YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Pakhtakor Tashkent 25-26 sezonu | PFL'de 2. sırada, 60 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FC Pakhtakor Tashkent 25-26 sezonu | PFL'de 2. sırada, 60 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Özbekistan
16
14
2
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Özbekistan - PFL
|
||||||
| 16/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 02/04 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 13/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/04 | 0 - 4 |
|
|
G | ||
| 27/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 10/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 25/05 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 14/06 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/06 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 06/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 11/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 15/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/08 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 13/09 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 19/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/10 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 19/10 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/11 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/11 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/11 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
Özbekistan - Kupa
|
||||||
| Son 16 Turu | ||||||
| 02/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 26/08 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 25/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Final | ||||||
| 29/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 08/01 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
PFL
Özbekistan
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UZB
#11
|
30 | 29 | 6 | 1,2M € | 29.06.2027 | |||
UZB
#15
|
14 | 8 | 1 | 1M € | 30.12.2026 | |||
UZB
#17
|
28 | 12 | 1 | 900B € | 30.12.2026 | |||
UZB
#18
|
9 | 3 | 800B € | 30.12.2026 | ||||
BRA
#50
|
23 | 20 | 3 | 3 | 600B € | 30.12.2026 | ||
COL
#94
|
20 | 7 | 350B € | - | ||||
UZB
#11
|
300B € | 30.12.2026 | ||||||
UZB
#30
|
9 | 2 | 1 | 250B € | 30.12.2026 | |||
UZB
#99
|
1 | 200B € | 30.12.2026 | |||||
SRB
#10
|
150B € | 30.12.2026 | ||||||
UZB
#0
|
0 € | - | ||||||
IRN
#26
|
0 € | - | ||||||
| 12 Forvet | Toplam Değer: 5,8Mn € | Ortalama Yaş: 26,7 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UZB
#27
|
27 | 26 | 900B € | 30.12.2026 | ||||
IRQ
#21
|
28 | 23 | 1 | 1 | 800B € | 30.12.2026 | ||
UZB
#10
|
16 | 12 | 600B € | 30.12.2026 | ||||
UZB
#23
|
23 | 18 | 1 | 500B € | 30.12.2026 | |||
UZB
#4
|
13 | 12 | 1 | 500B € | 30.12.2026 | |||
UZB
#8
|
12 | 5 | 500B € | 30.12.2026 | ||||
UZB
#6
|
10 | 6 | 400B € | 29.06.2029 | ||||
UZB
#77
|
5 | 5 | 250B € | 30.12.2027 | ||||
UZB
#14
|
225B € | 30.12.2026 | ||||||
UZB
#31
|
200B € | 30.12.2027 | ||||||
UZB
#18
|
150B € | 30.12.2026 | ||||||
BRA
#47
|
8 | 8 | 0 € | 29.10.2026 | ||||
UZB
#9
|
0 € | - | ||||||
POL
#9
|
0 € | - | ||||||
| 14 Orta Saha | Toplam Değer: 5Mn € | Ortalama Yaş: 25,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UZB
#7
|
27 | 25 | 1 | 1 | 1M € | 30.12.2027 | ||
UZB
#5
|
5 | 5 | 700B € | 30.12.2027 | ||||
UZB
#55
|
26 | 24 | 600B € | 30.12.2027 | ||||
IRQ
#4
|
11 | 10 | 1 | 600B € | 30.12.2026 | |||
UZB
#22
|
20 | 18 | 450B € | 30.12.2026 | ||||
UZB
#15
|
300B € | 30.12.2027 | ||||||
UZB
#20
|
6 | 5 | 175B € | 30.12.2027 | ||||
UZB
#20
|
75B € | 30.12.2026 | ||||||
UZB
#60
|
25B € | 30.12.2027 | ||||||
UZB
#44
|
5 | 2 | 0 € | 30.12.2028 | ||||
UZB
#3
|
2 | 2 | 0 € | 30.12.2026 | ||||
UZB
#32
|
0 € | - | ||||||
UZB
#23
|
0 € | - | ||||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 3,9Mn € | Ortalama Yaş: 23,6 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLR
#35
|
1M € | 30.12.2027 | ||||||
UZB
#12
|
26 | 25 | 400B € | 30.12.2028 | ||||
BRA
#19
|
9 | 9 | 150B € | 29.06.2027 | ||||
UZB
#21
|
150B € | 30.12.2026 | ||||||
UZB
#35
|
75B € | 30.12.2026 | ||||||
RUS
#1
|
2 | 25B € | 30.12.2026 | |||||
| 6 Kaleci | Toplam Değer: 1,8Mn € | Ortalama Yaş: 27,5 | ||||||
Özbekistan-League Cup
Özbekistan-PFL
4
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Neftchi
|
30 | 19 | 7 | 4 | 49 - 24 | 25 | 64 |
|
2
|
Pakhtakor
|
30 | 18 | 6 | 6 | 59 - 23 | 36 | 60 |
|
3
|
FC Nasaf
|
30 | 16 | 11 | 3 | 51 - 23 | 28 | 59 |
|
4
|
Dinamo Samarqand
|
30 | 16 | 10 | 4 | 47 - 30 | 17 | 58 |
|
5
|
FC Bunyodkor
|
30 | 13 | 10 | 7 | 48 - 40 | 8 | 49 |
|
6
|
FK Agmk
|
30 | 14 | 6 | 10 | 44 - 34 | 10 | 48 |
|
7
|
Navbahor
|
30 | 10 | 10 | 10 | 41 - 37 | 4 | 40 |
|
8
|
PFC Sogdiana
|
30 | 10 | 7 | 13 | 37 - 37 | 0 | 37 |
|
9
|
Qizilqum
|
30 | 9 | 9 | 12 | 28 - 44 | -16 | 36 |
|
10
|
Surkhon-2011
|
30 | 9 | 8 | 13 | 26 - 30 | -4 | 35 |
|
11
|
FC Andijon
|
30 | 9 | 8 | 13 | 39 - 51 | -12 | 35 |
|
12
|
Kokand 1912
|
30 | 9 | 7 | 14 | 24 - 39 | -15 | 34 |
|
13
|
PFK Mashal Mubarek
|
30 | 8 | 6 | 16 | 22 - 48 | -26 | 30 |
|
14
|
Xorazm
|
30 | 7 | 6 | 17 | 33 - 39 | -6 | 27 |
|
15
|
FK Buxoro
|
30 | 6 | 9 | 15 | 30 - 49 | -19 | 27 |
|
16
|
PFC Shurtan
|
30 | 3 | 8 | 19 | 27 - 57 | -30 | 17 |
FC Pakhtakor Tashkent, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Pakhtakor Central Stadium sahasında oynuyor.
Özbekistan - PFL tablosunda 2. sırada: 30 maçta 60 puan. Karne 18 galibiyet, 6 beraberlik, 6 mağlubiyet. Attığı gol 59, yediği gol 23; averaj 36.
Son maçında Navbahor ile 1-1 berabere kaldı (29.11.2025).
Kadroda 58 oyuncu var; yaş ortalaması 24.9, toplam piyasa değeri 16.6 Mn €. En golcü isim Igor Sergeev (6 gol). En çok asisti Alijinov Khojiakbar yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Igor Sergeev (1.2 Mn €).
Bu transfer döneminde 15 oyuncu kadroya katıldı, 22 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Azmiddinov Shakhzod, Diyor Ortikboev, Mukhammadali Usmonov var. Ayrılanlar arasında Diyor Kholmatov, Diyor Ortikboev, Jhonatan bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 4 PFL yer alıyor.