Gabriel Magalhaes, CB mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Arsenal FC forması giymektedir. Kariyeri boyunca İngiltere Premier Lig Şampiyonu, İngiltere Community Shield, Hırvatistan Şampiyonu, Hırvatistan Kupası Şampiyonu kazanmıştır. 28 yaşındadır.

Gabriel Magalhaes

Yaş 28
İngiltere Premier Lig Şampiyonu 1
İngiltere Community Shield 2
Hırvatistan Şampiyonu 1
Hırvatistan Kupası Şampiyonu 1
Brezilya bayrağı Brezilya
CB
75.0 Mn €
19 Aralık 1997 (28)
190 cm
Gabriel Magalhaes'in istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
7,12
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,3
7,2
7,1
6,7
7,6
7,6
6,9
7,3
7,5
6,6
6,5
-
Ekim
7,3
Kasım
7,2
Aralık
7,1
Ocak
6,7
Şubat
7,6
Mart
7,6
Nisan
6,9
Mayıs
7,3
Haziran
7,5
Temmuz
6,6
Ağustos
6,5
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT44TEC48TAC83DEF94CRE48
Hücum
44
Teknik
48
Taktik
83
Savunma
94
Yaratıcılık
48
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Gabriel Magalhaes
Arsenal
Son 30 günde 2360 kişi 309327 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
75M € Piyasa değeri artışı
19 Aralık 1997
28 Yaş
Uyruk
Brezilya
Boy / Kilo
190 cm / 87 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2029
Doğum Yeri
São Paulo

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Stoper
Diğer
Güçlü Ayak Sol
CB
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 35 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Gabriel Magalhaes
Arsenal
Son 30 günde 2182 kişi 23000 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Gabriel Magalhaes kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 3 3 0 0 1 0
2 2 0 0 1 0
1 1 0 0 0 0
25/26 51 46 4 5 5 0
32 30 3 4 4 0
2 2 0 0 0 0
5 3 0 0 0 0
12 11 1 1 1 0
24/25 42 40 5 1 6 0
28 28 3 1 4 0
1 1 1 0 1 0
4 2 0 0 0 0
9 9 1 0 1 0
23/24 50 48 4 0 5 0
36 34 4 0 4 0
1 1 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0
10 10 0 0 0 0
1 1 0 0 1 0
22/23 48 45 3 0 6 0
38 38 3 0 5 0
2 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
7 5 0 0 1 0
21/22 38 37 5 0 6 1
35 35 5 0 6 1
3 2 0 0 0 0
20/21 32 31 3 1 3 1
23 22 2 0 2 1
1 1 0 0 0 0
2 2 0 0 0 0
6 6 1 1 1 0
19/20 34 33 1 0 6 0
24 23 1 0 3 0
1 1 0 0 1 0
3 3 0 0 0 0
6 6 0 0 2 0
18/19 17 13 1 0 1 0
14 11 1 0 1 0
2 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
17/18 1 1 0 0 0 0
HNL
Hırvatistan Şampiyonu
1 1 0 0 0 0
17/18
Troyes K
4 3 0 0 2 0
1 0 0 0 1 0
2 2 0 0 0 0
1 1 0 0 1 0
16/17 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2016 21 20 1 0 6 0
21 20 1 0 6 0
Toplam 342 320 27 7 47 2

Milli Takım Kariyer

Gabriel Magalhaes kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2026 19 15 1 1 2 0
5 5 0 1 0 0
14 10 1 0 2 0
2024 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2020 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
Toplam 21 16 1 1 2 0
Milli Takım Altyapı Kariyeri
Gabriel Magalhaes kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2020 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
2016 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
Toplam 2 2 0 0 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2020-Halen 264 250 24 7
2016-2020 52 46 2 0
2017-2018 1 1 0 0
2017-2018 4 3 0 0
2016 21 20 1 0
Milli Takım Kariyer Özeti
Milli Takım Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2024-Halen 20 15 1 1
2020 1 1 0 0
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2020 1 1 0 0
2016 1 1 0 0

Genel İstatistikler — 26/27 Premier League

- Gol
- Asist
7.0 Ort. Puan
2 Maç
2 İlk 11
180 Dakika

Şut

- İsabetsiz Şutlar -
İsabetli Şutlar
- -
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
7,12
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,3
7,2
7,1
6,7
7,6
7,6
6,9
7,3
7,5
6,6
6,5
-
Ekim
7,3
Kasım
7,2
Aralık
7,1
Ocak
6,7
Şubat
7,6
Mart
7,6
Nisan
6,9
Mayıs
7,3
Haziran
7,5
Temmuz
6,6
Ağustos
6,5
Eylül
-

Sezon Performansı

Premier League logosu 26/27 · Premier League
Community Shield logosu 26/27 · Community Shield
Premier League logosu 25/26 · Premier League
FA Cup logosu 25/26 · FA Cup
Lig Kupası logosu 25/26 · Lig Kupası
Şampiyonlar Ligi logosu 25/26 · Şampiyonlar Ligi
Premier League logosu 24/25 · Premier League
FA Cup logosu 24/25 · FA Cup
Lig Kupası logosu 24/25 · Lig Kupası
Şampiyonlar Ligi logosu 24/25 · Şampiyonlar Ligi
Premier League logosu 23/24 · Premier League
FA Cup logosu 23/24 · FA Cup
Lig Kupası logosu 23/24 · Lig Kupası
Şampiyonlar Ligi logosu 23/24 · Şampiyonlar Ligi
Community Shield logosu 23/24 · Community Shield
Premier League logosu 22/23 · Premier League
FA Cup logosu 22/23 · FA Cup
Lig Kupası logosu 22/23 · Lig Kupası
UEFA Avrupa Ligi logosu 22/23 · UEFA Avrupa Ligi
Premier League logosu 21/22 · Premier League
Lig Kupası logosu 21/22 · Lig Kupası
Premier League logosu 20/21 · Premier League
FA Cup logosu 20/21 · FA Cup
Lig Kupası logosu 20/21 · Lig Kupası
UEFA Avrupa Ligi logosu 20/21 · UEFA Avrupa Ligi
Ligue 1 logosu 19/20 · Ligue 1
Kupa logosu 19/20 · Kupa
Lig Kupası logosu 19/20 · Lig Kupası
Şampiyonlar Ligi logosu 19/20 · Şampiyonlar Ligi
Ligue 1 logosu 18/19 · Ligue 1
Kupa logosu 18/19 · Kupa
Lig Kupası logosu 18/19 · Lig Kupası
HNL logosu 17/18 · HNL
Ligue 1 logosu 17/18 · Ligue 1
Kupa logosu 17/18 · Kupa
Lig Kupası logosu 17/18 · Lig Kupası
Ligue 1 logosu 16/17 · Ligue 1
Serie B logosu 2016 · Serie B
Dünya Kupası logosu 2026 · Dünya Kupası
Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL logosu 2026 · Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL
Copa America logosu 2024 · Copa America
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2020 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Sezon Performansı — 26/27 Premier League
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%46
Asist-
%48
Skor Katkısı-
%45
Gol Beklentisi (xG)0.14
%80
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%31
Büyük Şans Yaratma-
%45
Kaçırılan Büyük Şans1
%4
Penaltı-
%50
Frikik Golü-
Şut
Toplam Şut-
%50
İsabetli Şut-
%50
İsabetsiz Şut-
%50
Bloklanan Şut-
%50
Pas
Pas İsabet %-
Pas-
İsabetli Pas-
Kilit Pas-
%50
Hücum Bölgesinde Pas14
%74
Yaratılan Şans-
%35
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %-
Uzun Top-
İsabetli Uzun Top-
Orta İsabet %-
Orta-
İsabetli Orta-
Savunma
Uzaklaştırma-
Top Kesmesi-
Müdahale-
Bireysel
Temas157
%78
Dribling-
Başarılı Dribling-
Başarılı Dribling %-
İkili Mücadele16
%66
İkili Mücadele Kazanma %37.5%
%14
Kazanılan İkili Mücadele6
%41
Top Kaybı-
Topu Kaptırma-
Ofsayt-
Faul Kazanma-
Frikik Kullanma-
Disiplin
Faul-
Sarı Kart1
%15
Kırmızı Kart-
%50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Gabriel Magalhaes
Arsenal
Son 30 günde 2360 kişi 309327 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 35 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Gabriel Magalhaes
Arsenal
Son 30 günde 2182 kişi 23000 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
31.08.20 26M €
29.06.18 Kiralıktan Döndü
14.02.18 Kiralık
13.02.18 Kiralıktan Döndü
30.06.17 Kiralık
30.01.17 3M €
Toplam Taraftar
70
Taraftarların Toplam Kredisi
6.793.943 Kredi
# Taraftar Kredi
1
Bora Alp Hatıpoğlu
1.512.049 Kredi
2
Emre Kahrimanoğlu
1.204.420 Kredi
3
Muhammet Özkan ÇON
788.947 Kredi
4
Emrullah Mert Çakmak
408.371 Kredi
5
Muhammet Naci Gürz
349.260 Kredi
6
Telat Güldez
336.680 Kredi
7
İbrahim Sarı
330.269 Kredi
8
Hüseyin Eren Temur
330.242 Kredi
9
Yusuf Yusufsen
294.500 Kredi
10
Seyit Berat Çöken
208.241 Kredi
11
Muhammet Emre Aydın
186.260 Kredi
12
Yusuf Çevrim
116.807 Kredi
13
MUHAMMED ALİ BARMAN
104.714 Kredi
14
Anıl Boyacıoğlu
59.332 Kredi
15
Uğur Kubaş
55.345 Kredi
16
Naci Erdoğan
52.900 Kredi
17
Ahmet Özgüler
38.603 Kredi
18
Arda Değirmenci
35.704 Kredi
19
Furkan Karabulut
32.855 Kredi
20
ERAY AYDIN
14.160 Kredi
Haftanın Oyuncuları Gabriel Magalhaes Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Gabriel Magalhaes Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
İsmail Cem Altıntaş @cem.altıntaş
200 Kredi
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
İngiltere Premier Lig Şampiyonu İngiltere Premier Lig Şampiyonu
1
İngiltere Community Shield İngiltere Community Shield
2
Hırvatistan Şampiyonu Hırvatistan Şampiyonu
1
Hırvatistan Kupası Şampiyonu Hırvatistan Kupası Şampiyonu
1

Gabriel Magalhaes: Profil ve İstatistik Özeti

Gabriel Magalhaes, Stoper mevkiinde 28 yaşında bir futbolcudur. Brezilya uyruklu; 19 Aralık 1997 tarihinde São Paulo doğumludur. Boyu 190 cm, kilosu 87 kg. Baskın ayağı: Sol.

Arsenal forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2029 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 75.0 Mn €.

26/27 sezonunda Premier League kapsamında 2 maça çıktı ve toplam 180 dakika süre aldı. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 5 kulüpte 342 maça çıktı ve 27 gol attı. Brezilya formasıyla 20 maça çıktı. Kazandığı kupalar arasında İngiltere Premier Lig Şampiyonu, İngiltere Community Shield, Hırvatistan Şampiyonu yer alıyor.

Arsenal kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Gabriel Magalhaes'in istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut