Lenny Joseph, CF mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Ferencvarosi TC forması giymektedir. Kariyeri boyunca Macaristan Şampiyonu, Macaristan Kupası Şampiyonu kazanmıştır. 25 yaşındadır.

Lenny Joseph

Yaş 25
Macaristan Şampiyonu 1
Macaristan Kupası Şampiyonu 1
Haiti bayrağı Haiti
CF
2.0 Mn €
12 Ekim 2000 (25)
182 cm
Lenny Joseph'in istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,91
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
6,8
6,8
6,6
6,4
6,7
7,0
7,4
7,9
6,6
7,5
6,3
-
Ekim
6,8
Kasım
6,8
Aralık
6,6
Ocak
6,4
Şubat
6,7
Mart
7,0
Nisan
7,4
Mayıs
7,9
Haziran
6,6
Temmuz
7,5
Ağustos
6,3
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT66TEC50TAC48DEF29CRE50
Hücum
66
Teknik
50
Taktik
48
Savunma
29
Yaratıcılık
50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 3 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Lenny Joseph
Ferencvaros
Son 30 günde 2367 kişi 308927 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
2M € Piyasa değeri artışı
12 Ekim 2000
25 Yaş
Uyruk
Haiti
Boy / Kilo
182 cm / 73 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2028
Doğum Yeri
Paris

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Santrafor
Diğer Sağ Açık, Sol Açık
Güçlü Ayak Sağ
CF
RW
LW
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 17 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Lenny Joseph
Ferencvaros
Son 30 günde 2172 kişi 22904 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Lenny Joseph kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 11 9 4 0 1 0
3 2 0 0 0 0
8 7 4 0 1 0
25/26 48 27 15 4 5 0
25 12 8 1 3 0
5 5 3 0 0 0
6 6 2 1 0 0
12 4 2 2 2 0
24/25 11 2 4 1 1 0
10 2 4 1 1 0
1 0 0 0 0 0
24/25 15 13 2 1 2 0
15 13 2 1 2 0
23/24 39 31 4 1 2 0
37 31 3 1 2 0
2 0 1 0 0 0
22/23 32 8 4 0 2 0
29 7 3 0 2 0
3 1 1 0 0 0
21/22 8 0 0 0 1 0
8 0 0 0 1 0
20/21 5 2 1 1 0 0
5 2 1 1 0 0
Toplam 169 92 34 8 14 0

Milli Takım Kariyer

Lenny Joseph kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2026 5 1 1 0 0 0
3 1 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0
Toplam 5 1 1 0 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2024-Halen 70 38 23 5
2023-2025 54 44 6 2
2021-2023 40 8 4 0
2020-2021 5 2 1 1
Milli Takım Kariyer Özeti
Milli Takım Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2026 5 1 1 0

Genel İstatistikler — 26/27 NB I

- Gol
- Asist
6.2 Ort. Puan
3 Maç
2 İlk 11
133 Dakika

Şut

1 İsabetsiz Şutlar 0.68
İsabetli Şutlar
- -
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,91
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
6,8
6,8
6,6
6,4
6,7
7,0
7,4
7,9
6,6
7,5
6,3
-
Ekim
6,8
Kasım
6,8
Aralık
6,6
Ocak
6,4
Şubat
6,7
Mart
7,0
Nisan
7,4
Mayıs
7,9
Haziran
6,6
Temmuz
7,5
Ağustos
6,3
Eylül
-

Sezon Performansı

NB I logosu 26/27 · NB I
UEFA Avrupa Ligi logosu 26/27 · UEFA Avrupa Ligi
NB I logosu 25/26 · NB I
Magyar Kupa logosu 25/26 · Magyar Kupa
Şampiyonlar Ligi logosu 25/26 · Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi logosu 25/26 · UEFA Avrupa Ligi
NB I logosu 24/25 · NB I
Magyar Kupa logosu 24/25 · Magyar Kupa
Ligue 2 logosu 24/25 · Ligue 2
Ligue 2 logosu 23/24 · Ligue 2
Kupa logosu 23/24 · Kupa
Ligue 2 logosu 22/23 · Ligue 2
Kupa logosu 22/23 · Kupa
Ligue 1 logosu 21/22 · Ligue 1
Kupa logosu 20/21 · Kupa
Dünya Kupası logosu 2026 · Dünya Kupası
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2026 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Sezon Performansı — 26/27 NB I
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%33
Asist-
%42
Skor Katkısı-
%30
Gol Beklentisi (xG)-
%50
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%50
Büyük Şans Yaratma-
%50
Kaçırılan Büyük Şans-
%50
Penaltı-
%48
Frikik Golü-
%50
Şut
Toplam Şut3
%57
İsabetli Şut-
%27
İsabetsiz Şut1
%52
Bloklanan Şut2
%12
Pas
Pas İsabet %57.9%
%29
Pas19
%46
İsabetli Pas11
%39
Kilit Pas1
%55
Hücum Bölgesinde Pas-
%50
Yaratılan Şans-
%50
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %-
Uzun Top-
%21
İsabetli Uzun Top-
%32
Orta İsabet %-
Orta-
%24
İsabetli Orta-
%39
Savunma
Uzaklaştırma3
%76
Top Kesmesi-
%35
Müdahale1
%46
Bireysel
Temas-
%50
Dribling6
%74
Başarılı Dribling1
%58
Başarılı Dribling %16.7%
%42
İkili Mücadele-
%50
İkili Mücadele Kazanma %-
Kazanılan İkili Mücadele-
%50
Top Kaybı19
%46
Topu Kaptırma3
%29
Ofsayt-
%71
Faul Kazanma2
%56
Frikik Kullanma2
%56
Disiplin
Faul3
%38
Sarı Kart-
%58
Kırmızı Kart-
%51
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 3 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Lenny Joseph
Ferencvaros
Son 30 günde 2367 kişi 308927 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 17 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Lenny Joseph
Ferencvaros
Son 30 günde 2172 kişi 22904 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
22.01.25 İmzaladı
22.01.25
19.07.23 İmzaladı
19.07.23
30.06.21 İmzaladı
30.06.21
30.06.18 İmzaladı
Haftanın Oyuncuları Lenny Joseph Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Lenny Joseph Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
harun murat @hrnmrt0629
1.400 Kredi
2
ali tellioğlu @yurboyka
1.400 Kredi
3
Hacı Akarsu @hacıakarsu
1.400 Kredi
4
Yasemin HANÇER @Yasemin038
1.200 Kredi
5
Ömer Akalın @matias1903
1.200 Kredi
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Macaristan Şampiyonu Macaristan Şampiyonu
1
Macaristan Kupası Şampiyonu Macaristan Kupası Şampiyonu
1

Lenny Joseph: Profil ve İstatistik Özeti

Lenny Joseph, Santrafor mevkiinde 25 yaşında bir futbolcudur. Haiti uyruklu; 12 Ekim 2000 tarihinde Paris doğumludur. Boyu 182 cm, kilosu 73 kg. Baskın ayağı: Sağ.

Ferencvaros forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2028 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 2.0 Mn €.

26/27 sezonunda NB I kapsamında 3 maça çıktı ve toplam 133 dakika süre aldı. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 4 kulüpte 169 maça çıktı ve 34 gol attı. Haiti formasıyla 5 maça çıktı. Kazandığı kupalar arasında Macaristan Şampiyonu, Macaristan Kupası Şampiyonu yer alıyor.

Ferencvaros kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Lenny Joseph'in istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut