YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Azmahar Ariano, CB mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Tauro FC forması giymektedir. Kariyeri boyunca Panama Apertura Şampiyonu, Panama Clausura Şampiyonu kazanmıştır. 35 yaşındadır.
Azmahar Ariano, CB mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Tauro FC forması giymektedir. Kariyeri boyunca Panama Apertura Şampiyonu, Panama Clausura Şampiyonu kazanmıştır. 35 yaşındadır.
Panama
| Sezon | Takım | M | 11 | A | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 23/24 | 7 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
| 5 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 22/23 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||
| 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | |||
| 22/23 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
| 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||
| 21/22 | 18 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 18 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 19/20 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||
| 4 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | |||
| 19/20 | 5 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
| 5 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
| 18/19 | 12 | 11 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||
| 12 | 11 | 0 | 0 | 3 | 0 | |||
| 2018 | 9 | 8 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||
| 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||
| 5 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | |||
| 17/18 | 8 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||
| 8 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | |||
| 16/17 | 14 | 14 | 1 | 0 | 4 | 1 | ||
| 14 | 14 | 1 | 0 | 4 | 1 | |||
| 14/15 | 9 | 9 | 0 | 0 | 5 | 1 | ||
| 9 | 9 | 0 | 0 | 5 | 1 | |||
| 15/16 | 19 | 18 | 1 | 0 | 10 | 2 | ||
| 13 | 13 | 0 | 0 | 5 | 2 | |||
| 6 | 5 | 1 | 0 | 5 | 0 | |||
| 14/15 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
| 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
| 12/13 | 11 | 11 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
| 11 | 11 | 0 | 0 | 2 | 1 | |||
| 12/13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
| 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||
| 10/11 | 14 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 14 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
| Toplam | 143 | 131 | 4 | 0 | 47 | 5 | ||
| Sezon | Takım | M | 11 | A | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2017 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2016 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Toplam | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| Sezon | Takım | M | 11 | A | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2010-2025 | 28 | 23 | 2 | 0 | |
| 2019-2024 | 11 | 9 | 0 | 0 | |
| 2022-2023 | 4 | 4 | 0 | 0 | |
| 2022-2023 | 4 | 4 | 0 | 0 | |
| 2021-2022 | 18 | 17 | 0 | 0 | |
| 2019-2020 | 5 | 5 | 0 | 0 | |
| 2018 | 9 | 8 | 0 | 0 | |
| 2016-2018 | 22 | 21 | 1 | 0 | |
| 2012-2016 | 39 | 38 | 1 | 0 | |
| 2014-2015 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2012-2013 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Sezon | Takım | M | 11 | A | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016-2022 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| Tarih |
Nereden
|
Nereye
|
Bonservis |
|---|---|---|---|
| 31.12.24 | Serbest Kaldı | ||
| 04.07.24 | İmzaladı | ||
| 31.12.23 | İmzaladı | ||
| 30.06.23 | İmzaladı | ||
| 30.06.23 | |||
| 20.02.23 | İmzaladı | ||
| 05.06.22 | İmzaladı | ||
| 15.01.22 | İmzaladı | ||
| 15.01.22 | |||
| 30.12.21 | Kiralıktan Döndü | ||
| 01.01.21 | Kiralık | ||
| 14.10.20 | İmzaladı | ||
| 14.10.20 | |||
| 31.12.19 | İmzaladı | ||
| 30.06.19 | İmzaladı | ||
| 30.06.19 | |||
| 31.12.18 | İmzaladı | ||
| 31.12.18 | |||
| 31.12.17 | İmzaladı | ||
| 31.12.17 | |||
| 30.06.17 | İmzaladı | ||
| 30.06.17 | |||
| 31.12.16 | İmzaladı | ||
| 31.12.16 | |||
| 30.06.12 | İmzaladı | ||
| 30.06.12 |
| Başarı | Sayı | Takım | Sezonlar |
|---|---|---|---|
|
2 | ||
|
2 | ||
Azmahar Ariano, Stoper mevkiinde 35 yaşında bir futbolcudur. Panama uyruklu; 14 Ocak 1991 tarihinde doğdu. Boyu 185 cm, kilosu 80 kg. Baskın ayağı: Sol.
Tauro forması giyiyor. Sözleşmesi - tarihine kadar geçerli.
Kariyeri boyunca 11 kulüpte 143 maça çıktı ve 4 gol attı. Panama formasıyla 4 maça çıktı. Kazandığı kupalar arasında Panama Apertura Şampiyonu, Panama Clausura Şampiyonu yer alıyor.
Tauro kadrosu, fikstürü ve puan durumu
Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.