YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
PSV Eindhoven 24-25 sezonu | Eredivisie'de 1. sırada, 79 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
PSV Eindhoven 24-25 sezonu | Eredivisie'de 1. sırada, 79 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Hollanda
2
1
30
27
11
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Hollanda - Eredivisie, 24/25
|
||||||
| 10/08 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 01/09 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/09 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/09 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/10 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 19/10 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 26/10 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/11 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 09/11 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 23/11 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/12 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 06/12 | 3 - 1 |
|
|
G | ||
| 14/12 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/12 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/01 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 18/01 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 25/01 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 08/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 15/02 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 01/03 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 08/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/03 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 30/03 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 05/04 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 12/04 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/04 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/05 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
Hollanda - Kupa, 24/25
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 17/12 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 14/01 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 05/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 26/02 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
Hollanda - Süper Kupa
|
||||||
| Final | ||||||
| 04/08 | 1 - 2 |
|
|
B | ||
Şampiyonlar Ligi, 24/25
|
||||||
| Lig Aşaması | ||||||
| 17/09 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/10 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/10 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 05/11 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/11 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 10/12 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 21/01 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 29/01 | 3 - 2 |
|
|
G | ||
| Eleme Play-off | ||||||
| 11/02 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 04/03 | 1 - 3 |
|
|
M | ||
| 12/03 | 2 - 1 |
|
|
B | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 07/01 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 07/01 | 2 - 2 |
|
|
B | ||
| 24/07 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 27/07 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
Eredivisie
Süper Kupa
Kupa
Hollanda
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
USA
#14
|
28 | 8 | 17 | 3 | 1 | 30M € | 29.06.2030 | |
NLD
#10
|
44 | 33 | 14 | 12 | 4 | 22M € | 29.06.2030 | |
BEL
#11
|
46 | 30 | 12 | 3 | 2 | 20M € | 29.06.2030 | |
MEX
#27
|
12 | 3 | 5 | 2 | 3,5M € | 30.12.2026 | ||
HRV
#5
|
35 | 28 | 16 | 10 | 6 | 1,2M € | 29.06.2027 | |
ISR
#19
|
1M € | 29.06.2029 | ||||||
NLD
#38
|
800B € | 29.06.2031 | ||||||
NLD
#9
|
47 | 42 | 18 | 12 | 4 | 500B € | 29.06.2026 | |
TUR
#98
|
450B € | 29.06.2029 | ||||||
MAR
#21
|
21 | 1 | 3 | 2 | 0 € | - | ||
|
0 € | - | ||||||
| 11 Forvet | Toplam Değer: 79,5Mn € | Ortalama Yaş: 22,4 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MAR
#34
|
44 | 30 | 15 | 13 | 3 | 55M € | 29.06.2031 | |
USA
#7
|
34 | 29 | 16 | 5 | 5 | 30M € | 29.06.2030 | |
NLD
#23
|
40 | 32 | 1 | 11 | 5 | 25M € | 29.06.2031 | |
NLD
#22
|
30 | 27 | 2 | 2 | 3 | 20M € | 29.06.2030 | |
BRA
#17
|
38 | 33 | 7 | 3 | 18M € | 29.06.2029 | ||
NLD
#20
|
49 | 35 | 13 | 12 | 2 | 15M € | 29.06.2028 | |
NLD
#28
|
7 | 1 | 2,5M € | 29.06.2027 | ||||
NLD
#26
|
13 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1,5M € | 29.06.2028 | |
BEL
#62
|
1 | 400B € | 29.06.2028 | |||||
ISR
#19
|
0 € | - | ||||||
| 10 Orta Saha | Toplam Değer: 167,4Mn € | Ortalama Yaş: 22,5 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
USA
#8
|
7 | 4 | 1 | 18M € | 29.06.2028 | |||
FRA
#18
|
43 | 41 | 1 | 6 | 4 | 15M € | 29.06.2030 | |
NLD
#6
|
49 | 47 | 3 | 2 | 2 | 1 | 14M € | 29.06.2029 |
MEX
#37
|
38 | 30 | 1 | 1 | 6 | 6M € | 29.06.2029 | |
CUW
#4
|
23 | 9 | 1 | 3 | 4M € | 29.06.2027 | ||
BEL
#32
|
24 | 19 | 5 | 1 | 3,5M € | 29.06.2030 | ||
BFA
#39
|
12 | 2 | 2,8M € | 29.06.2029 | ||||
NLD
#2
|
20 | 12 | 2 | 3 | 2,5M € | - | ||
NOR
#35
|
9 | 5 | 1,5M € | 29.06.2028 | ||||
NLD
#30
|
750B € | 29.06.2028 | ||||||
NLD
#36
|
3 | 500B € | 29.06.2028 | |||||
NLD
#31
|
500B € | 29.06.2027 | ||||||
USA
#33
|
1 | 0 € | 29.06.2028 | |||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 69,1Mn € | Ortalama Yaş: 21,9 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#1
|
46 | 46 | 2 | 4M € | 29.06.2028 | |||
NLD
#16
|
6 | 5 | 4M € | 29.06.2030 | ||||
NLD
#24
|
500B € | 29.06.2027 | ||||||
NLD
#51
|
200B € | 29.06.2028 | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 8,7Mn € | Ortalama Yaş: 24,5 | ||||||
Hollanda-Eredivisie
24
15
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
PSV
|
34 | 25 | 4 | 5 | 103 - 39 | 64 | 79 |
|
2
|
Ajax
|
34 | 24 | 6 | 4 | 67 - 32 | 35 | 78 |
|
3
|
Feyenoord
|
34 | 20 | 8 | 6 | 76 - 38 | 38 | 68 |
|
4
|
Utrecht
|
34 | 18 | 10 | 6 | 62 - 45 | 17 | 64 |
|
5
|
AZ Alkmaar
|
34 | 16 | 9 | 9 | 58 - 37 | 21 | 57 |
|
6
|
Twente
|
34 | 15 | 9 | 10 | 62 - 49 | 13 | 54 |
|
7
|
Go Ahead
|
34 | 14 | 9 | 11 | 57 - 55 | 2 | 51 |
|
8
|
NEC Nijmegen
|
34 | 12 | 7 | 15 | 51 - 46 | 5 | 43 |
|
9
|
Heerenveen
|
34 | 12 | 7 | 15 | 42 - 57 | -15 | 43 |
|
10
|
Zwolle
|
34 | 10 | 11 | 13 | 43 - 51 | -8 | 41 |
|
11
|
Fortuna Sittard
|
34 | 11 | 8 | 15 | 37 - 54 | -17 | 41 |
|
12
|
S. Rotterdam
|
34 | 9 | 12 | 13 | 39 - 43 | -4 | 39 |
|
13
|
Groningen
|
34 | 10 | 9 | 15 | 40 - 53 | -13 | 39 |
|
14
|
Heracles
|
34 | 9 | 11 | 14 | 42 - 63 | -21 | 38 |
|
15
|
NAC Breda
|
34 | 8 | 9 | 17 | 34 - 58 | -24 | 33 |
|
16
|
Willem II
|
34 | 6 | 8 | 20 | 34 - 56 | -22 | 26 |
|
17
|
Waalwijk
|
34 | 6 | 7 | 21 | 44 - 74 | -30 | 25 |
|
18
|
|
34 | 4 | 10 | 20 | 23 - 64 | -41 | 22 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Liverpool
|
8 | 7 | 0 | 1 | 17 - 5 | 12 | 21 |
|
2
|
Barcelona
|
8 | 6 | 1 | 1 | 28 - 13 | 15 | 19 |
|
3
|
Arsenal
|
8 | 6 | 1 | 1 | 16 - 3 | 13 | 19 |
|
4
|
Inter
|
8 | 6 | 1 | 1 | 11 - 1 | 10 | 19 |
|
5
|
Atl. Madrid
|
8 | 6 | 0 | 2 | 20 - 12 | 8 | 18 |
|
6
|
Leverkusen
|
8 | 5 | 1 | 2 | 15 - 7 | 8 | 16 |
|
7
|
Lille
|
8 | 5 | 1 | 2 | 17 - 10 | 7 | 16 |
|
8
|
Aston Villa
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13 - 6 | 7 | 16 |
|
9
|
Atalanta
|
8 | 4 | 3 | 1 | 20 - 6 | 14 | 15 |
|
10
|
Dortmund
|
8 | 5 | 0 | 3 | 22 - 12 | 10 | 15 |
|
11
|
Real Madrid
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20 - 12 | 8 | 15 |
|
12
|
Bayern Münih
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20 - 12 | 8 | 15 |
|
13
|
Milan
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14 - 11 | 3 | 15 |
|
14
|
PSV
|
8 | 4 | 2 | 2 | 16 - 12 | 4 | 14 |
|
15
|
PSG
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14 - 9 | 5 | 13 |
|
16
|
Benfica
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16 - 12 | 4 | 13 |
|
17
|
Monaco
|
8 | 4 | 1 | 3 | 13 - 13 | 0 | 13 |
|
18
|
Brest
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10 - 11 | -1 | 13 |
|
19
|
Feyenoord
|
8 | 4 | 1 | 3 | 18 - 21 | -3 | 13 |
|
20
|
Juventus
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9 - 7 | 2 | 12 |
|
21
|
Celtic
|
8 | 3 | 3 | 2 | 13 - 14 | -1 | 12 |
|
22
|
Man. City
|
8 | 3 | 2 | 3 | 18 - 14 | 4 | 11 |
|
23
|
Sporting CP
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13 - 12 | 1 | 11 |
|
24
|
Club Brugge
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7 - 11 | -4 | 11 |
|
25
|
Dinamo Zagreb
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12 - 19 | -7 | 11 |
|
26
|
Stuttgart
|
8 | 3 | 1 | 4 | 13 - 17 | -4 | 10 |
|
27
|
Shakhtar
|
8 | 2 | 1 | 5 | 8 - 16 | -8 | 7 |
|
28
|
Bologna
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4 - 9 | -5 | 6 |
|
29
|
Kızılyıldız
|
8 | 2 | 0 | 6 | 13 - 22 | -9 | 6 |
|
30
|
Sturm Graz
|
8 | 2 | 0 | 6 | 5 - 14 | -9 | 6 |
|
31
|
Sparta Prag
|
8 | 1 | 1 | 6 | 7 - 21 | -14 | 4 |
|
32
|
Leipzig
|
8 | 1 | 0 | 7 | 8 - 15 | -7 | 3 |
|
33
|
Girona
|
8 | 1 | 0 | 7 | 5 - 13 | -8 | 3 |
|
34
|
Salzburg
|
8 | 1 | 0 | 7 | 5 - 27 | -22 | 3 |
|
35
|
S. Bratislava
|
8 | 0 | 0 | 8 | 7 - 27 | -20 | 0 |
|
36
|
Young Boys
|
8 | 0 | 0 | 8 | 3 - 24 | -21 | 0 |
PSV Eindhoven, 1913 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Philips Stadyumu sahasında oynuyor.
Hollanda - Eredivisie tablosunda 1. sırada: 34 maçta 79 puan. Karne 25 galibiyet, 4 beraberlik, 5 mağlubiyet. Attığı gol 103, yediği gol 39; averaj 64.
Son maçında S. Rotterdam karşısında 3-1 kazandı (18.05.2025).
Kadroda 38 oyuncu var; yaş ortalaması 23.1, toplam piyasa değeri 324.6 Mn €. En golcü isim Luuk de Jong (18 gol). En çok asisti Ismael Saibari yaptı (13). Kadronun en değerli oyuncusu Ismael Saibari (55.0 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 9 oyuncu kadroya katıldı, 11 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Ivan Perisic, Adamo Nagalo, Rick Karsdorp var. Ayrılanlar arasında Jordan Teze, Jason van Duiven, Ramalho bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 24 Eredivisie, 15 Süper Kupa, 10 Kupa yer alıyor.
Sosyal