YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Zamalek 25-26 sezonu | Premier Lig'de 1. sırada, 43 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Zamalek 25-26 sezonu | Premier Lig'de 1. sırada, 43 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Mısır
5
2
29
15
5
4
2
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Mısır - Premier Lig
|
||||||
| 08/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 26/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 13/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 23/09 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 04/10 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/10 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 02/11 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/01 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/02 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 11/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| Şampiyonluk Turu | ||||||
| 05/04 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 23/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/05 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 05/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
Mısır - Kupa
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 28/12 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 17/02 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
Mısır - Süper Kupa, 2025
|
||||||
| Yarı Final | ||||||
| 06/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Final | ||||||
| 09/11 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
Mısır - Lig Kupası
|
||||||
| Grup C | ||||||
| 09/12 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 20/12 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 25/12 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 01/01 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 11/01 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 15/01 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
CAF Konfederasyon Kupası
|
||||||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 18/10 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 24/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Grup D | ||||||
| 23/11 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/11 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 25/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/02 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 14/03 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 22/03 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 10/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 17/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Final | ||||||
| 09/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
CAF Konfederasyon Kupası
Kupa
Premier Lig
Mısır
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EGY
#9
|
34 | 18 | 6 | 4 | 4 | 1,2M € | 29.06.2027 | |
|
8 | 1 | 1 | 800B € | 29.06.2030 | |||
AGO
#81
|
31 | 17 | 3 | 2 | 4 | 700B € | 29.06.2029 | |
|
12 | 6 | 1 | 250B € | 29.06.2030 | |||
SWE
#18
|
31 | 17 | 1 | 1 | 200B € | 29.06.2029 | ||
|
29 | 11 | 2 | 200B € | 29.06.2030 | |||
TUN
#30
|
20 | 8 | 2 | 2 | 150B € | 29.06.2027 | ||
|
16 | 9 | 1 | 100B € | 29.06.2030 | |||
BRA
#33
|
2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 € | - | |
| 9 Forvet | Toplam Değer: 3,6Mn € | Ortalama Yaş: 24,6 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PSE
#98
|
41 | 28 | 13 | 2 | 1,8M € | 29.06.2029 | ||
EGY
#17
|
31 | 28 | 1 | 4 | 1 | 1,5M € | 29.06.2029 | |
EGY
#22
|
17 | 16 | 4 | 2 | 1 | 1,5M € | 29.06.2030 | |
EGY
#8
|
13 | 10 | 1 | 7 | 1M € | 29.06.2027 | ||
EGY
#39
|
2 | 2 | 300B € | 29.06.2029 | ||||
|
18 | 7 | 2 | 1 | 2 | 250B € | 29.06.2030 | |
EGY
#19
|
34 | 28 | 3 | 3 | 7 | 100B € | 29.06.2027 | |
EGY
#14
|
12 | 4 | 100B € | 29.06.2026 | ||||
|
11 | 6 | 3 | 100B € | 29.06.2027 | |||
EGY
#39
|
3 | 1 | 0 € | - | ||||
| 10 Orta Saha | Toplam Değer: 6,7Mn € | Ortalama Yaş: 26,1 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EGY
#5
|
41 | 39 | 6 | 6 | 2M € | 29.06.2029 | ||
EGY
#24
|
33 | 32 | 1 | 5 | 1,2M € | 29.06.2030 | ||
MAR
#3
|
28 | 24 | 3 | 5 | 1 | 1M € | 29.06.2028 | |
EGY
#13
|
27 | 19 | 1 | 4 | 4 | 1M € | 29.06.2027 | |
EGY
#28
|
31 | 25 | 3 | 1 | 600B € | 29.06.2028 | ||
|
4 | 1 | 1 | 400B € | 29.06.2027 | |||
EGY
#4
|
30 | 24 | 1 | 2 | 100B € | 29.06.2027 | ||
|
2 | 1 | 50B € | 29.06.2029 | ||||
|
24 | 19 | 3 | 0 € | - | |||
|
2 | 2 | 0 € | - | ||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 6,4Mn € | Ortalama Yaş: 23,9 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EGY
#16
|
19 | 19 | 5 | 1 | 350B € | 29.06.2028 | ||
|
20 | 7 | 1 | 2 | 300B € | 29.06.2029 | ||
EGY
#37
|
21 | 20 | 3 | 150B € | 29.06.2027 | |||
EGY
#1
|
8 | 7 | 1 | 150B € | 29.06.2027 | |||
BHR
#21
|
1 | 1 | 50B € | - | ||||
|
50B € | 29.06.2029 | ||||||
|
25B € | - | ||||||
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
| 8 Kaleci | Toplam Değer: 1,1Mn € | Ortalama Yaş: 28,9 | ||||||
Mısır-Premier Lig
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Zamalek
|
20 | 13 | 4 | 3 | 32 - 13 | 19 | 43 |
|
2
|
Pyramids
|
20 | 13 | 4 | 3 | 33 - 15 | 18 | 43 |
|
3
|
Al Ahly
|
20 | 11 | 7 | 2 | 33 - 19 | 14 | 40 |
|
4
|
Cleopatra FC
|
20 | 11 | 5 | 4 | 29 - 16 | 13 | 38 |
|
5
|
Al Masry
|
20 | 8 | 8 | 4 | 29 - 20 | 9 | 32 |
|
6
|
Smouha
|
20 | 8 | 7 | 5 | 21 - 13 | 8 | 31 |
|
7
|
Enppi
|
20 | 7 | 9 | 4 | 20 - 16 | 4 | 30 |
|
8
|
ZED
|
20 | 7 | 8 | 5 | 21 - 16 | 5 | 29 |
|
9
|
Wadi Degla
|
20 | 7 | 8 | 5 | 23 - 20 | 3 | 29 |
|
10
|
Gouna
|
20 | 6 | 10 | 4 | 16 - 15 | 1 | 28 |
|
11
|
N. Bank Egypt
|
20 | 5 | 11 | 4 | 18 - 14 | 4 | 26 |
|
12
|
Petrojet
|
20 | 5 | 10 | 5 | 21 - 23 | -2 | 25 |
|
13
|
Modern SC
|
20 | 5 | 8 | 7 | 18 - 24 | -6 | 23 |
|
14
|
Gaish
|
20 | 5 | 7 | 8 | 14 - 24 | -10 | 22 |
|
15
|
Al Ittihad
|
20 | 6 | 2 | 12 | 15 - 24 | -9 | 20 |
|
16
|
Ghazl El Mehalla
|
20 | 2 | 13 | 5 | 12 - 15 | -3 | 19 |
|
17
|
Mokawloon
|
20 | 3 | 9 | 8 | 13 - 21 | -8 | 18 |
|
18
|
Haras El Hedood
|
20 | 4 | 5 | 11 | 15 - 29 | -14 | 17 |
|
19
|
Kahrabaa Ismailia
|
20 | 4 | 4 | 12 | 22 - 37 | -15 | 16 |
|
20
|
Pharco
|
20 | 2 | 9 | 9 | 8 - 22 | -14 | 15 |
|
21
|
Ismaily
|
20 | 3 | 2 | 15 | 11 - 28 | -17 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Al Masry
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5 - 3 | 2 | 11 |
|
2
|
ZED
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6 - 4 | 2 | 10 |
|
3
|
Al Ittihad
|
6 | 1 | 5 | 0 | 5 - 2 | 3 | 8 |
|
4
|
Kahrabaa Ismailia
|
6 | 1 | 5 | 0 | 12 - 11 | 1 | 8 |
|
5
|
Smouha
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4 - 5 | -1 | 8 |
|
6
|
Zamalek
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7 - 9 | -2 | 7 |
|
7
|
Haras El Hedood
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4 - 9 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Zamalek
|
6 | 4 | 1 | 1 | 39 - 17 | 22 | 56 |
|
2
|
Pyramids
|
6 | 3 | 2 | 1 | 43 - 21 | 22 | 54 |
|
3
|
Al Ahly
|
6 | 4 | 1 | 1 | 44 - 24 | 20 | 53 |
|
4
|
Cleopatra FC
|
6 | 1 | 3 | 2 | 34 - 21 | 13 | 44 |
|
5
|
Al Masry
|
6 | 2 | 2 | 2 | 35 - 29 | 6 | 40 |
|
6
|
Enppi
|
6 | 1 | 3 | 2 | 27 - 25 | 2 | 36 |
|
7
|
Smouha
|
6 | 0 | 0 | 6 | 23 - 23 | 0 | 31 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Zamalek
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6 - 4 | 2 | 11 |
|
2
|
Al Masry
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9 - 7 | 2 | 10 |
|
3
|
Kaizer
|
6 | 3 | 1 | 2 | 7 - 6 | 1 | 10 |
|
4
|
Zesco United
|
6 | 1 | 0 | 5 | 3 - 8 | -5 | 3 |