YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Almanya
2
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
|||
|---|---|---|---|---|---|
Almanya - Kupa
|
|||||
| 1. Tur | |||||
| 15/08 | 0 - 1 |
|
|
M | |
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı
|
|||||
| 02/08 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 09/08 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 19/08 | 2 - 1 |
|
|
M | |
| 24/08 | 0 - 3 |
|
|
G | |
| 31/08 | 0 - 1 |
|
|
B | |
| 06/09 | 0 - 1 |
|
|
B | |
| 12/09 | 0 - 1 |
|
|
B | |
| 19/09 | 1 - 1 |
|
|
B | |
| 27/09 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 01/10 | 0 - 1 |
|
|
M | |
| 04/10 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 11/10 | 2 - 1 |
|
|
G | |
| 18/10 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 25/10 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 01/11 | 1 - 1 |
|
|
B | |
| 08/11 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 15/11 | 2 - 1 |
|
|
G | |
| 25/11 | 0 - 2 |
|
|
G | |
| 28/11 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 06/12 | 1 - 1 |
|
|
G | |
| 25/02 | 2 - 1 |
|
|
G | |
| 28/02 | 1 - 0 |
|
|
M | |
| 07/03 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 14/03 | 1 - 1 |
|
|
G | |
| 20/03 | 2 - 1 |
|
|
G | |
| 28/03 | 1 - 0 |
|
|
M | |
| 04/04 | 0 - 2 |
|
|
G | |
| 10/04 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 18/04 | 1 - 2 |
|
|
G | |
| 22/04 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 25/04 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 02/05 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 09/05 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 16/05 | 1 - 0 |
|
|
M | |
Kulüp Hazırlık Maçları, 2025
|
|||||
| 11/02 | 0 - 3 |
|
|
M | |
| 19/03 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 04/07 | 0 - 2 |
|
|
G | |
| 18/07 | 0 - 2 |
|
|
G | |
| 03/09 | 1 - 3 |
|
|
M | |
Almanya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DEU
#23
|
33 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 175B € | 29.06.2027 | 183 | 79 | Sağ | CF | 30 |
DEU
#16
|
2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100B € | 29.06.2028 | 170 | 0 | Sol | 30 | |
POL
#19
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50B € | - | 177 | 0 | CF | 19 | |
DEU
#
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 185 | 0 | 18 | ||
UKR
#
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 27 | ||
| 5 Forvet | Toplam Değer: 325K € | Ortalama Yaş: 24,8 | |||||||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DEU
#28
|
3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150B € | 29.06.2026 | 183 | 73 | Sağ | DM | 21 |
DEU
#27
|
30 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 125B € | - | 185 | 0 | Sağ | AM | 26 |
TUR
#5
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 125B € | 29.06.2028 | 185 | 0 | İkisi de | DM | 30 |
DEU
#6
|
19 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100B € | 29.06.2026 | 176 | 0 | Sağ | DM | 24 |
DEU
#20
|
18 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100B € | 29.06.2027 | 185 | 80 | DM | 26 | |
TUR
#10
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100B € | 29.06.2026 | 176 | 0 | Sağ | 27 | |
DEU
#11
|
2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 100B € | 29.06.2026 | 186 | 0 | Sağ | DM | 30 |
DEU
#18
|
16 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50B € | 29.06.2027 | 180 | 0 | İkisi de | 28 | |
DEU
#9
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25B € | 29.06.2026 | 0 | 0 | Sol | AM | 22 |
DEU
#17
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | 29.06.2026 | 0 | 0 | 25 | ||
DEU
#
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 20 | ||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 875K € | Ortalama Yaş: 25,4 | |||||||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DEU
#15
|
30 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200B € | 29.06.2027 | 185 | 85 | Sağ | RB | 24 |
DEU
#13
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100B € | 29.06.2027 | 174 | 0 | Sağ | 23 | |
DEU
#22
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75B € | 29.06.2027 | 173 | 0 | RB | 24 | |
DEU
#26
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25B € | 29.06.2027 | 186 | 0 | 19 | ||
DEU
#4
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 192 | 0 | Sağ | 20 | |
| 5 Defans | Toplam Değer: 400K € | Ortalama Yaş: 22,0 | |||||||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DEU
#1
|
34 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100B € | 29.06.2027 | 188 | 87 | Sağ | GK | 31 |
DEU
#33
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | 29.06.2026 | 192 | 0 | 19 | ||
DEU
#12
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | 29.06.2026 | 185 | 0 | İkisi de | 25 | |
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 100K € | Ortalama Yaş: 25,0 | |||||||||||
| Oyuncu | Yaş | Nereden | Bonservis | Tarih |
|---|---|---|---|---|
Max Duwel
DEU
|
22 | Transfer | 22.01.2026 | |
Luka Janes
DEU
|
21 | Kiralık | 31.08.2025 | |
Leon Maier
DEU
|
26 | İmzaladı | 30.06.2025 | |
Loris Maier
DEU
|
26 | İmzaladı | 30.06.2025 |
| Oyuncu | Yaş | Nereye | Bonservis | Tarih |
|---|---|---|---|---|
Lorenz Ender
DEU
|
25 | Kiralık | 31.12.2025 | |
Niklas Mohr
DEU
|
21 | Transfer | 31.08.2025 |
Almanya-Bölgesel Ligi Güneybatı
Almanya-Oberliga BW
| Dönem | Oyuncu | Gol |
|---|
| Dönem | Oyuncu | Maç |
|---|
| Dönem | Oyuncu | Kart |
|---|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Sonnenhof
|
34 | 20 | 8 | 6 | 86 - 43 | 43 | 68 |
|
2
|
SGV Freiberg
|
34 | 18 | 8 | 8 | 68 - 38 | 30 | 62 |
|
3
|
FSV Frankfurt
|
34 | 16 | 9 | 9 | 64 - 48 | 16 | 57 |
|
4
|
Homburg-Saar
|
34 | 15 | 11 | 8 | 71 - 42 | 29 | 56 |
|
5
|
Steinbach 1921
|
34 | 16 | 8 | 10 | 78 - 58 | 20 | 56 |
|
6
|
Hessen Kassel
|
34 | 15 | 9 | 10 | 62 - 51 | 11 | 54 |
|
7
|
Stuttgarter K.
|
34 | 17 | 3 | 14 | 51 - 44 | 7 | 54 |
|
8
|
Sandhausen
|
34 | 16 | 6 | 12 | 53 - 56 | -3 | 54 |
|
9
|
Mainz II
|
34 | 14 | 11 | 9 | 52 - 45 | 7 | 53 |
|
10
|
Barockstadt
|
34 | 13 | 10 | 11 | 51 - 44 | 7 | 49 |
|
11
|
Freiburg II
|
34 | 14 | 6 | 14 | 74 - 73 | 1 | 48 |
|
12
|
Astoria Walldorf
|
34 | 13 | 8 | 13 | 64 - 65 | -1 | 47 |
|
13
|
Trier
|
34 | 13 | 8 | 13 | 48 - 52 | -4 | 47 |
|
14
|
Offenbacher
|
34 | 11 | 10 | 13 | 57 - 58 | -1 | 43 |
|
15
|
Bayern Alzenau
|
34 | 7 | 6 | 21 | 45 - 74 | -29 | 27 |
|
16
|
Schott Mainz
|
34 | 7 | 4 | 23 | 40 - 83 | -43 | 25 |
|
17
|
Balingen
|
34 | 6 | 7 | 21 | 38 - 87 | -49 | 25 |
|
18
|
Bahlinger
|
34 | 4 | 10 | 20 | 34 - 75 | -41 | 22 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Sonnenhof
|
34 | 20 | 8 | 6 | 86 - 43 | 43 | 68 |
|
2
|
SGV Freiberg
|
34 | 18 | 8 | 8 | 68 - 38 | 30 | 62 |
|
3
|
FSV Frankfurt
|
34 | 16 | 9 | 9 | 64 - 48 | 16 | 57 |
|
4
|
Homburg-Saar
|
34 | 15 | 11 | 8 | 71 - 42 | 29 | 56 |
|
5
|
Steinbach 1921
|
34 | 16 | 8 | 10 | 78 - 58 | 20 | 56 |
|
6
|
Hessen Kassel
|
34 | 15 | 9 | 10 | 62 - 51 | 11 | 54 |
|
7
|
Stuttgarter K.
|
34 | 17 | 3 | 14 | 51 - 44 | 7 | 54 |
|
8
|
Sandhausen
|
34 | 16 | 6 | 12 | 53 - 56 | -3 | 54 |
|
9
|
Mainz II
|
34 | 14 | 11 | 9 | 52 - 45 | 7 | 53 |
|
10
|
Barockstadt
|
34 | 13 | 10 | 11 | 51 - 44 | 7 | 49 |
|
11
|
Freiburg II
|
34 | 14 | 6 | 14 | 74 - 73 | 1 | 48 |
|
12
|
Astoria Walldorf
|
34 | 13 | 8 | 13 | 64 - 65 | -1 | 47 |
|
13
|
Trier
|
34 | 13 | 8 | 13 | 48 - 52 | -4 | 47 |
|
14
|
Offenbacher
|
34 | 11 | 10 | 13 | 57 - 58 | -1 | 43 |
|
15
|
Bayern Alzenau
|
34 | 7 | 6 | 21 | 45 - 74 | -29 | 27 |
|
16
|
Schott Mainz
|
34 | 7 | 4 | 23 | 40 - 83 | -43 | 25 |
|
17
|
Balingen
|
34 | 6 | 7 | 21 | 38 - 87 | -49 | 25 |
|
18
|
Bahlinger
|
34 | 4 | 10 | 20 | 34 - 75 | -41 | 22 |