YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Petrocub Hincesti 26-27 sezonu | Super Liga'de 3. sırada, 17 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Petrocub Hincesti 26-27 sezonu | Super Liga'de 3. sırada, 17 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Moldova
2
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Moldova - Super Liga, 26/27
|
||||||
| 28/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/07 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 19/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 26/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 30/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
Şampiyonlar Ligi, 26/27
|
||||||
| 1. Eleme Turu | ||||||
| 08/07 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 15/07 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
UEFA Konferans Ligi, 26/27
|
||||||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 23/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 30/07 | 2 - 0 |
|
|
B | ||
Kupa
Super Liga
Moldova
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MDA
#15
|
10 | 10 | 3 | 1 | 1 | 350B € | - | |
MDA
#37
|
10 | 10 | 4 | 325B € | 29.06.2026 | |||
MDA
#7
|
11 | 8 | 1 | 1 | 200B € | - | ||
MDA
#22
|
200B € | - | ||||||
MDA
#27
|
3 | 2 | 0 € | - | ||||
MDA
#77
|
0 € | - | ||||||
| 6 Forvet | Toplam Değer: 1,1Mn € | Ortalama Yaş: 24,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MDA
#23
|
12 | 8 | 450B € | 29.06.2027 | ||||
MDA
#79
|
4 | 4 | 350B € | - | ||||
MDA
#8
|
8 | 7 | 250B € | - | ||||
CMR
#44
|
7 | 7 | 1 | 250B € | - | |||
MDA
#24
|
12 | 11 | 2 | 225B € | - | |||
MDA
#13
|
7 | 4 | 225B € | - | ||||
MDA
#10
|
5 | 4 | 150B € | - | ||||
MDA
#5
|
7 | 4 | 1 | 50B € | - | |||
GHA
#5
|
0 € | - | ||||||
MDA
#9
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
MDA
#92
|
3 | 2 | 0 € | - | ||||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 2Mn € | Ortalama Yaş: 25,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MDA
#66
|
4 | 3 | 1 | 350B € | - | |||
MDA
#3
|
13 | 12 | 1 | 275B € | - | |||
CMR
#24
|
275B € | 29.06.2027 | ||||||
MDA
#25
|
9 | 5 | 1 | 175B € | - | |||
MDA
#11
|
10 | 10 | 2 | 1 | 1 | 150B € | 29.06.2026 | |
MDA
#27
|
125B € | - | ||||||
MDA
#90
|
12 | 12 | 2 | 2 | 1 | 100B € | - | |
MDA
#2
|
12 | 11 | 100B € | - | ||||
MDA
#29
|
0 € | - | ||||||
CMR
#20
|
0 € | - | ||||||
GHA
#55
|
0 € | - | ||||||
MDA
#21
|
0 € | - | ||||||
MDA
#5
|
0 € | - | ||||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 1,6Mn € | Ortalama Yaş: 27,1 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MDA
#1
|
6 | 6 | 250B € | - | ||||
MDA
#31
|
2 | 2 | 175B € | - | ||||
| 2 Kaleci | Toplam Değer: 425K € | Ortalama Yaş: 23,0 | ||||||
Moldova-Super Liga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Sheriff
|
10 | 6 | 3 | 1 | 22 - 8 | 14 | 21 |
|
2
|
FC Zimbru
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23 - 10 | 13 | 20 |
|
3
|
Petrocub
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19 - 10 | 9 | 17 |
|
4
|
Dacia Buiucani
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12 - 14 | -2 | 14 |
|
5
|
FC Politehnica Chisinau
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15 - 15 | 0 | 12 |
|
6
|
Milsami
|
10 | 2 | 5 | 3 | 8 - 14 | -6 | 11 |
|
7
|
FC Real Sireti
|
10 | 0 | 7 | 3 | 6 - 13 | -7 | 7 |
|
8
|
FC Balti
|
10 | 1 | 2 | 7 | 8 - 29 | -21 | 5 |
Petrocub Hincesti, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Stadionul Orasenesc sahasında oynuyor. Takımı Shota Makharadze çalıştırıyor.
Moldova - Super Liga tablosunda 3. sırada: 10 maçta 17 puan. Karne 5 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet. Attığı gol 19, yediği gol 10; averaj 9.
Son maçında FC Balti karşısında 3-0 kazandı (30.08.2026). Sıradaki maçta Sheriff deplasmanına gidecek (05.09.2026).
Kadroda 32 oyuncu var; yaş ortalaması 25.8, toplam piyasa değeri 5.0 Mn €. En golcü isim Dan Puscas (4 gol). En çok asisti Ion Jardan yaptı (2). Kadronun en değerli oyuncusu Mihai Lupan (0.5 Mn €).
Bu transfer döneminde 5 oyuncu kadroya katıldı, 7 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Serafim Cojocari, Cristian Avram, Ilie Botnari var. Ayrılanlar arasında Dumitru Demian, Mihail Platica, Sergiu Platica bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Kupa, 1 Super Liga yer alıyor.
Sosyal