YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Ayron Del Valle, CF mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Alianza FC forması giymektedir. Kariyeri boyunca Kolombiya Süper Kupa Şampiyonu, Kolombiya Şampiyonu kazanmıştır. 37 yaşındadır.
Ayron Del Valle, CF mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Alianza FC forması giymektedir. Kariyeri boyunca Kolombiya Süper Kupa Şampiyonu, Kolombiya Şampiyonu kazanmıştır. 37 yaşındadır.
Kolombiya
| Sezon | Takım | M | 11 | A | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 12 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2025 | 14 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | ||
| 14 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | |||
| 2024 | 11 | 8 | 2 | 2 | 2 | 0 | ||
| 10 | 8 | 2 | 2 | 2 | 0 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2024 | 16 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | ||
| 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||
| 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2022 | 35 | 24 | 11 | 4 | 5 | 1 | ||
| 17 | 8 | 3 | 1 | 2 | 0 | |||
| 18 | 16 | 8 | 3 | 3 | 1 | |||
| 2021 | 13 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 13 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2020 | 20 | 12 | 7 | 2 | 0 | 0 | ||
| 20 | 12 | 7 | 2 | 0 | 0 | |||
| 2018 | 43 | 40 | 14 | 6 | 3 | 0 | ||
| 18 | 16 | 5 | 1 | 3 | 0 | |||
| 19 | 18 | 5 | 5 | 0 | 0 | |||
| 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2017 | 38 | 32 | 13 | 6 | 4 | 0 | ||
| 19 | 15 | 4 | 2 | 2 | 0 | |||
| 17 | 15 | 9 | 4 | 2 | 0 | |||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2016 | 18 | 13 | 11 | 2 | 1 | 0 | ||
| 18 | 13 | 11 | 2 | 1 | 0 | |||
| 2014 | 32 | 27 | 15 | 2 | 5 | 0 | ||
| 17 | 17 | 9 | 2 | 4 | 0 | |||
| 15 | 10 | 6 | 0 | 1 | 0 | |||
| 2013 | 10 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 10 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | |||
| 2013 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2012 | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 1 | ||
| 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 1 | |||
| 2012 | 13 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
| 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2011 | 16 | 9 | 3 | 5 | 4 | 0 | ||
| 16 | 9 | 3 | 5 | 4 | 0 | |||
| 2011 | 17 | 11 | 3 | 1 | 1 | 0 | ||
| 17 | 11 | 3 | 1 | 1 | 0 | |||
| 2010 | 31 | 15 | 9 | 1 | 4 | 0 | ||
| 17 | 11 | 4 | 1 | 2 | 0 | |||
| 14 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 | |||
| 2009 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
| 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
| 2009 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Toplam | 368 | 235 | 95 | 34 | 36 | 2 | ||
| Sezon | Takım | M | 11 | A | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | 25 | 14 | 4 | 2 | |
| 2014-2025 | 46 | 35 | 16 | 2 | |
| 2024 | 16 | 4 | 4 | 1 | |
| 2011-2022 | 64 | 39 | 14 | 9 | |
| 2021 | 13 | 7 | 0 | 0 | |
| 2016-2020 | 119 | 97 | 45 | 16 | |
| 2013 | 10 | 5 | 0 | 1 | |
| 2009-2013 | 7 | 0 | 0 | 0 | |
| 2012 | 12 | 8 | 0 | 1 | |
| 2010-2011 | 48 | 26 | 12 | 2 | |
| 2009 | 8 | 0 | 0 | 0 |
2025 · Primera A, Kapanış
2025 · Kupa
2025 · Primera A, Apertura
2024 · Primera A, Kapanış
2024 · Kupa
2024 · Profesyonel Lig
2024 · Copa Sudamericana
2024 · Libertadores Kupası
2022 · Primera A, Apertura
2022 · Primera A, Kapanış
2021 · Liga MX, Kapanış
2020 · Primera A, Apertura
2018 · Primera A, Kapanış
2018 · Primera A, Apertura
2018 · Libertadores Kupası
2017 · Primera A, Apertura
2017 · Primera A, Kapanış
2017 · Libertadores Kupası
2016 · Primera A, Kapanış
2014 · Primera A, Apertura
2014 · Primera A, Kapanış
2013 · Primera A, Kapanış
2013 · Primera A, Apertura
2012 · Primera A, Kapanış
2012 · Primera A, Apertura
2012 · Libertadores Kupası
2011 · Primera A, Kapanış
2011 · Primera A, Apertura
2010 · Primera A, Apertura
2010 · Primera A, Kapanış
2009 · Primera A, Kapanış
2009 · Libertadores Kupası
| İstatistik | Toplam |
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.
Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır. |
|---|---|---|
| Skor | ||
| Gol | 1 | %35 |
| Asist | - | %26 |
| Skor Katkısı | 1 | %30 |
| Gol Beklentisi (xG) | - | %50 |
| İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT) | - | %50 |
| Büyük Şans Yaratma | - | %50 |
| Kaçırılan Büyük Şans | - | %50 |
| Penaltı | - | %39 |
| Frikik Golü | - | %49 |
| Şut | ||
| Toplam Şut | 12 | %49 |
| İsabetli Şut | 4 | %51 |
| İsabetsiz Şut | 7 | %37 |
| Bloklanan Şut | 1 | %59 |
| Pas | ||
| Pas İsabet % | 76.8% | %64 |
| Pas | 82 | %30 |
| İsabetli Pas | 63 | %34 |
| Kilit Pas | 4 | %49 |
| Hücum Bölgesinde Pas | - | %50 |
| Yaratılan Şans | - | %50 |
| Uzun Top ve Orta | ||
| Uzun Top İsabet % | 50% | %46 |
| Uzun Top | 2 | %12 |
| İsabetli Uzun Top | 1 | %20 |
| Orta İsabet % | 12.5% | %35 |
| Orta | 8 | %66 |
| İsabetli Orta | 1 | %51 |
| Savunma | ||
| Uzaklaştırma | 4 | %44 |
| Top Kesmesi | 1 | %40 |
| Müdahale | 6 | %60 |
| Bireysel | ||
| Temas | - | %50 |
| Dribling | 4 | %24 |
| Başarılı Dribling | 1 | %22 |
| Başarılı Dribling % | 25% | %22 |
| İkili Mücadele | - | %50 |
| İkili Mücadele Kazanma % | - | |
| Kazanılan İkili Mücadele | - | %50 |
| Top Kaybı | 46 | %69 |
| Topu Kaptırma | 4 | %70 |
| Ofsayt | 12 | %25 |
| Faul Kazanma | 6 | %24 |
| Frikik Kullanma | - | %38 |
| Disiplin | ||
| Faul | 5 | %79 |
| Sarı Kart | - | %88 |
| Kırmızı Kart | - | %57 |
| Tarih |
Nereden
|
Nereye
|
Bonservis |
|---|---|---|---|
| 30.06.25 | İmzaladı | ||
| 02.09.24 | İmzaladı | ||
| 30.06.24 | Serbest Kaldı | ||
| 31.12.23 | İmzaladı | ||
| 27.01.23 | İmzaladı | ||
| 19.01.22 | İmzaladı | ||
| 21.09.21 | İmzaladı | ||
| 31.12.20 | İmzaladı | ||
| 31.12.20 | |||
| 30.12.19 | Kiralıktan Döndü | ||
| 14.01.19 | Kiralık | ||
| 30.06.16 | İmzaladı | ||
| 30.06.16 | |||
| 31.12.14 | İmzaladı | ||
| 31.12.14 | |||
| 31.12.13 | İmzaladı | ||
| 30.06.13 | İmzaladı | ||
| 30.06.13 | |||
| 31.12.12 | İmzaladı | ||
| 31.12.12 | |||
| 30.06.12 | İmzaladı | ||
| 31.07.11 | İmzaladı | ||
| 31.07.11 | |||
| 31.12.09 | İmzaladı | ||
| 31.12.09 | |||
| 30.06.09 | İmzaladı | ||
| 30.06.09 | |||
| 31.12.07 | İmzaladı | ||
| 31.12.07 | |||
| 31.12.06 | İmzaladı | ||
| 31.12.06 |
| Başarı | Sayı | Takım | Sezonlar |
|---|---|---|---|
|
1 | ||
|
1 |
Ayron Del Valle, Santrafor mevkiinde 37 yaşında bir futbolcudur. Kolombiya uyruklu; 27 Ocak 1989 tarihinde doğdu. Boyu 175 cm, kilosu 74 kg. Baskın ayağı: Sağ.
Alianza FC forması giyiyor. Sözleşmesi - tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 0.1 Mn €.
2025 sezonunda Primera A, Kapanış kapsamında 12 maça çıktı ve toplam 513 dakika süre aldı. Bu süreçte 1 gol attı.
Kariyeri boyunca 11 kulüpte 368 maça çıktı ve 95 gol attı. Kazandığı kupalar arasında Kolombiya Süper Kupa Şampiyonu, Kolombiya Şampiyonu yer alıyor.
Alianza FC kadrosu, fikstürü ve puan durumu
Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.