Andres Renteria, CF mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Jaguares de Cordoba forması giymektedir. Kariyeri boyunca Mexican Clausura Champion, Meksika Kupası Apertura Şampiyonu, Mexican Campeón de Campeones kazanmıştır. 33 yaşındadır.

Andres Renteria

Yaş 33
Mexican Clausura Champion 1
Meksika Kupası Apertura Şampiyonu 3
Mexican Campeón de Campeones 1
Kolombiya bayrağı Kolombiya
CF
0.2 Mn €
06 Mart 1993 (33)
179 cm
Andres Renteria'nın istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,93
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
-
-
-
6,7
7,2
7,0
7,3
6,7
-
-
6,7
-
Ekim
-
Kasım
-
Aralık
-
Ocak
6,7
Şubat
7,2
Mart
7,0
Nisan
7,3
Mayıs
6,7
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
6,7
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT71TEC62TAC46DEF34CRE45
Hücum
71
Teknik
62
Taktik
46
Savunma
34
Yaratıcılık
45

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
200B € Piyasa değeri düşüşü
06 Mart 1993
33 Yaş
Uyruk
Kolombiya
Boy / Kilo
179 cm / 79 kg
Söz. Bitiş Tarihi
-
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Santrafor
Diğer Sol Açık, Sağ Açık
Güçlü Ayak Sağ
CF
LW
RW

Kulüp Kariyer

Andres Renteria kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2026 19 19 7 3 4 0
19 19 7 3 4 0
2025 38 36 0 0 0 0
37 36 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2025 1 0 0 0 1 0
1 0 0 0 1 0
2024 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
2024 30 24 8 0 4 1
10 10 5 0 2 0
14 11 3 0 1 1
2 0 0 0 0 0
4 3 0 0 1 0
2023 12 6 2 0 1 0
12 6 2 0 1 0
2023 2 0 1 0 0 0
2 0 1 0 0 0
2022 6 2 2 1 1 0
6 2 2 1 1 0
2022 13 13 6 2 4 0
13 13 6 2 4 0
2021 15 14 6 0 4 0
15 14 6 0 4 0
2021 8 2 1 1 1 0
7 2 1 1 1 0
1 0 0 0 0 0
2020 12 10 3 0 1 0
12 10 3 0 1 0
2019 12 11 0 0 0 0
12 11 0 0 0 0
2019 4 2 0 0 0 1
4 2 0 0 0 1
18-19 4 2 0 0 0 0
4 2 0 0 0 0
2018 1 0 0 0 1 0
1 0 0 0 1 0
2018 19 14 3 2 1 0
15 12 3 2 1 0
4 2 0 0 0 0
2017 15 10 3 0 6 0
15 10 3 0 6 0
2014 7 5 2 1 1 1
7 5 2 1 1 1
2012 2 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
Toplam 221 171 44 10 30 3

Milli Takım Kariyer

Andres Renteria kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2015 2 0 1 1 0 0
2 0 1 1 0 0
Toplam 2 0 1 1 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2021-Halen 85 82 19 5
2024-2025 31 24 8 0
2023-2024 13 7 2 0
2022-2023 8 2 3 1
2021 8 2 1 1
2019-2020 24 21 3 0
2018-2019 8 4 0 0
2018 1 0 0 0
2012-2018 36 24 6 2
2014 7 5 2 1
Milli Takım Kariyer Özeti
Milli Takım Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2015 2 0 1 1

Genel İstatistikler — 2026 Primera A, Apertura

7 Gol
3 Asist
7.0 Ort. Puan
19 Maç
19 İlk 11
1520 Dakika

Şut

21 İsabetsiz Şutlar 1.24
İsabetli Şutlar
19 1.13
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,93
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
-
-
-
6,7
7,2
7,0
7,3
6,7
-
-
6,7
-
Ekim
-
Kasım
-
Aralık
-
Ocak
6,7
Şubat
7,2
Mart
7,0
Nisan
7,3
Mayıs
6,7
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
6,7
Eylül
-

Sezon Performansı

Primera A, Apertura logosu 2026 · Primera A, Apertura
Primera B logosu 2025 · Primera B
Kupa logosu 2025 · Kupa
Primera A, Apertura logosu 2025 · Primera A, Apertura
Primera A, Apertura logosu 2024 · Primera A, Apertura
Primera A, Apertura logosu 2024 · Primera A, Apertura
Primera A, Kapanış logosu 2024 · Primera A, Kapanış
Kupa logosu 2024 · Kupa
Copa Sudamericana logosu 2024 · Copa Sudamericana
Primera A, Kapanış logosu 2023 · Primera A, Kapanış
Primera A, Apertura logosu 2023 · Primera A, Apertura
Primera A, Kapanış logosu 2022 · Primera A, Kapanış
Primera A, Apertura logosu 2022 · Primera A, Apertura
Primera A, Kapanış logosu 2021 · Primera A, Kapanış
Primera A, Apertura logosu 2021 · Primera A, Apertura
Libertadores Kupası logosu 2021 · Libertadores Kupası
Primera A, Apertura logosu 2020 · Primera A, Apertura
Primera A, Kapanış logosu 2019 · Primera A, Kapanış
Libertadores Kupası logosu 2019 · Libertadores Kupası
Profesyonel Lig logosu 18-19 · Profesyonel Lig
MX Kupası logosu 2018 · MX Kupası
Primera A, Apertura logosu 2018 · Primera A, Apertura
Libertadores Kupası logosu 2018 · Libertadores Kupası
Primera A, Kapanış logosu 2017 · Primera A, Kapanış
Libertadores Kupası logosu 2014 · Libertadores Kupası
Primera A, Apertura logosu 2012 · Primera A, Apertura
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2015 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Sezon Performansı — 2026 Primera A, Apertura
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol7
%80
Asist3
%88
Skor Katkısı10
%80
Gol Beklentisi (xG)-
%50
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%50
Büyük Şans Yaratma-
%50
Kaçırılan Büyük Şans-
%50
Penaltı-
%36
Frikik Golü-
%47
Şut
Toplam Şut55
%88
İsabetli Şut19
%87
İsabetsiz Şut21
%12
Bloklanan Şut15
%8
Pas
Pas İsabet %78.5%
%68
Pas293
%71
İsabetli Pas230
%73
Kilit Pas11
%75
Hücum Bölgesinde Pas-
%50
Yaratılan Şans-
%50
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %61.5%
%62
Uzun Top13
%60
İsabetli Uzun Top8
%65
Orta İsabet %16.7%
%38
Orta6
%56
İsabetli Orta1
%50
Savunma
Uzaklaştırma15
%79
Top Kesmesi3
%81
Müdahale4
%37
Bireysel
Temas-
%50
Dribling18
%74
Başarılı Dribling9
%82
Başarılı Dribling %50%
%76
İkili Mücadele-
%50
İkili Mücadele Kazanma %-
Kazanılan İkili Mücadele-
%50
Top Kaybı128
%35
Topu Kaptırma8
%55
Ofsayt15
%14
Faul Kazanma26
%85
Frikik Kullanma26
%85
Disiplin
Faul15
%36
Sarı Kart4
%23
Kırmızı Kart-
%59

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
31.12.24 İmzaladı
14.07.23 İmzaladı
30.06.22 İmzaladı
30.06.22
29.07.21 İmzaladı
31.12.20 İmzaladı
31.12.20
17.07.19 İmzaladı
17.07.19
29.06.19 Kiralıktan Döndü
27.01.19 Kiralık
30.06.18 İmzaladı
30.06.18
29.06.18 Kiralıktan Döndü
30.06.17 Kiralık
30.06.16 İmzaladı
30.06.16
31.12.12 İmzaladı
31.12.12
30.12.12 Kiralıktan Döndü
30.06.12 Kiralık
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Mexican Clausura Champion Mexican Clausura Champion
1
Meksika Kupası Apertura Şampiyonu Meksika Kupası Apertura Şampiyonu
3
Mexican Campeón de Campeones Mexican Campeón de Campeones
1

Andres Renteria: Profil ve İstatistik Özeti

Andres Renteria, Santrafor mevkiinde 33 yaşında bir futbolcudur. Kolombiya uyruklu; 06 Mart 1993 tarihinde doğdu. Boyu 179 cm, kilosu 79 kg. Baskın ayağı: Sağ.

Jaguares forması giyiyor. Sözleşmesi - tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 0.2 Mn €.

2026 sezonunda Primera A, Apertura kapsamında 19 maça çıktı ve toplam 1520 dakika süre aldı. Bu süreçte 7 gol ve 3 asistle skora katkı verdi. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 10 kulüpte 221 maça çıktı ve 44 gol attı. Kolombiya formasıyla 2 maça çıktı. Kazandığı kupalar arasında Mexican Clausura Champion, Meksika Kupası Apertura Şampiyonu, Mexican Campeón de Campeones yer alıyor.

Jaguares kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Andres Renteria'nın istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut