Julien Anziani, CM mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Manisa Futbol Kulübü forması giymektedir. 27 yaşındadır.

Julien Anziani

Yaş 27
Fransa bayrağı Fransa
CM
0.8 Mn €
23 Haziran 1999 (27)
176 cm
Julien Anziani'nin istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
7,34
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,4
6,8
7,2
6,4
7,5
7,5
6,8
7,6
-
-
7,8
8,4
Ekim
7,4
Kasım
6,8
Aralık
7,2
Ocak
6,4
Şubat
7,5
Mart
7,5
Nisan
6,8
Mayıs
7,6
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
7,8
Eylül
8,4

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT54TEC55TAC44DEF45CRE52
Hücum
54
Teknik
55
Taktik
44
Savunma
45
Yaratıcılık
52
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 4 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Julien Anziani
Manisa FK
Son 30 günde 2427 kişi 314926 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
800B € Piyasa değeri artışı
23 Haziran 1999
27 Yaş
Uyruk
Fransa
Boy / Kilo
176 cm / 68 kg
Söz. Bitiş Tarihi
-
Doğum Yeri
Ajaccio

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Orta Saha
Diğer Defansif Orta Saha
Güçlü Ayak Sağ
CM
DM
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 8 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Julien Anziani
Manisa FK
Son 30 günde 2224 kişi 22948 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Julien Anziani kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 5 5 4 1 0 0
5 5 4 1 0 0
25/26
Pau
13 12 2 0 1 0
13 12 2 0 1 0
25/26 21 19 4 1 3 0
21 19 4 1 3 0
24/25 35 31 4 0 3 0
34 30 4 0 3 0
1 1 0 0 0 0
23/24 39 30 4 1 7 0
36 28 4 1 7 0
3 2 0 0 0 0
22/23 36 26 3 1 4 0
3 1 1 0 0 0
33 25 2 1 4 0
21/22 34 34 4 3 5 1
2 2 0 0 0 0
32 32 4 3 5 1
20/21 31 25 4 2 3 0
1 1 1 0 0 0
30 24 3 2 3 0
19/20 19 13 1 3 3 0
1 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
16 12 1 3 3 0
18/19 14 5 0 0 4 0
11 2 0 0 3 0
2 2 0 0 1 0
1 1 0 0 0 0
17/18 7 3 1 0 0 0
5 1 0 0 0 0
2 2 1 0 0 0
Toplam 254 203 31 12 33 1
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2026-Halen 5 5 4 1
2025-2026
Pau
13 12 2 0
2025-2026 21 19 4 1
2024-2025 35 31 4 0
2022-2024 75 56 7 2
2021-2022 34 34 4 3
2020-2021 31 25 4 2
2017-2020 40 21 2 3

Genel İstatistikler — 26/27 1. Lig

4 Gol
1 Asist
8.0 Ort. Puan
5 Maç
5 İlk 11
430 Dakika

Şut

6 İsabetsiz Şutlar 1.26
İsabetli Şutlar
7 1.47
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
7,34
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,4
6,8
7,2
6,4
7,5
7,5
6,8
7,6
-
-
7,8
8,4
Ekim
7,4
Kasım
6,8
Aralık
7,2
Ocak
6,4
Şubat
7,5
Mart
7,5
Nisan
6,8
Mayıs
7,6
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
7,8
Eylül
8,4

Sezon Performansı

1. Lig logosu 26/27 · 1. Lig
Ligue 2 logosu 25/26 · Ligue 2
1. Lig logosu 25/26 · 1. Lig
Ligue 2 logosu 24/25 · Ligue 2
Kupa logosu 24/25 · Kupa
Ligue 2 logosu 23/24 · Ligue 2
Kupa logosu 23/24 · Kupa
Kupa logosu 22/23 · Kupa
Ligue 3 logosu 22/23 · Ligue 3
Kupa logosu 21/22 · Kupa
Ligue 3 logosu 21/22 · Ligue 3
Kupa logosu 20/21 · Kupa
Ligue 3 logosu 20/21 · Ligue 3
Kupa logosu 19/20 · Kupa
Lig Kupası logosu 19/20 · Lig Kupası
Ligue 3 logosu 19/20 · Ligue 3
Ligue 2 logosu 18/19 · Ligue 2
Kupa logosu 18/19 · Kupa
Lig Kupası logosu 18/19 · Lig Kupası
Ligue 2 logosu 17/18 · Ligue 2
Kupa logosu 17/18 · Kupa
Sezon Performansı — 26/27 1. Lig
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol4
%99
Asist1
%91
Skor Katkısı5
%99
Gol Beklentisi (xG)-
%50
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%50
Büyük Şans Yaratma1
%91
Kaçırılan Büyük Şans-
%52
Penaltı1
%98
Frikik Golü-
%50
Şut
Toplam Şut15
%99
İsabetli Şut7
%98
İsabetsiz Şut6
%1
Bloklanan Şut2
%12
Pas
Pas İsabet %89.3%
%85
Pas205
%90
İsabetli Pas183
%92
Kilit Pas10
%97
Hücum Bölgesinde Pas-
%50
Yaratılan Şans9
%97
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %76%
%81
Uzun Top25
%93
İsabetli Uzun Top19
%93
Orta İsabet %46.7%
%82
Orta15
%92
İsabetli Orta7
%95
Savunma
Uzaklaştırma7
%94
Top Kesmesi4
%84
Müdahale5
%63
Bireysel
Temas292
%96
Dribling8
%92
Başarılı Dribling3
%81
Başarılı Dribling %37.5%
%33
İkili Mücadele39
%88
İkili Mücadele Kazanma %53.8%
%68
Kazanılan İkili Mücadele21
%87
Top Kaybı47
%10
Topu Kaptırma3
%29
Ofsayt-
%58
Faul Kazanma8
%92
Frikik Kullanma8
%92
Disiplin
Faul3
%50
Sarı Kart-
%69
Kırmızı Kart-
%51
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 4 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Julien Anziani
Manisa FK
Son 30 günde 2427 kişi 314926 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 8 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Julien Anziani
Manisa FK
Son 30 günde 2224 kişi 22948 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
10.07.26 İmzaladı
30.06.26 İmzaladı
31.01.26 İmzaladı
25.07.25
24.07.25 İmzaladı
08.07.24 İmzaladı
30.06.22
03.08.21 İmzaladı
30.06.20 İmzaladı
Toplam Taraftar
2
Taraftarların Toplam Kredisi
729.483 Kredi
# Taraftar Kredi
1
Melih İşbay
698.082 Kredi
2
İbrahim Eroğlu
31.401 Kredi
Haftanın Oyuncuları Julien Anziani Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Julien Anziani Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
burak AKDEMİR @aircanada26
1.200 Kredi
2
Ahmet Ersoy @ahmetfengs
1.200 Kredi
3
Enes @mertens10
1.200 Kredi
4
ROJHAT AKIN @Heisenberg1976
1.000 Kredi
5
Miraç Demirtürk @mirolibabus
1.000 Kredi

Julien Anziani: Profil ve İstatistik Özeti

Julien Anziani, Orta Saha mevkiinde 27 yaşında bir futbolcudur. Fransa uyruklu; 23 Haziran 1999 tarihinde Ajaccio doğumludur. Boyu 176 cm, kilosu 68 kg. Baskın ayağı: Sağ.

Manisa FK forması giyiyor. Sözleşmesi - tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 0.8 Mn €.

26/27 sezonunda 1. Lig kapsamında 5 maça çıktı ve toplam 430 dakika süre aldı. Bu süreçte 4 gol ve 1 asistle skora katkı verdi. Maç başına ortalama reytingi 8,00.

Kariyeri boyunca 8 kulüpte 254 maça çıktı ve 31 gol attı.

Manisa FK kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Julien Anziani'nin istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut