YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Gustavo Ramirez, CF mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Deportes Tolima SA forması giymektedir. 36 yaşındadır.
Gustavo Ramirez, CF mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Deportes Tolima SA forması giymektedir. 36 yaşındadır.
Paraguay
| Sezon | Takım | M | 11 | A | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | ||
| 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | |||
| 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||
| 2024 | 16 | 8 | 3 | 2 | 6 | 0 | ||
| 15 | 8 | 3 | 2 | 5 | 0 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
| 2024 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2023 | 33 | 22 | 9 | 1 | 11 | 0 | ||
| 20 | 16 | 7 | 1 | 8 | 0 | |||
| 13 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 | |||
| 2022 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
| 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||
| 2022 | 26 | 7 | 3 | 1 | 5 | 1 | ||
| 19 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | |||
| 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | |||
| 2021 | 48 | 9 | 8 | 1 | 4 | 1 | ||
| 20 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
| 21 | 3 | 6 | 1 | 4 | 0 | |||
| 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Toplam | 143 | 54 | 24 | 5 | 31 | 2 | ||
| Sezon | Takım | M | 11 | A | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2025 | 100 | 27 | 15 | 4 | |
| 2024 | 6 | 5 | 0 | 0 | |
| 2023 | 33 | 22 | 9 | 1 | |
| 2022 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| Tarih |
Nereden
|
Nereye
|
Bonservis |
|---|---|---|---|
| 30.06.25 | Serbest Kaldı | ||
| 30.06.24 | İmzaladı | ||
| 31.12.23 | İmzaladı | ||
| 31.12.22 | |||
| 31.12.22 | Kiralık | ||
| 30.12.22 | Kiralıktan Döndü | ||
| 11.07.22 | İmzaladı | ||
| 11.07.22 | |||
| 08.01.21 | İmzaladı | ||
| 08.01.21 | |||
| 30.06.20 | İmzaladı | ||
| 30.06.20 | |||
| 30.06.19 | İmzaladı | ||
| 30.06.19 | |||
| 30.06.18 | İmzaladı | ||
| 30.06.18 | |||
| 31.12.17 | İmzaladı | ||
| 31.12.17 | |||
| 30.06.17 | İmzaladı | ||
| 30.06.17 | |||
| 30.06.16 | İmzaladı | ||
| 30.06.16 | |||
| 30.12.15 | Kiralıktan Döndü |
Gustavo Ramirez, Santrafor mevkiinde 36 yaşında bir futbolcudur. Paraguay uyruklu; 13 Mayıs 1990 tarihinde doğdu. Boyu 181 cm, kilosu 73 kg. Baskın ayağı: Sağ.
Tolima forması giyiyor. Sözleşmesi 30.12.2023 tarihine kadar geçerli.
Kariyeri boyunca 4 kulüpte 143 maça çıktı ve 24 gol attı.
Tolima kadrosu, fikstürü ve puan durumu
Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.