YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Stromsgodset IF 2026 sezonu | 1. Division'de 4. sırada, 41 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Stromsgodset IF 2026 sezonu | 1. Division'de 4. sırada, 41 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Norveç
2
5
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Norveç - 1. Division
|
||||||
| 05/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 20/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 25/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/05 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 14/06 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 21/06 | 1 - 2 |
|
|
B | ||
| 27/06 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 04/07 | 3 - 2 |
|
|
M | ||
| 25/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 15/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 26/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 03/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 14/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
Norveç - NM Kupası, 26/27
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 23/08 | 0 - 5 |
|
|
G | ||
| 2. Tur | ||||||
| 08/09 | - | - | - | - | ||
Norveç - NM Kupası
|
||||||
| 3. Tur | ||||||
| 24/09 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 27/01 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 13/02 | 2 - 2 |
|
|
B | ||
| 18/02 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 20/03 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/03 | 2 - 1 |
|
|
B | ||
Eliteserien
Norveç
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR
#9
|
19 | 10 | 7 | 2 | 600B € | - | ||
NOR
#77
|
20 | 11 | 6 | 4 | 300B € | 30.12.2028 | ||
DNK
#11
|
18 | 16 | 15 | 3 | 200B € | - | ||
NOR
#19
|
2 | 150B € | - | |||||
NOR
#23
|
0 € | - | ||||||
NOR
#47
|
0 € | - | ||||||
| 6 Forvet | Toplam Değer: 1,3Mn € | Ortalama Yaş: 23,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR
#16
|
19 | 16 | 5 | 4 | 1 | 1 | 800B € | 30.12.2029 |
NOR
#10
|
21 | 21 | 7 | 6 | 3 | 500B € | 30.12.2027 | |
NOR
#22
|
19 | 16 | 5 | 2 | 450B € | 30.12.2027 | ||
KOS
#8
|
19 | 14 | 1 | 2 | 5 | 400B € | - | |
NOR
#80
|
21 | 12 | 2 | 3 | 2 | 300B € | 30.12.2027 | |
NOR
#15
|
12 | 4 | 1 | 1 | 300B € | 30.12.2028 | ||
NOR
#14
|
19 | 3 | 250B € | 30.12.2028 | ||||
DNK
#17
|
2 | 1 | 0 € | - | ||||
NOR
#44
|
0 € | - | ||||||
NOR
#38
|
0 € | - | ||||||
| 10 Orta Saha | Toplam Değer: 3Mn € | Ortalama Yaş: 23,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNK
#3
|
19 | 19 | 3 | 5 | 1 | 400B € | 30.12.2029 | |
NOR
#71
|
21 | 19 | 2 | 2 | 250B € | 30.12.2026 | ||
NOR
#25
|
17 | 16 | 2 | 2 | 250B € | - | ||
NOR
#26
|
19 | 14 | 2 | 5 | 1 | 100B € | 30.12.2026 | |
NOR
#4
|
100B € | 30.12.2029 | ||||||
NOR
#5
|
18 | 11 | 1 | 2 | 0 € | - | ||
| 6 Defans | Toplam Değer: 1,1Mn € | Ortalama Yaş: 28,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FRO
#1
|
17 | 17 | 3 | 450B € | 30.12.2028 | |||
NOR
#12
|
4 | 3 | 200B € | 30.12.2028 | ||||
NOR
#52
|
0 € | - | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 650K € | Ortalama Yaş: 21,3 | ||||||
Norveç-Eliteserien
Norveç-1. Division
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Haugesund
|
20 | 14 | 1 | 5 | 62 - 36 | 26 | 43 |
|
2
|
Kongsvinger
|
20 | 13 | 4 | 3 | 53 - 32 | 21 | 43 |
|
3
|
Stabaek
|
20 | 13 | 3 | 4 | 53 - 23 | 30 | 42 |
|
4
|
Stromsgodset
|
20 | 12 | 5 | 3 | 53 - 29 | 24 | 41 |
|
5
|
Hodd IL
|
20 | 10 | 3 | 7 | 35 - 36 | -1 | 33 |
|
6
|
Odds
|
20 | 9 | 5 | 6 | 40 - 32 | 8 | 32 |
|
7
|
Bryne
|
20 | 9 | 2 | 9 | 26 - 29 | -3 | 29 |
|
8
|
Egersunds IK
|
20 | 8 | 3 | 9 | 33 - 37 | -4 | 27 |
|
9
|
Lyn Oslo
|
20 | 7 | 3 | 10 | 35 - 43 | -8 | 24 |
|
10
|
Ranheim IL
|
20 | 7 | 2 | 11 | 49 - 54 | -5 | 23 |
|
11
|
Sandnes ULF
|
20 | 7 | 2 | 11 | 29 - 35 | -6 | 23 |
|
12
|
Sogndal IL
|
20 | 6 | 4 | 10 | 36 - 48 | -12 | 22 |
|
13
|
Strommen
|
20 | 6 | 3 | 11 | 30 - 47 | -17 | 21 |
|
14
|
Moss
|
20 | 5 | 4 | 11 | 32 - 45 | -13 | 19 |
|
15
|
Asane
|
20 | 5 | 3 | 12 | 30 - 44 | -14 | 17 |
|
16
|
Raufoss
|
20 | 5 | 1 | 14 | 23 - 49 | -26 | 16 |
Stromsgodset IF, 1907 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Marienlyst Stadyumu sahasında oynuyor. Takımı Magne Hoseth çalıştırıyor.
Norveç - 1. Division tablosunda 4. sırada: 20 maçta 41 puan. Karne 12 galibiyet, 5 beraberlik, 3 mağlubiyet. Attığı gol 53, yediği gol 29; averaj 24.
Son maçında Sogndal IL karşısında 3-2 kazandı (30.08.2026). Sıradaki maçta Odds deplasmanına gidecek (05.09.2026).
Kadroda 26 oyuncu var; yaş ortalaması 24.1, toplam piyasa değeri 6.2 Mn €. En golcü isim Sebastian Pingel (15 gol). En çok asisti Herman Stengel yaptı (6). Kadronun en değerli oyuncusu Frederick Ardraa (0.8 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 12 oyuncu kadroya katıldı, 14 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında James Ampofo, Jonathan Moalem, Igor Fabian Gosik var. Ayrılanlar arasında James Ampofo, Samuel Agung Marcello Silalahi, Igor Fabian Gosik bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Eliteserien yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.