Elayis Tavşan, RW mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Samsunspor forması giymektedir. Kariyeri boyunca Avrupa U17 Şampiyonu kazanmıştır. 25 yaşındadır.

Elayis Tavşan

Yaş 25
Avrupa U17 Şampiyonu 1
Hollanda bayrağı Hollanda
RW
1.5 Mn €
30 Nisan 2001 (25)
183 cm
Elayis Tavşan'ın istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,96
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,2
6,8
6,6
6,7
6,8
7,1
6,9
7,6
-
-
-
-
Ekim
7,2
Kasım
6,8
Aralık
6,6
Ocak
6,7
Şubat
6,8
Mart
7,1
Nisan
6,9
Mayıs
7,6
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
-
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT63TEC52TAC45DEF33CRE50
Hücum
63
Teknik
52
Taktik
45
Savunma
33
Yaratıcılık
50

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
1,5M € Piyasa değeri artışı
30 Nisan 2001
25 Yaş
Uyruk
Hollanda
Boy / Kilo
183 cm / 75 kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2030
Doğum Yeri
Rotterdam

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Sağ Açık
Diğer Santrafor, Ofansif Orta Saha
Güçlü Ayak Sol
RW
CF
AM
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 4 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Elayis Tavşan
Samsunspor
Son 30 günde 2181 kişi 22984 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Elayis Tavşan kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
25/26 17 10 2 1 2 0
15 8 2 1 1 0
2 2 0 0 1 0
25/26 19 13 3 1 1 0
18 12 3 1 1 0
1 1 0 0 0 0
24/25
Cesena K
31 10 4 2 3 0
29 8 4 2 3 0
2 2 0 0 0 0
24/25 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
23/24 3 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0
23/24 10 5 3 4 1 1
8 3 2 1 1 1
2 2 1 3 0 0
22/23 35 32 4 4 2 0
32 30 3 3 2 0
3 2 1 1 0 0
21/22 34 29 7 1 3 0
30 26 5 1 3 0
4 3 2 0 0 0
20/21 40 37 11 8 0 0
1 1 0 0 0 0
37 34 11 7 0 0
2 2 0 1 0 0
19/20 23 21 7 3 5 0
22 20 7 3 5 0
1 1 0 0 0 0
18/19 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
Toplam 214 157 41 24 17 1
Milli Takım Altyapı Kariyeri
Elayis Tavşan kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2023 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2019 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
Toplam 2 1 0 0 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2025-Halen 17 10 2 1
2025-2026 19 13 3 1
2024-2025 31 10 4 2
2023-2025 4 0 0 0
2020-2024 119 103 25 17
2019-2020 23 21 7 3
2018-2019 1 0 0 0
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2023 1 0 0 0
2019 1 1 0 0

Genel İstatistikler — 25/26 Süper Lig

2 Gol
1 Asist
7.0 Ort. Puan
15 Maç
8 İlk 11
815 Dakika

Şut

10 İsabetsiz Şutlar 1.10
İsabetli Şutlar
10 1.10
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,96
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,2
6,8
6,6
6,7
6,8
7,1
6,9
7,6
-
-
-
-
Ekim
7,2
Kasım
6,8
Aralık
6,6
Ocak
6,7
Şubat
6,8
Mart
7,1
Nisan
6,9
Mayıs
7,6
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
-
Eylül
-

Sezon Performansı

Süper Lig logosu 25/26 · Süper Lig
Kupa logosu 25/26 · Kupa
Serie B logosu 25/26 · Serie B
Kupa logosu 25/26 · Kupa
Serie B logosu 24/25 · Serie B
Kupa logosu 24/25 · Kupa
Kupa logosu 24/25 · Kupa
Serie A logosu 23/24 · Serie A
Eredivisie logosu 23/24 · Eredivisie
Kupa logosu 23/24 · Kupa
Eredivisie logosu 22/23 · Eredivisie
Kupa logosu 22/23 · Kupa
Eredivisie logosu 21/22 · Eredivisie
Kupa logosu 21/22 · Kupa
Eredivisie logosu 20/21 · Eredivisie
Eerste Divisie logosu 20/21 · Eerste Divisie
Kupa logosu 20/21 · Kupa
Eerste Divisie logosu 19/20 · Eerste Divisie
Kupa logosu 19/20 · Kupa
Eerste Divisie logosu 18/19 · Eerste Divisie
Sezon Performansı — 25/26 Süper Lig
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol2
%72
Asist1
%56
Skor Katkısı3
%62
Gol Beklentisi (xG)2.63
%80
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)2.07
%68
Büyük Şans Yaratma2
%61
Kaçırılan Büyük Şans4
%18
Penaltı-
%49
Frikik Golü-
%49
Şut
Toplam Şut31
%81
İsabetli Şut10
%76
İsabetsiz Şut10
%22
Bloklanan Şut11
%15
Pas
Pas İsabet %81.9%
%74
Pas215
%54
İsabetli Pas176
%54
Kilit Pas10
%62
Hücum Bölgesinde Pas19
%50
Yaratılan Şans5
%49
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %30%
%14
Uzun Top10
%49
İsabetli Uzun Top3
%36
Orta İsabet %20%
%39
Orta35
%67
İsabetli Orta7
%66
Savunma
Uzaklaştırma6
%67
Top Kesmesi3
%44
Müdahale21
%80
Bireysel
Temas407
%64
Dribling21
%50
Başarılı Dribling14
%70
Başarılı Dribling %66.7%
%88
İkili Mücadele98
%57
İkili Mücadele Kazanma %56.1%
%89
Kazanılan İkili Mücadele55
%73
Top Kaybı106
%50
Topu Kaptırma13
%29
Ofsayt1
%69
Faul Kazanma12
%56
Frikik Kullanma12
%56
Disiplin
Faul19
%19
Sarı Kart1
%47
Kırmızı Kart-
%53
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 4 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Elayis Tavşan
Samsunspor
Son 30 günde 2181 kişi 22984 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
15.01.26 1.5M €
13.01.26 Serbest Kaldı
13.01.26 100k €
15.07.25 Kiralık
29.06.25 Kiralıktan Döndü
29.08.24 Kiralık
22.01.24 500k €
30.06.20 200k €
29.06.20 Kiralıktan Döndü
18.08.19 Kiralık
Toplam Taraftar
7
Taraftarların Toplam Kredisi
112.571 Kredi
# Taraftar Kredi
1
Kayrahan Balta
61.735 Kredi
2
Talha Kaplan
20.650 Kredi
3
Selahattin Aydoğdu
8.556 Kredi
4
Mahmut Fatih
7.350 Kredi
5
Ali Altın
5.110 Kredi
6
fatih turan
5.000 Kredi
7
hakankabak15
4.170 Kredi
Milli Takım Başarıları
Milli Takım Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Avrupa U17 Şampiyonu Avrupa U17 Şampiyonu
1

Elayis Tavşan: Profil ve İstatistik Özeti

Elayis Tavşan, Sağ Açık mevkiinde 25 yaşında bir futbolcudur. Hollanda uyruklu; 30 Nisan 2001 tarihinde Rotterdam doğumludur. Boyu 183 cm, kilosu 75 kg. Baskın ayağı: Sol.

Samsunspor forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2030 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 1.5 Mn €.

25/26 sezonunda Süper Lig kapsamında 15 maça çıktı ve toplam 815 dakika süre aldı. Bu süreçte 2 gol ve 1 asistle skora katkı verdi. Maç başına ortalama reytingi 8,00.

Kariyeri boyunca 7 kulüpte 214 maça çıktı ve 41 gol attı. Kazandığı kupalar arasında Avrupa U17 Şampiyonu yer alıyor.

Samsunspor kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Elayis Tavşan'ın istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut