Gorka Guruzeta, CF mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Athletic Club Bilbao forması giymektedir. Kariyeri boyunca İspanya Kupası Şampiyonu kazanmıştır. 29 yaşındadır.

Gorka Guruzeta

Yaş 29
İspanya Kupası Şampiyonu 1
İspanya bayrağı İspanya
CF
5.0 Mn €
12 Eylül 1996 (29)
188 cm
Gorka Guruzeta istatistiklerini cebinde taşı Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
7,03
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,2
6,9
6,6
7,3
7,4
6,6
7,5
7,3
-
6,9
6,6
-
Ekim
7,2
Kasım
6,9
Aralık
6,6
Ocak
7,3
Şubat
7,4
Mart
6,6
Nisan
7,5
Mayıs
7,3
Haziran
-
Temmuz
6,9
Ağustos
6,6
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT75TEC55TAC61DEF30CRE55
Hücum
75
Teknik
55
Taktik
61
Savunma
30
Yaratıcılık
55
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 6 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Gorka Guruzeta
Athletic Club
Son 30 günde 2342 kişi 311867 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
5M € Piyasa değeri düşüşü
12 Eylül 1996
29 Yaş
Uyruk
İspanya
Boy / Kilo
188 cm / 78 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2028
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Santrafor
Diğer
Güçlü Ayak Sağ
CF
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 39 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Gorka Guruzeta
Athletic Club
Son 30 günde 2132 kişi 22202 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Gorka Guruzeta kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 3 2 0 0 2 0
3 2 0 0 2 0
25/26 48 37 17 3 7 1
35 28 10 3 4 1
1 0 0 0 0 0
5 4 2 0 1 0
7 5 5 0 2 0
24/25 51 31 8 5 2 0
36 21 7 2 2 0
1 1 0 0 0 0
2 2 0 1 0 0
12 7 1 2 0 0
23/24 36 34 16 5 2 0
32 30 14 5 2 0
4 4 2 0 0 0
22/23 36 20 6 2 2 0
29 17 6 1 2 0
7 3 0 1 0 0
21/22 38 31 13 1 4 0
37 31 13 1 4 0
1 0 0 0 0 0
20/21 40 27 3 2 5 0
39 27 3 2 4 0
1 0 0 0 1 0
18/19 9 3 1 0 0 0
6 0 0 0 0 0
3 3 1 0 0 0
15/16 5 4 0 1 2 0
5 4 0 1 2 0
Toplam 266 189 64 19 26 1
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2018-Halen 183 127 48 15
2021-2022 38 31 13 1
2020-2021 40 27 3 2
2015-2016 5 4 0 1

Genel İstatistikler — 26/27 LALIGA

- Gol
- Asist
6.6 Ort. Puan
3 Maç
2 İlk 11
164 Dakika

Şut

2 İsabetsiz Şutlar 1.10
İsabetli Şutlar
- -
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
7,03
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,2
6,9
6,6
7,3
7,4
6,6
7,5
7,3
-
6,9
6,6
-
Ekim
7,2
Kasım
6,9
Aralık
6,6
Ocak
7,3
Şubat
7,4
Mart
6,6
Nisan
7,5
Mayıs
7,3
Haziran
-
Temmuz
6,9
Ağustos
6,6
Eylül
-

Sezon Performansı

LALIGA logosu 26/27 · LALIGA
LALIGA logosu 25/26 · LALIGA
Süper Kupa logosu 25/26 · Süper Kupa
Kral Kupası logosu 25/26 · Kral Kupası
Şampiyonlar Ligi logosu 25/26 · Şampiyonlar Ligi
LALIGA logosu 24/25 · LALIGA
Süper Kupa logosu 24/25 · Süper Kupa
Kral Kupası logosu 24/25 · Kral Kupası
UEFA Avrupa Ligi logosu 24/25 · UEFA Avrupa Ligi
LALIGA logosu 23/24 · LALIGA
Kral Kupası logosu 23/24 · Kral Kupası
LALIGA logosu 22/23 · LALIGA
Kral Kupası logosu 22/23 · Kral Kupası
LALIGA 2 logosu 21/22 · LALIGA 2
Kral Kupası logosu 21/22 · Kral Kupası
LALIGA 2 logosu 20/21 · LALIGA 2
Kral Kupası logosu 20/21 · Kral Kupası
LALIGA logosu 18/19 · LALIGA
Kral Kupası logosu 18/19 · Kral Kupası
LALIGA 2 logosu 15/16 · LALIGA 2
Sezon Performansı — 26/27 LALIGA
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%31
Asist-
%42
Skor Katkısı-
%26
Gol Beklentisi (xG)0.08
%32
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%18
Büyük Şans Yaratma1
%83
Kaçırılan Büyük Şans-
%70
Penaltı-
%46
Frikik Golü-
%50
Şut
Toplam Şut2
%44
İsabetli Şut-
%21
İsabetsiz Şut2
%26
Bloklanan Şut-
%70
Pas
Pas İsabet %57.1%
%12
Pas28
%57
İsabetli Pas16
%48
Kilit Pas1
%50
Hücum Bölgesinde Pas4
%72
Yaratılan Şans1
%50
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %0%
%12
Uzun Top1
%55
İsabetli Uzun Top-
%29
Orta İsabet %0%
%37
Orta1
%69
İsabetli Orta-
%44
Savunma
Uzaklaştırma4
%89
Top Kesmesi1
%90
Müdahale1
%57
Bireysel
Temas49
%52
Dribling1
%43
Başarılı Dribling-
%30
Başarılı Dribling %0%
%19
İkili Mücadele22
%65
İkili Mücadele Kazanma %36.4%
%26
Kazanılan İkili Mücadele8
%58
Top Kaybı18
%51
Topu Kaptırma-
%87
Ofsayt-
%73
Faul Kazanma3
%71
Frikik Kullanma3
%71
Disiplin
Faul4
%13
Sarı Kart2
%3
Kırmızı Kart-
%50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 6 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Gorka Guruzeta
Athletic Club
Son 30 günde 2342 kişi 311867 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 39 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Gorka Guruzeta
Athletic Club
Son 30 günde 2132 kişi 22202 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
02.07.22 İmzaladı
15.07.21 İmzaladı
31.08.20 İmzaladı
30.06.16 İmzaladı
30.06.15 İmzaladı
Haftanın Oyuncuları Gorka Guruzeta Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Gorka Guruzeta Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
Muhittin Gemalmaz @muhittinjk
4.400 Kredi
2
serdar aksen @Serdari190
3.000 Kredi
3
sinan coşkun @sinan53coskun
3.000 Kredi
4
İbrahim Aktürk @Kaan.Efe
2.800 Kredi
5
mehmet ali Şeker @Conqueror
2.800 Kredi
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
İspanya Kupası Şampiyonu İspanya Kupası Şampiyonu
1

Gorka Guruzeta: Profil ve İstatistik Özeti

Gorka Guruzeta, Santrafor mevkiinde 29 yaşında bir futbolcudur. İspanya uyruklu; 12 Eylül 1996 tarihinde doğdu. Boyu 188 cm, kilosu 78 kg. Baskın ayağı: Sağ.

Athletic Club forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2028 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 5.0 Mn €.

26/27 sezonunda LALIGA kapsamında 3 maça çıktı ve toplam 164 dakika süre aldı. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 4 kulüpte 266 maça çıktı ve 64 gol attı. Kazandığı kupalar arasında İspanya Kupası Şampiyonu yer alıyor.

Athletic Club kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri