Moustapha Camara, RW mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Iğdır Futbol Kulübü forması giymektedir. 23 yaşındadır.

Moustapha Camara

Yaş 23
Türkiye bayrağı Türkiye
RW
1.0 Mn €
05 Haziran 2003 (23)
184 cm
Moustapha Camara'nın istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,9
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
6,9
6,3
7,1
6,9
7,2
6,8
7,2
6,8
-
-
7,0
6,8
Ekim
6,9
Kasım
6,3
Aralık
7,1
Ocak
6,9
Şubat
7,2
Mart
6,8
Nisan
7,2
Mayıs
6,8
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
7,0
Eylül
6,8

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT50TEC49TAC33DEF40CRE47
Hücum
50
Teknik
49
Taktik
33
Savunma
40
Yaratıcılık
47
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Moustapha Camara
Iğdır FK
Son 30 günde 2367 kişi 308927 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
1M € Piyasa değeri artışı
05 Haziran 2003
23 Yaş
Uyruk
Türkiye
Boy / Kilo
184 cm / 78 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2027
Doğum Yeri
Maka Fall

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Sağ Açık
Diğer Sol Açık, Santrafor
Güçlü Ayak Sağ
RW
LW
CF
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 6 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Moustapha Camara
Iğdır FK
Son 30 günde 2172 kişi 22904 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Moustapha Camara kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 4 3 0 1 0 0
4 3 0 1 0 0
25/26 33 29 5 5 2 1
33 29 5 5 2 1
25/26 4 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0
24/25 35 29 5 6 5 0
35 29 5 6 5 0
23/24 31 19 4 4 1 0
2 2 0 0 0 0
29 17 4 4 1 0
22/23 10 4 0 1 0 0
10 4 0 1 0 0
22/23 9 6 1 0 1 0
3 3 0 0 1 0
6 3 1 0 0 0
21/22 2 2 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
Toplam 128 92 15 17 9 1
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2025-Halen 8 3 0 1
2025-2026 33 29 5 5
2021-2025 77 56 10 10
2022-2023 10 4 0 1

Genel İstatistikler — 26/27 1. Lig

- Gol
1 Asist
6.9 Ort. Puan
4 Maç
3 İlk 11
226 Dakika

Şut

3 İsabetsiz Şutlar 1.19
İsabetli Şutlar
1 0.40
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,9
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
6,9
6,3
7,1
6,9
7,2
6,8
7,2
6,8
-
-
7,0
6,8
Ekim
6,9
Kasım
6,3
Aralık
7,1
Ocak
6,9
Şubat
7,2
Mart
6,8
Nisan
7,2
Mayıs
6,8
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
7,0
Eylül
6,8

Sezon Performansı

1. Lig logosu 26/27 · 1. Lig
1. Lig logosu 25/26 · 1. Lig
1. Lig logosu 25/26 · 1. Lig
1. Lig logosu 24/25 · 1. Lig
Kupa logosu 23/24 · Kupa
1. Lig logosu 23/24 · 1. Lig
Kategoria Superiore logosu 22/23 · Kategoria Superiore
Kupa logosu 22/23 · Kupa
1. Lig logosu 22/23 · 1. Lig
Kupa logosu 21/22 · Kupa
1. Lig logosu 21/22 · 1. Lig
Sezon Performansı — 26/27 1. Lig
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%38
Asist1
%85
Skor Katkısı1
%73
Gol Beklentisi (xG)-
%50
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%50
Büyük Şans Yaratma1
%88
Kaçırılan Büyük Şans-
%55
Penaltı-
%50
Frikik Golü-
%47
Şut
Toplam Şut4
%60
İsabetli Şut1
%63
İsabetsiz Şut3
%18
Bloklanan Şut-
%66
Pas
Pas İsabet %76.7%
%28
Pas43
%32
İsabetli Pas33
%32
Kilit Pas4
%84
Hücum Bölgesinde Pas-
%50
Yaratılan Şans3
%76
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %40%
%33
Uzun Top5
%70
İsabetli Uzun Top2
%63
Orta İsabet %0%
%14
Orta4
%22
İsabetli Orta-
%15
Savunma
Uzaklaştırma2
%55
Top Kesmesi-
%12
Müdahale5
%73
Bireysel
Temas58
%52
Dribling5
%43
Başarılı Dribling2
%35
Başarılı Dribling %40%
%36
İkili Mücadele16
%59
İkili Mücadele Kazanma %43.8%
%34
Kazanılan İkili Mücadele7
%56
Top Kaybı23
%72
Topu Kaptırma4
%23
Ofsayt4
%3
Faul Kazanma3
%47
Frikik Kullanma3
%47
Disiplin
Faul5
%27
Sarı Kart-
%66
Kırmızı Kart-
%50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Moustapha Camara
Iğdır FK
Son 30 günde 2367 kişi 308927 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 6 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Moustapha Camara
Iğdır FK
Son 30 günde 2172 kişi 22904 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
29.06.26 Kiralıktan Döndü
09.09.25 Kiralık
05.08.25
04.08.25 İmzaladı
29.06.23 Kiralıktan Döndü
30.01.23 Kiralık
Toplam Taraftar
5
Taraftarların Toplam Kredisi
1.294.106 Kredi
# Taraftar Kredi
1
Gokmen Aksoy
635.868 Kredi
2
Mustafa Kenan Tığlı
355.872 Kredi
3
SAMET
287.715 Kredi
4
Seyhan Emre Cakir
8.275 Kredi
5
emirknb
6.376 Kredi
Haftanın Oyuncuları Moustapha Camara Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Moustapha Camara Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
Erdem Arslan @Bythooht
800 Kredi
2
Ayat YAŞLI @Beg30
800 Kredi
3
hakan torun @olugolge
600 Kredi
4
burak AKDEMİR @aircanada26
600 Kredi
5
mazlum karabulut @kingmk
400 Kredi

Moustapha Camara: Profil ve İstatistik Özeti

Moustapha Camara, Sağ Açık mevkiinde 23 yaşında bir futbolcudur. Türkiye uyruklu; 05 Haziran 2003 tarihinde Maka Fall doğumludur. Boyu 184 cm, kilosu 78 kg. Baskın ayağı: Sağ.

Iğdır FK forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2027 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 1.0 Mn €.

26/27 sezonunda 1. Lig kapsamında 4 maça çıktı ve toplam 226 dakika süre aldı. Bu süreçte 1 asist yaptı. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 4 kulüpte 128 maça çıktı ve 15 gol attı.

Iğdır FK kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Moustapha Camara'nın istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut