Paulo Gazzaniga, GK mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Girona forması giymektedir. Kariyeri boyunca İngiltere 2. Lig Şampiyonu, International Champions Cup Şampiyonu, 1. Lig'e Terfi, Audi Kupası Şampiyonu, İngiltere U21 Premier Lig Kupası Şampiyonu kazanmıştır. 34 yaşındadır.

Paulo Gazzaniga

Yaş 34
İngiltere 2. Lig Şampiyonu 1
International Champions Cup Şampiyonu 1
1. Lig'e Terfi 1
Audi Kupası Şampiyonu 1
İngiltere U21 Premier Lig Kupası Şampiyonu 1
Arjantin bayrağı Arjantin
GK
1.8 Mn €
02 Ocak 1992 (34)
196 cm
Paulo Gazzaniga'nın istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,93
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
6,6
7,9
6,3
6,8
6,9
7,9
6,9
6,8
-
-
6,3
-
Ekim
6,6
Kasım
7,9
Aralık
6,3
Ocak
6,8
Şubat
6,9
Mart
7,9
Nisan
6,9
Mayıs
6,8
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
6,3
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT0TEC0TAC64DEF0CRE0
Hücum
0
Teknik
0
Taktik
64
Savunma
0
Yaratıcılık
0
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 4 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Paulo Gazzaniga
Girona
Son 30 günde 2360 kişi 309327 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
1,8M € Piyasa değeri düşüşü
02 Ocak 1992
34 Yaş
Uyruk
Arjantin
Boy / Kilo
196 cm / 90 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2027
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Kaleci
Diğer
Güçlü Ayak Sağ
GK
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 23 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Paulo Gazzaniga
Girona
Son 30 günde 2184 kişi 23006 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Paulo Gazzaniga kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Gol yemedi Yenilen gol Sarı kart Kırmızı kart
26/27 3 3 0 0 0 5 0 0
3 3 0 0 0 5 0 0
25/26 36 36 0 0 6 50 4 1
35 35 0 0 6 48 4 1
1 1 0 0 0 2 0 0
24/25 43 43 0 0 10 62 6 0
36 36 0 0 9 51 4 0
7 7 0 0 1 11 2 0
23/24 38 38 0 0 12 46 2 0
38 38 0 0 12 46 2 0
22/23
Girona K
28 28 0 0 4 37 4 0
28 28 0 0 4 37 4 0
21/22 15 15 0 0 14 4 1 0
13 13 0 0 13 0 1 0
2 2 0 0 1 4 0 0
20/21
Elche K
8 8 0 0 2 9 3 0
8 8 0 0 2 9 3 0
19/20 25 24 0 0 4 33 1 0
18 17 0 0 2 26 1 0
2 2 0 0 0 2 0 0
1 1 0 0 0 0 0 0
4 4 0 0 2 5 0 0
18/19 11 11 0 0 4 10 0 0
3 3 0 0 1 2 0 0
2 2 0 0 1 2 0 0
5 5 0 0 2 5 0 0
1 1 0 0 0 1 0 0
17/18 1 1 0 0 1 0 0 0
1 1 0 0 1 0 0 0
16/17 34 34 0 0 13 34 6 0
32 32 0 0 12 33 6 0
2 2 0 0 1 1 0 0
15/16 2 2 0 0 0 3 0 0
2 2 0 0 0 3 0 0
14/15 2 2 0 0 0 3 0 0
2 2 0 0 0 3 0 0
13/14 8 7 0 0 1 15 0 0
8 7 0 0 1 15 0 0
12/13 11 11 0 0 2 13 0 0
9 9 0 0 1 12 0 0
2 2 0 0 1 1 0 0
11/12 21 20 0 1 8 26 2 0
20 19 0 1 8 23 2 0
1 1 0 0 0 3 0 0
Toplam 286 283 0 1 81 350 29 1

Milli Takım Kariyer

Paulo Gazzaniga kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Gol yemedi Yenilen gol Sarı kart Kırmızı kart
2018 1 0 0 0 1 0 0 0
1 0 0 0 1 0 0 0
Toplam 1 0 0 0 1 0 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol yemedi Gol
2022-Halen 148 148 32 200
2021-2022 15 15 14 4
2020-2021 8 8 2 9
2017-2020 37 36 9 43
2016-2017 34 34 13 34
2012-2016 23 22 3 34
2011-2012 21 20 8 26
Milli Takım Kariyer Özeti
Milli Takım Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol yemedi Gol
2018 1 0 1 0

Genel İstatistikler — 26/27 LALIGA 2

- Gol
- Asist
6.6 Ort. Puan
3 Maç
3 İlk 11
270 Dakika

Şut

- İsabetsiz Şutlar -
İsabetli Şutlar
- -
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,93
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
6,6
7,9
6,3
6,8
6,9
7,9
6,9
6,8
-
-
6,3
-
Ekim
6,6
Kasım
7,9
Aralık
6,3
Ocak
6,8
Şubat
6,9
Mart
7,9
Nisan
6,9
Mayıs
6,8
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
6,3
Eylül
-

Sezon Performansı

LALIGA 2 logosu 26/27 · LALIGA 2
LALIGA logosu 25/26 · LALIGA
Kral Kupası logosu 25/26 · Kral Kupası
LALIGA logosu 24/25 · LALIGA
Şampiyonlar Ligi logosu 24/25 · Şampiyonlar Ligi
LALIGA logosu 23/24 · LALIGA
LALIGA logosu 22/23 · LALIGA
Championship logosu 21/22 · Championship
FA Cup logosu 21/22 · FA Cup
LALIGA logosu 20/21 · LALIGA
Premier League logosu 19/20 · Premier League
FA Cup logosu 19/20 · FA Cup
Lig Kupası logosu 19/20 · Lig Kupası
Şampiyonlar Ligi logosu 19/20 · Şampiyonlar Ligi
Premier League logosu 18/19 · Premier League
FA Cup logosu 18/19 · FA Cup
Lig Kupası logosu 18/19 · Lig Kupası
Şampiyonlar Ligi logosu 18/19 · Şampiyonlar Ligi
Premier League logosu 17/18 · Premier League
LALIGA 2 logosu 16/17 · LALIGA 2
Kral Kupası logosu 16/17 · Kral Kupası
Premier League logosu 15/16 · Premier League
Premier League logosu 14/15 · Premier League
Premier League logosu 13/14 · Premier League
Premier League logosu 12/13 · Premier League
Lig Kupası logosu 12/13 · Lig Kupası
Lig 2 logosu 11/12 · Lig 2
FA Cup logosu 11/12 · FA Cup
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2018 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Sezon Performansı — 26/27 LALIGA 2
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%50
Asist-
%50
Skor Katkısı-
%50
Gol Beklentisi (xG)-
%50
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%50
Büyük Şans Yaratma-
%48
Kaçırılan Büyük Şans-
%50
Penaltı-
%50
Frikik Golü-
%50
Şut
Toplam Şut-
%48
İsabetli Şut-
%50
İsabetsiz Şut-
%52
Bloklanan Şut-
%50
Pas
Pas İsabet %77.4%
%76
Pas84
%38
İsabetli Pas65
%55
Kilit Pas-
%45
Hücum Bölgesinde Pas6
%14
Yaratılan Şans-
%45
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %29.6%
%37
Uzun Top27
%18
İsabetli Uzun Top8
%15
Orta İsabet %-
Orta-
%50
İsabetli Orta-
%50
Savunma
Uzaklaştırma4
%70
Top Kesmesi-
%50
Müdahale-
%50
Bireysel
Temas114
%45
Dribling1
%90
Başarılı Dribling1
%90
Başarılı Dribling %100%
%50
İkili Mücadele3
%79
İkili Mücadele Kazanma %100%
%62
Kazanılan İkili Mücadele3
%79
Top Kaybı19
%72
Topu Kaptırma-
%50
Ofsayt-
%50
Faul Kazanma1
%70
Frikik Kullanma1
%70
Disiplin
Faul-
%52
Sarı Kart-
%50
Kırmızı Kart-
%52
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 4 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Paulo Gazzaniga
Girona
Son 30 günde 2360 kişi 309327 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 23 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Paulo Gazzaniga
Girona
Son 30 günde 2184 kişi 23006 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
30.06.23 İmzaladı
29.06.23 Kiralıktan Döndü
31.08.22 Kiralık
23.07.21 İmzaladı
29.06.21 Kiralıktan Döndü
31.01.21 Kiralık
22.08.17
29.06.17 Kiralıktan Döndü
28.07.16 Kiralık
19.07.12 3.15M €
Haftanın Oyuncuları Paulo Gazzaniga Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Paulo Gazzaniga Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
Yunus Emre Aktimur @Quaresmacibirii
1.200 Kredi
2
Yusuf Berker @brkrysf96
1.200 Kredi
3
ömer can çiftçi @omercan6haz
1.200 Kredi
4
Hakan Ömer Özaydın @hakanozaydin
1.200 Kredi
5
Enes cesim gezer @Champion1905
1.200 Kredi
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
İngiltere 2. Lig Şampiyonu İngiltere 2. Lig Şampiyonu
1
International Champions Cup Şampiyonu International Champions Cup Şampiyonu
1
1. Lig'e Terfi 1. Lig'e Terfi
1
Audi Kupası Şampiyonu Audi Kupası Şampiyonu
1
İngiltere U21 Premier Lig Kupası Şampiyonu İngiltere U21 Premier Lig Kupası Şampiyonu
1

Paulo Gazzaniga: Profil ve İstatistik Özeti

Paulo Gazzaniga, Kaleci mevkiinde 34 yaşında bir futbolcudur. Arjantin uyruklu; 02 Ocak 1992 tarihinde doğdu. Boyu 196 cm, kilosu 90 kg. Baskın ayağı: Sağ.

Girona forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2027 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 1.8 Mn €.

26/27 sezonunda LALIGA 2 kapsamında 3 maça çıktı ve toplam 270 dakika süre aldı. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 7 kulüpte 286 maça çıktı. Arjantin formasıyla 1 maça çıktı. Kazandığı kupalar arasında İngiltere 2. Lig Şampiyonu, International Champions Cup Şampiyonu, 1. Lig'e Terfi yer alıyor.

Girona kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Paulo Gazzaniga'nın istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut