YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Shanghai Port FC 2026 sezonu | Süper Lig'de 4. sırada, 38 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Shanghai Port FC 2026 sezonu | Süper Lig'de 4. sırada, 38 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Çin
4
1
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Çin - Süper Lig
|
||||||
| 07/03 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 15/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 04/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 17/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 21/04 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 25/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 10/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 15/05 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 19/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/05 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 27/06 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 04/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 12/07 | - |
|
|
- | ||
| 17/07 | 0 - 2 |
|
|
B | ||
| 25/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 09/08 | 2 - 2 |
|
|
G | ||
| 14/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 19/08 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 23/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 09/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
Çin - FA Kupası
|
||||||
| 4. Tur | ||||||
| 19/06 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 5. Tur | ||||||
| 21/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 01/09 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
AFC Şampiyonlar Ligi Elit, 26/27
|
||||||
| 15/09 | - | - | - | - | ||
| 13/10 | - | - | - | - | ||
| 27/10 | - | - | - | - | ||
| 03/11 | - | - | - | - | ||
| 24/11 | - | - | - | - | ||
| 01/12 | - | - | - | - | ||
| 09/02 | - | - | - | - | ||
| 16/02 | - | - | - | - | ||
Çin - FA Süper Kupa
|
||||||
| Final | ||||||
| 01/03 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 22/01 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
FA Süper Kupa
Süper Lig
FA Kupası
Çin
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#45
|
26 | 23 | 8 | 2 | 3 | 2,5M € | 30.12.2022 | |
BRA
#11
|
6 | 6 | 1 | 2 | 800B € | - | ||
GHA
#17
|
23 | 20 | 4 | 2 | 1 | 700B € | 30.12.2026 | |
CHN
#7
|
23 | 3 | 4 | 1 | 3 | 250B € | 30.12.2028 | |
CHN
#26
|
12 | 3 | 1 | 225B € | 30.12.2026 | |||
CHN
#49
|
26 | 15 | 5 | 3 | 2 | 200B € | 30.12.2026 | |
HKG
#14
|
7 | 3 | 1 | 175B € | 30.12.2027 | |||
CHN
#19
|
13 | 6 | 1 | 4 | 150B € | 30.12.2026 | ||
CHN
#38
|
18 | 11 | 5 | 125B € | 30.12.2027 | |||
CHN
#37
|
1 | 0 € | - | |||||
CHN
#60
|
0 € | - | ||||||
CHN
#
|
0 € | 30.12.2028 | ||||||
| 12 Forvet | Toplam Değer: 5,1Mn € | Ortalama Yaş: 25,5 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#10
|
29 | 28 | 2 | 6 | 2 | 3,5M € | 30.12.2026 | |
ESP
#21
|
13 | 13 | 4 | 1 | 700B € | 30.12.2026 | ||
ESP
#16
|
700B € | 30.12.2026 | ||||||
TGO
#8
|
16 | 14 | 3 | 2 | 350B € | 30.12.2026 | ||
CHN
#47
|
11 | 4 | 1 | 1 | 1 | 350B € | 30.12.2028 | |
CHN
#33
|
26 | 13 | 4 | 4 | 4 | 250B € | 30.12.2027 | |
CHN
#6
|
12 | 9 | 1 | 3 | 1 | 100B € | 12.12.2027 | |
CHN
#20
|
4 | 2 | 50B € | 30.12.2026 | ||||
CHN
#50
|
0 € | 30.12.2026 | ||||||
CHN
#57
|
0 € | - | ||||||
CHN
#58
|
0 € | - | ||||||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 6Mn € | Ortalama Yaş: 24,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHN
#3
|
15 | 11 | 1 | 800B € | - | |||
PRT
#44
|
800B € | - | ||||||
CHN
#22
|
29 | 26 | 3 | 4 | 4 | 500B € | 30.12.2029 | |
CHN
#13
|
29 | 28 | 4 | 5 | 400B € | 30.12.2027 | ||
CHN
#40
|
24 | 23 | 1 | 7 | 1 | 400B € | - | |
CHN
#32
|
22 | 16 | 1 | 3 | 3 | 200B € | 30.12.2028 | |
CHN
#28
|
18 | 7 | 1 | 2 | 1 | 100B € | 30.12.2026 | |
CHN
#31
|
8 | 5 | 2 | 100B € | 30.12.2026 | |||
CHN
#23
|
12 | 4 | 1 | 50B € | 30.12.2026 | |||
CHN
#4
|
15 | 4 | 1 | 3 | 25B € | 30.12.2026 | ||
CHN
#5
|
12 | 5 | 1 | 25B € | 30.12.2026 | |||
CHN
#54
|
1 | 0 € | 30.12.2026 | |||||
CHN
#59
|
0 € | 30.12.2026 | ||||||
CHN
#51
|
0 € | 30.12.2027 | ||||||
CHN
#56
|
0 € | 30.12.2026 | ||||||
| 15 Defans | Toplam Değer: 3,4Mn € | Ortalama Yaş: 26,7 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHN
#1
|
28 | 28 | 2 | 150B € | 30.12.2028 | |||
CHN
#12
|
2 | 2 | 125B € | 30.12.2027 | ||||
CHN
#53
|
0 € | 30.12.2026 | ||||||
CHN
#55
|
0 € | 30.12.2027 | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 275K € | Ortalama Yaş: 25,2 | ||||||
Çin-Süper Lig
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Rongcheng
|
25 | 15 | 6 | 4 | 51 - 30 | 21 | 51 |
|
2
|
Beijing Guoan
|
26 | 11 | 10 | 5 | 49 - 33 | 16 | 43 |
|
3
|
Dalian Yingbo
|
26 | 12 | 4 | 10 | 38 - 42 | -4 | 40 |
|
4
|
Shanghai Port
|
26 | 10 | 8 | 8 | 40 - 33 | 7 | 38 |
|
5
|
Qingdao
|
26 | 8 | 14 | 4 | 31 - 32 | -1 | 38 |
|
6
|
S. Taishan
|
25 | 13 | 3 | 9 | 45 - 42 | 3 | 36 |
|
7
|
Yunnan Yukun
|
25 | 10 | 5 | 10 | 49 - 51 | -2 | 35 |
|
8
|
Tonglianglong
|
25 | 7 | 10 | 8 | 26 - 29 | -3 | 31 |
|
9
|
S. Shenhua
|
25 | 11 | 5 | 9 | 49 - 45 | 4 | 28 |
|
10
|
Zhejiang
|
24 | 9 | 6 | 9 | 40 - 40 | 0 | 28 |
|
11
|
Shenzhen Peng City
|
25 | 8 | 3 | 14 | 33 - 44 | -11 | 27 |
|
12
|
Henan Jianye
|
24 | 8 | 7 | 9 | 32 - 34 | -2 | 25 |
|
13
|
Three Towns
|
24 | 5 | 10 | 9 | 37 - 41 | -4 | 25 |
|
14
|
Shenyang
|
24 | 7 | 4 | 13 | 34 - 41 | -7 | 25 |
|
15
|
Qingdao Hainiu
|
26 | 6 | 3 | 17 | 34 - 53 | -19 | 21 |
|
16
|
Tianjin JMT
|
24 | 7 | 8 | 9 | 33 - 31 | 2 | 19 |
|
1
|
Rongcheng
|
25 | 15 | 6 | 4 | 51 - 30 | 21 | 51 |
|
2
|
Beijing Guoan
|
26 | 11 | 10 | 5 | 49 - 33 | 16 | 43 |
|
3
|
Dalian Yingbo
|
26 | 12 | 4 | 10 | 38 - 42 | -4 | 40 |
|
4
|
Shanghai Port
|
26 | 10 | 8 | 8 | 40 - 33 | 7 | 38 |
|
5
|
Qingdao
|
26 | 8 | 14 | 4 | 31 - 32 | -1 | 38 |
|
6
|
S. Taishan
1-1
|
26 | 13 | 4 | 9 | 46 - 43 | 3 | 37 |
|
7
|
Yunnan Yukun
|
25 | 10 | 5 | 10 | 49 - 51 | -2 | 35 |
|
8
|
Tonglianglong
|
25 | 7 | 10 | 8 | 26 - 29 | -3 | 31 |
|
9
|
S. Shenhua
|
25 | 11 | 5 | 9 | 49 - 45 | 4 | 28 |
|
10
|
Zhejiang
|
24 | 9 | 6 | 9 | 40 - 40 | 0 | 28 |
|
11
|
Shenzhen Peng City
1-1
|
26 | 8 | 4 | 14 | 34 - 45 | -11 | 28 |
|
12
|
Henan Jianye
|
24 | 8 | 7 | 9 | 32 - 34 | -2 | 25 |
|
13
|
Three Towns
|
24 | 5 | 10 | 9 | 37 - 41 | -4 | 25 |
|
14
|
Shenyang
|
24 | 7 | 4 | 13 | 34 - 41 | -7 | 25 |
|
15
|
Qingdao Hainiu
|
26 | 6 | 3 | 17 | 34 - 53 | -19 | 21 |
|
16
|
Tianjin JMT
|
24 | 7 | 8 | 9 | 33 - 31 | 2 | 19 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Beijing Guoan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Buriram Utd
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Cong An Ha Noi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
Daejeon
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
5
|
Gamba Osaka
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
6
|
Jeonbuk
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
7
|
Johor Darul
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
8
|
Kashima
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
9
|
Kashiwa
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
10
|
Kyoto Sanga
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
11
|
Newcastle Jets
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
12
|
Pohang Steelers
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
13
|
Port FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
14
|
Ratchaburi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
15
|
Shanghai Port
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
16
|
Vissel Kobe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
Shanghai Port FC, 2005 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Şangay Stadyumu sahasında oynuyor. Takımı Kevin Muscat çalıştırıyor.
Çin - Süper Lig tablosunda 4. sırada: 26 maçta 38 puan. Karne 10 galibiyet, 8 beraberlik, 8 mağlubiyet. Attığı gol 40, yediği gol 33; averaj 7.
Son maçında Beijing Guoan ile 0-0 berabere kaldı (05.09.2026). Sıradaki maçta Ratchaburi deplasmanına gidecek (15.09.2026).
Kadroda 42 oyuncu var; yaş ortalaması 25.7, toplam piyasa değeri 14.8 Mn €. En golcü isim Leonardo (8 gol). En çok asisti Mateus Vital yaptı (6). Kadronun en değerli oyuncusu Mateus Vital (3.5 Mn €). Kadronun 3 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 14 oyuncu kadroya katıldı, 22 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Jaume Grau, Miguel Campos, Zhang Junjie var. Ayrılanlar arasında Jiang Yufei, Jinglei Wang, Wang Dan bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 4 Süper Lig, 1 FA Süper Kupa, 1 FA Kupası yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.