Nordin Jackers, GK mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Club Brugge forması giymektedir. Kariyeri boyunca Belçika Şampiyonu, Belçika Süper Kupa Şampiyonu, Belçika Kupası Şampiyonu kazanmıştır. 29 yaşındadır.

Nordin Jackers

Yaş 29
Belçika Şampiyonu 3
Belçika Süper Kupa Şampiyonu 2
Belçika Kupası Şampiyonu 1
Belçika bayrağı Belçika
GK
1.2 Mn €
05 Eylül 1997 (29)
185 cm
Nordin Jackers'in istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,72
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,6
7,0
-
6,5
-
-
7,2
6,6
-
5,4
-
-
Ekim
7,6
Kasım
7,0
Aralık
-
Ocak
6,5
Şubat
-
Mart
-
Nisan
7,2
Mayıs
6,6
Haziran
-
Temmuz
5,4
Ağustos
-
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT0TEC0TAC61DEF0CRE0
Hücum
0
Teknik
0
Taktik
61
Savunma
0
Yaratıcılık
0

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
1,2M € Piyasa değeri düşüşü
05 Eylül 1997
29 Yaş
Uyruk
Belçika
Boy / Kilo
185 cm / 72 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2029
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Kaleci
Diğer
Güçlü Ayak -
GK
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 43 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Nordin Jackers
Club Brugge
Son 30 günde 2185 kişi 23034 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Nordin Jackers kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Gol yemedi Yenilen gol Sarı kart Kırmızı kart
25/26 27 25 0 0 9 36 1 0
21 20 0 0 9 22 1 0
6 5 0 0 0 14 0 0
24/25 12 10 0 0 4 8 0 0
7 5 0 0 3 4 0 0
5 5 0 0 1 4 0 0
23/24 14 12 0 0 6 12 1 0
9 8 0 0 4 6 0 0
1 0 0 0 0 1 0 0
4 4 0 0 2 5 1 0
21/22 26 26 0 0 5 38 2 0
26 26 0 0 5 38 2 0
20/21 30 30 0 0 6 62 1 0
30 30 0 0 6 62 1 0
19/20 16 16 0 0 1 31 2 0
16 16 0 0 1 31 2 0
18/19 7 6 0 0 3 7 0 0
3 3 0 0 1 4 0 0
1 1 0 0 1 0 0 0
3 2 0 0 1 3 0 0
17/18 2 2 0 0 1 3 0 0
2 2 0 0 1 3 0 0
16/17 5 4 0 0 3 2 0 0
4 3 0 0 2 2 0 0
1 1 0 0 1 0 0 0
Toplam 139 131 0 0 38 199 7 0
Milli Takım Altyapı Kariyeri
Nordin Jackers kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Gol yemedi Yenilen gol Sarı kart Kırmızı kart
2019 2 2 0 0 0 6 0 0
2 2 0 0 0 6 0 0
2016 1 1 0 0 0 1 0 0
1 1 0 0 0 1 0 0
2015 2 2 0 0 1 3 0 0
2 2 0 0 1 3 0 0
2014 1 1 0 0 0 3 0 0
1 1 0 0 0 3 0 0
2014 1 1 0 0 0 2 0 0
1 1 0 0 0 2 0 0
2013 2 2 0 0 1 2 0 0
2 2 0 0 1 2 0 0
Toplam 9 9 0 0 2 17 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol yemedi Gol
2023-Halen 53 47 19 56
2019-2022 72 72 12 131
2016-2019 14 12 7 12
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol yemedi Gol
2019 2 2 0 6
2014-2016 4 4 1 7
2013-2014 3 3 1 4

Genel İstatistikler — 25/26 Pro League

- Gol
- Asist
7.0 Ort. Puan
21 Maç
20 İlk 11
1801 Dakika

Şut

- İsabetsiz Şutlar -
İsabetli Şutlar
- -
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,72
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,6
7,0
-
6,5
-
-
7,2
6,6
-
5,4
-
-
Ekim
7,6
Kasım
7,0
Aralık
-
Ocak
6,5
Şubat
-
Mart
-
Nisan
7,2
Mayıs
6,6
Haziran
-
Temmuz
5,4
Ağustos
-
Eylül
-

Sezon Performansı

Pro League logosu 25/26 · Pro League
Şampiyonlar Ligi logosu 25/26 · Şampiyonlar Ligi
Pro League logosu 24/25 · Pro League
Kupa logosu 24/25 · Kupa
Pro League logosu 23/24 · Pro League
Kupa logosu 23/24 · Kupa
UEFA Konferans Ligi logosu 23/24 · UEFA Konferans Ligi
Challenger Pro League logosu 21/22 · Challenger Pro League
Pro League logosu 20/21 · Pro League
Pro League logosu 19/20 · Pro League
Pro League logosu 18/19 · Pro League
Kupa logosu 18/19 · Kupa
UEFA Avrupa Ligi logosu 18/19 · UEFA Avrupa Ligi
Pro League logosu 17/18 · Pro League
Pro League logosu 16/17 · Pro League
UEFA Avrupa Ligi logosu 16/17 · UEFA Avrupa Ligi
Sezon Performansı — 25/26 Pro League
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%50
Asist-
%49
Skor Katkısı-
%49
Gol Beklentisi (xG)-
%49
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%49
Büyük Şans Yaratma-
%50
Kaçırılan Büyük Şans-
%50
Penaltı-
%50
Frikik Golü-
%50
Şut
Toplam Şut-
%47
İsabetli Şut-
%50
İsabetsiz Şut-
%51
Bloklanan Şut-
%51
Pas
Pas İsabet %74.4%
%84
Pas664
%72
İsabetli Pas494
%72
Kilit Pas-
%38
Hücum Bölgesinde Pas96
%72
Yaratılan Şans-
%41
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %46.6%
%84
Uzun Top309
%69
İsabetli Uzun Top144
%72
Orta İsabet %-
Orta-
%49
İsabetli Orta-
%50
Savunma
Uzaklaştırma31
%76
Top Kesmesi-
%41
Müdahale1
%79
Bireysel
Temas850
%78
Dribling-
%41
Başarılı Dribling-
%41
Başarılı Dribling %-
İkili Mücadele17
%79
İkili Mücadele Kazanma %100%
%81
Kazanılan İkili Mücadele17
%86
Top Kaybı174
%40
Topu Kaptırma-
%51
Ofsayt-
%50
Faul Kazanma9
%94
Frikik Kullanma9
%94
Disiplin
Faul-
%57
Sarı Kart1
%38
Kırmızı Kart-
%51
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 43 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Nordin Jackers
Club Brugge
Son 30 günde 2185 kişi 23034 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
30.06.24 150k €
29.06.24 Kiralıktan Döndü
31.07.23 Kiralık
30.06.22 İmzaladı
30.06.22
30.08.20 İmzaladı
30.08.20
29.06.20 Kiralıktan Döndü
01.09.19 Kiralık
Haftanın Oyuncuları Nordin Jackers Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Nordin Jackers Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
ayfer akman @ayfer34
1.500 Kredi
2
Sedat akman @sedocan47
1.350 Kredi
3
İzzeddin Aksoy @İzzeddin
1.350 Kredi
4
Ebubekir Yaman @ebubekiryaman0
1.200 Kredi
5
1758900387 @1758900387
1.000 Kredi
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Belçika Şampiyonu Belçika Şampiyonu
3
Belçika Süper Kupa Şampiyonu Belçika Süper Kupa Şampiyonu
2
Belçika Kupası Şampiyonu Belçika Kupası Şampiyonu
1

Nordin Jackers: Profil ve İstatistik Özeti

Nordin Jackers, Kaleci mevkiinde 29 yaşında bir futbolcudur. Belçika uyruklu; 05 Eylül 1997 tarihinde doğdu. Boyu 185 cm, kilosu 72 kg.

Club Brugge forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2029 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 1.2 Mn €.

25/26 sezonunda Pro League kapsamında 21 maça çıktı ve toplam 1801 dakika süre aldı. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 3 kulüpte 139 maça çıktı. Kazandığı kupalar arasında Belçika Şampiyonu, Belçika Süper Kupa Şampiyonu, Belçika Kupası Şampiyonu yer alıyor.

Club Brugge kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Nordin Jackers'in istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut