In-jae Hwang, GK mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Pohang Steelers forması giymektedir. Kariyeri boyunca Güney Kore Kupası Şampiyonu, Kore K League 2 Şampiyonu kazanmıştır. 32 yaşındadır.

In-jae Hwang

Yaş 32
Güney Kore Kupası Şampiyonu 2
Kore K League 2 Şampiyonu 1
Güney Kore bayrağı Güney Kore
GK
0.5 Mn €
22 Nisan 1994 (32)
187 cm
In-jae Hwang istatistiklerini cebinde taşı Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,79
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
6,4
7,3
7,4
-
7,2
6,6
6,2
6,9
-
6,3
-
-
Ekim
6,4
Kasım
7,3
Aralık
7,4
Ocak
-
Şubat
7,2
Mart
6,6
Nisan
6,2
Mayıs
6,9
Haziran
-
Temmuz
6,3
Ağustos
-
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT0TEC0TAC43DEF0CRE0
Hücum
0
Teknik
0
Taktik
43
Savunma
0
Yaratıcılık
0

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
500B € Piyasa değeri düşüşü
22 Nisan 1994
32 Yaş
Uyruk
Güney Kore
Boy / Kilo
187 cm / 73 kg
Söz. Bitiş Tarihi
-
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Kaleci
Diğer
Güçlü Ayak -
GK
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 1 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
In-jae Hwang
Pohang Steelers
Son 30 günde 2109 kişi 20935 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

In-jae Hwang kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Gol yemedi Yenilen gol Sarı kart Kırmızı kart
2026 18 18 0 0 7 19 1 0
18 18 0 0 7 19 1 0
2025 37 37 0 0 14 34 1 0
4 4 0 0 2 3 0 0
33 33 0 0 12 31 1 0
2024 32 32 0 0 7 45 0 0
3 3 0 0 0 7 0 0
29 29 0 0 7 38 0 0
2023 44 44 0 0 19 38 3 0
6 6 0 0 4 3 0 0
38 38 0 0 15 35 3 0
2022 18 18 0 0 18 0 2 0
18 18 0 0 18 0 2 0
2021 2 1 0 0 2 0 0 0
2 1 0 0 2 0 0 0
2019 15 15 0 0 4 13 0 0
15 15 0 0 4 13 0 0
2017 6 6 0 1 1 8 0 0
6 6 0 1 1 8 0 0
Toplam 172 171 0 1 72 157 7 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol yemedi Gol
2021-Halen 133 132 49 136
2022 18 18 18 0
2017-2019 21 21 5 21

Genel İstatistikler — 2026 K-Lig 1

- Gol
- Asist
6.5 Ort. Puan
18 Maç
18 İlk 11
1620 Dakika

Şut

- İsabetsiz Şutlar -
İsabetli Şutlar
- -
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,79
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
6,4
7,3
7,4
-
7,2
6,6
6,2
6,9
-
6,3
-
-
Ekim
6,4
Kasım
7,3
Aralık
7,4
Ocak
-
Şubat
7,2
Mart
6,6
Nisan
6,2
Mayıs
6,9
Haziran
-
Temmuz
6,3
Ağustos
-
Eylül
-

Sezon Performansı

K Lig 1 logosu 2026 · K-Lig 1
AFC Şampiyonlar Ligi 2 logosu 2025 · AFC Şampiyonlar Ligi 2
K Lig 1 logosu 2025 · K-Lig 1
AFC Şampiyonlar Ligi Elit logosu 2024 · AFC Şampiyonlar Ligi Elit
K Lig 1 logosu 2024 · K-Lig 1
AFC Şampiyonlar Ligi Elit logosu 2023 · AFC Şampiyonlar Ligi Elit
K Lig 1 logosu 2023 · K-Lig 1
K Lig 1 logosu 2022 · K-Lig 1
K Lig 1 logosu 2021 · K-Lig 1
K Lig 2 logosu 2019 · K-Lig 2
K Lig 2 logosu 2017 · K-Lig 2
Sezon Performansı — 2026 K-Lig 1
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%50
Asist-
%47
Skor Katkısı-
%47
Gol Beklentisi (xG)-
%50
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%50
Büyük Şans Yaratma-
%50
Kaçırılan Büyük Şans-
%50
Penaltı-
%50
Frikik Golü-
%50
Şut
Toplam Şut-
%50
İsabetli Şut-
%50
İsabetsiz Şut-
%50
Bloklanan Şut-
%50
Pas
Pas İsabet %62.5%
%21
Pas538
%54
İsabetli Pas336
%46
Kilit Pas-
%34
Hücum Bölgesinde Pas-
%50
Yaratılan Şans-
%50
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %40.8%
%71
Uzun Top336
%88
İsabetli Uzun Top137
%79
Orta İsabet %-
Orta-
%50
İsabetli Orta-
%50
Savunma
Uzaklaştırma16
%62
Top Kesmesi-
%46
Müdahale-
%42
Bireysel
Temas-
%50
Dribling-
%38
Başarılı Dribling-
%38
Başarılı Dribling %-
İkili Mücadele-
%50
İkili Mücadele Kazanma %-
Kazanılan İkili Mücadele-
%50
Top Kaybı207
%12
Topu Kaptırma-
%50
Ofsayt-
%50
Faul Kazanma2
%33
Frikik Kullanma2
%33
Disiplin
Faul-
%50
Sarı Kart1
%44
Kırmızı Kart-
%50
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 1 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
In-jae Hwang
Pohang Steelers
Son 30 günde 2109 kişi 20935 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
17.12.22 Kiralıktan Döndü
20.06.21 Kiralık
02.01.20 İmzaladı
02.01.20
20.01.19 İmzaladı
22.01.18 İmzaladı
22.01.18
31.12.16 İmzaladı
31.12.16
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Güney Kore Kupası Şampiyonu Güney Kore Kupası Şampiyonu
2
Kore K League 2 Şampiyonu Kore K League 2 Şampiyonu
1

In-jae Hwang: Profil ve İstatistik Özeti

In-jae Hwang, Kaleci mevkiinde 32 yaşında bir futbolcudur. Güney Kore uyruklu; 22 Nisan 1994 tarihinde doğdu. Boyu 187 cm, kilosu 73 kg.

Pohang Steelers forması giyiyor. Sözleşmesi - tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 0.5 Mn €.

2026 sezonunda K-Lig 1 kapsamında 18 maça çıktı ve toplam 1620 dakika süre aldı. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 3 kulüpte 172 maça çıktı. Kazandığı kupalar arasında Güney Kore Kupası Şampiyonu, Kore K League 2 Şampiyonu yer alıyor.

Pohang Steelers kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri