Remy Descamps kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Gol yemedi Yenilen gol Sarı kart Kırmızı kart
26/27 1 1 0 0 1 0 0 0
1 1 0 0 1 0 0 0
25/26 13 13 0 1 8 9 1 0
5 5 0 0 4 3 0 0
4 4 0 1 2 3 1 0
4 4 0 0 2 3 0 0
24/25 3 3 0 0 0 5 1 0
1 1 0 0 0 2 0 0
1 1 0 0 0 1 1 0
1 1 0 0 0 2 0 0
23/24 6 6 0 0 1 11 1 0
6 6 0 0 1 11 1 0
22/23 6 6 0 0 3 3 2 0
1 1 0 0 0 1 1 0
5 5 0 0 3 2 1 0
21/22 5 5 0 0 4 2 0 0
5 5 0 0 4 2 0 0
20/21 14 14 0 0 2 20 1 0
14 14 0 0 2 20 1 0
18/19 28 28 0 0 7 27 1 0
28 28 0 0 7 27 1 0
17/18
Tours K
21 21 0 1 1 30 2 0
19 19 0 1 0 29 2 0
2 2 0 0 1 1 0 0
Toplam 97 97 0 2 27 107 9 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol yemedi Gol
2024-Halen 17 17 9 14
2021-2024 17 17 8 16
2020-2021 14 14 2 20
2018-2019 28 28 7 27
2017-2018 21 21 1 30

Genel İstatistikler — 26/27 Ligue 1

- Gol
- Asist
7.1 Ort. Puan
1 Maç
1 İlk 11
90 Dakika

Şut

- İsabetsiz Şutlar -
İsabetli Şutlar
- -
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
7,15
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
-
6,8
6,8
6,4
8,6
7,2
-
-
-
-
7,1
-
Ekim
-
Kasım
6,8
Aralık
6,8
Ocak
6,4
Şubat
8,6
Mart
7,2
Nisan
-
Mayıs
-
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
7,1
Eylül
-

Sezon Performansı

Ligue 1 logosu 26/27 · Ligue 1
Ligue 1 logosu 25/26 · Ligue 1
Kupa logosu 25/26 · Kupa
UEFA Avrupa Ligi logosu 25/26 · UEFA Avrupa Ligi
Ligue 1 logosu 24/25 · Ligue 1
Kupa logosu 24/25 · Kupa
UEFA Avrupa Ligi logosu 24/25 · UEFA Avrupa Ligi
Ligue 1 logosu 23/24 · Ligue 1
Ligue 1 logosu 22/23 · Ligue 1
Kupa logosu 22/23 · Kupa
Kupa logosu 21/22 · Kupa
Pro League logosu 20/21 · Pro League
Ligue 2 logosu 18/19 · Ligue 2
Ligue 2 logosu 17/18 · Ligue 2
Kupa logosu 17/18 · Kupa
Sezon Performansı — 26/27 Ligue 1
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%50
Asist-
%50
Skor Katkısı-
%50
Gol Beklentisi (xG)-
%50
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%50
Büyük Şans Yaratma-
%50
Kaçırılan Büyük Şans-
%50
Penaltı-
%50
Frikik Golü-
Şut
Toplam Şut-
%50
İsabetli Şut-
%50
İsabetsiz Şut-
%50
Bloklanan Şut-
%50
Pas
Pas İsabet %-
Pas-
İsabetli Pas-
Kilit Pas-
%50
Hücum Bölgesinde Pas3
%33
Yaratılan Şans-
%50
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %-
Uzun Top-
İsabetli Uzun Top-
Orta İsabet %-
Orta-
İsabetli Orta-
Savunma
Uzaklaştırma-
Top Kesmesi-
Müdahale-
Bireysel
Temas48
%17
Dribling-
Başarılı Dribling-
Başarılı Dribling %-
İkili Mücadele-
%26
İkili Mücadele Kazanma %-
Kazanılan İkili Mücadele-
%26
Top Kaybı-
Topu Kaptırma-
Ofsayt-
Faul Kazanma-
Frikik Kullanma-
Disiplin
Faul-
Sarı Kart-
%54
Kırmızı Kart-
%50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Remy Descamps
Lyon
Son 30 günde 2445 kişi 331203 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 20 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Remy Descamps
Lyon
Son 30 günde 2230 kişi 22250 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
22.08.24 İmzaladı
30.06.21 İmzaladı
30.06.21
07.08.19 400k €
29.06.19 Kiralıktan Döndü
20.08.18 Kiralık
29.06.18 Kiralıktan Döndü
31.12.17 Kiralık
Haftanın Oyuncuları Remy Descamps Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Remy Descamps Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
Oğuzhan solak @Oguzhansolak
1.200 Kredi
2
ali bada @alibada
1.200 Kredi
3
Gökay Akpınar @skymoon
1.000 Kredi
4
burhan kılıç @burhan242424
1.000 Kredi
5
Kaan ÇALIŞKAN @ca_ka06
1.000 Kredi
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Fransa Süper Kupa Şampiyonu Fransa Süper Kupa Şampiyonu
3
Fransa Kupası Şampiyonu Fransa Kupası Şampiyonu
2
International Champions Cup Şampiyonu International Champions Cup Şampiyonu
1

Remy Descamps: Profil ve İstatistik Özeti

Remy Descamps, Kaleci mevkiinde 30 yaşında bir futbolcudur. Fransa uyruklu; 25 Haziran 1996 tarihinde doğdu. Boyu 194 cm, kilosu 74 kg. Baskın ayağı: Sol.

Lyon forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2029 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 1.5 Mn €.

26/27 sezonunda Ligue 1 kapsamında 1 maça çıktı ve toplam 90 dakika süre aldı. Maç başına ortalama reytingi 8,00.

Kariyeri boyunca 5 kulüpte 97 maça çıktı. Kazandığı kupalar arasında Fransa Süper Kupa Şampiyonu, Fransa Kupası Şampiyonu, International Champions Cup Şampiyonu yer alıyor.

Lyon kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Remy Descamps'ın istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut