YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Romanya U20 24-25 sezonu | U20 Elit Lig Normal Sezon'de 6. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Romanya U20 24-25 sezonu | U20 Elit Lig Normal Sezon'de 6. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Romanya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
U20 Elit Lig
|
||||||
| Normal Sezon | ||||||
| 05/09 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 10/09 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 10/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Romanya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RAP
#8
|
2 | 550B € | 29.06.2028 | |||||
FCS
#9
|
2 | 2 | 1 | 500B € | 29.06.2027 | |||
|
2 | 450B € | 29.06.2028 | |||||
ALK
#15
|
2 | 2 | 400B € | 29.06.2026 | ||||
SLA
#25
|
1 | 50B € | 29.06.2027 | |||||
| 5 Forvet | Toplam Değer: 2Mn € | Ortalama Yaş: 21,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DIN
#11
|
2 | 2 | 1 | 1,8M € | 29.06.2029 | |||
RAP
#18
|
1 | 1 | 700B € | 29.06.2028 | ||||
FAR
#10
|
2 | 1 | 650B € | 29.06.2027 | ||||
UTA
#20
|
1 | 400B € | 29.06.2027 | |||||
CFR
#19
|
1 | 400B € | 29.06.2028 | |||||
ZIL
#22
|
2 | 350B € | 29.06.2028 | |||||
|
1 | 300B € | - | |||||
SLA
#7
|
1 | 1 | 100B € | 29.06.2027 | ||||
DIN
#17
|
2 | 1 | 50B € | 29.06.2026 | ||||
|
2 | 2 | 1 | 0 € | - | |||
| 10 Orta Saha | Toplam Değer: 4,8Mn € | Ortalama Yaş: 21,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#16
|
2 | 1,7M € | 29.06.2029 | |||||
FAR
#2
|
2 | 2 | 450B € | - | ||||
VOL
#3
|
2 | 2 | 350B € | - | ||||
DIN
#21
|
2 | 2 | 300B € | 29.06.2029 | ||||
UTA
#13
|
2 | 150B € | 29.06.2027 | |||||
COS
#5
|
1 | 1 | 125B € | 29.06.2029 | ||||
CON
#4
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
| 7 Defans | Toplam Değer: 3,1Mn € | Ortalama Yaş: 21,4 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UCL
#12
|
2 | 2 | 500B € | 29.06.2029 | ||||
|
1 | 0 € | - | |||||
|
0 € | - | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 500K € | Ortalama Yaş: 21,7 | ||||||
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
İngiltere U20
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8 - 2 | 6 | 10 |
|
2
|
Almanya U20
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 3 | 6 | 9 |
|
3
|
Portekiz U20
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 3 | 2 | 7 |
|
4
|
İtalya U20
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 7 | -3 | 4 |
|
5
|
Polonya U20
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 7 | -1 | 3 |
|
6
|
Romanya U20
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 5 | -2 | 3 |
|
7
|
Türkiye U20
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4 - 7 | -3 | 2 |
|
8
|
Çekya U20
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1 - 6 | -5 | 1 |
Romanya U20, profesyonel bir futbol kulübüdür. Takımı Costin Curelea çalıştırıyor.
U20 Elit Lig tablosunda 6. sırada: 3 maçta 3 puan. Karne 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 3, yediği gol 5; averaj -2.
Son maçında Çekya U20 karşısında 1-0 kazandı (10.10.2024).
Kadroda 25 oyuncu var; yaş ortalaması 21.5, toplam piyasa değeri 10.3 Mn €. En golcü isim Alexandru Musi (1 gol). Kadronun en değerli oyuncusu Alexandru Musi (1.8 Mn €).