YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FK Nizhny Novgorod 26-27 sezonu | 1. Liga'de 1. sırada, 22 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FK Nizhny Novgorod 26-27 sezonu | 1. Liga'de 1. sırada, 22 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Rusya
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Rusya - Kupa
|
||||||
| 4. Tur | ||||||
| 09/09 | - | - | - | - | ||
Rusya - 1. Liga
|
||||||
| 12/07 | 3 - 2 |
|
|
G | ||
| 19/07 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 25/07 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 02/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/08 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 19/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 24/08 | 3 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 2 - 1 |
|
|
B | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 16/09 | - | - | - | - | ||
| 09/10 | - | - | - | - | ||
| 16/10 | - | - | - | - | ||
| 23/10 | - | - | - | - | ||
| 30/10 | - | - | - | - | ||
| 06/11 | - | - | - | - | ||
| 20/11 | - | - | - | - | ||
| 24/11 | - | - | - | - | ||
| 27/11 | - | - | - | - | ||
| 04/12 | - | - | - | - | ||
| 05/03 | - | - | - | - | ||
| 12/03 | - | - | - | - | ||
| 19/03 | - | - | - | - | ||
| 02/04 | - | - | - | - | ||
| 09/04 | - | - | - | - | ||
| 13/04 | - | - | - | - | ||
| 16/04 | - | - | - | - | ||
| 23/04 | - | - | - | - | ||
| 30/04 | - | - | - | - | ||
| 07/05 | - | - | - | - | ||
| 14/05 | - | - | - | - | ||
| 21/05 | - | - | - | - | ||
| 29/05 | - | - | - | - | ||
Rusya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RUS
#27
|
9 | 9 | 10 | 800B € | 29.06.2027 | |||
RUS
#11
|
9 | 8 | 2 | 2 | 700B € | 29.06.2027 | ||
RUS
#9
|
9 | 3 | 3 | 3 | 700B € | 29.06.2028 | ||
URY
#10
|
4 | 500B € | 29.06.2027 | |||||
RUS
#93
|
2 | 1 | 50B € | - | ||||
| 5 Forvet | Toplam Değer: 2,8Mn € | Ortalama Yaş: 25,4 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RUS
#77
|
3 | 1 | 1,2M € | - | ||||
SVN
#29
|
1 | 800B € | 29.06.2028 | |||||
MLI
#8
|
8 | 3 | 2 | 700B € | - | |||
RUS
#94
|
8 | 7 | 600B € | 29.06.2028 | ||||
RUS
#7
|
6 | 2 | 1 | 600B € | - | |||
RUS
#78
|
9 | 9 | 1 | 1 | 400B € | 30.05.2027 | ||
RUS
#72
|
8 | 6 | 1 | 400B € | 29.06.2029 | |||
RUS
#69
|
1 | 250B € | - | |||||
RUS
#80
|
1 | 250B € | 29.06.2027 | |||||
RUS
#18
|
5 | 4 | 0 € | 29.06.2029 | ||||
| 10 Orta Saha | Toplam Değer: 5,2Mn € | Ortalama Yaş: 24,5 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SVN
#25
|
6 | 6 | 1 | 1,2M € | 29.06.2027 | |||
RUS
#2
|
3 | 3 | 1 | 1 | 900B € | 29.06.2028 | ||
PAN
#24
|
2 | 1 | 900B € | 29.06.2028 | ||||
RUS
#22
|
4 | 3 | 800B € | 29.06.2027 | ||||
RUS
#4
|
3 | 3 | 800B € | 29.06.2028 | ||||
RUS
#3
|
8 | 7 | 1 | 750B € | 29.06.2029 | |||
RUS
#66
|
9 | 6 | 2 | 500B € | - | |||
RUS
#17
|
7 | 5 | 1 | 1 | 300B € | 29.06.2029 | ||
| 8 Defans | Toplam Değer: 6,2Mn € | Ortalama Yaş: 24,8 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RUS
#30
|
6 | 6 | 750B € | 29.06.2027 | ||||
RUS
#98
|
3 | 3 | 450B € | - | ||||
RUS
#81
|
0 € | - | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 1,2Mn € | Ortalama Yaş: 24,7 | ||||||
Rusya-Premier Lig
Rusya-1. Liga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Nizhny Novgorod
|
9 | 7 | 1 | 1 | 27 - 13 | 14 | 22 |
|
2
|
Veles
|
9 | 7 | 0 | 2 | 13 - 10 | 3 | 21 |
|
3
|
Sochi
|
9 | 6 | 1 | 2 | 18 - 11 | 7 | 19 |
|
4
|
Tor. Moskova
|
8 | 5 | 1 | 2 | 15 - 5 | 10 | 16 |
|
5
|
Ekaterinburg
|
8 | 4 | 3 | 1 | 14 - 4 | 10 | 15 |
|
6
|
Spa. Kostroma
|
8 | 4 | 3 | 1 | 12 - 8 | 4 | 15 |
|
7
|
Ufa
|
8 | 4 | 3 | 1 | 12 - 8 | 4 | 15 |
|
8
|
Shinnik Yaroslavl
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12 - 9 | 3 | 13 |
|
9
|
Arsenal Tula
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9 - 14 | -5 | 12 |
|
10
|
SK Rotor
|
9 | 3 | 1 | 5 | 12 - 12 | 0 | 10 |
|
11
|
Y. Krasnoyarsk
|
8 | 2 | 4 | 2 | 11 - 12 | -1 | 10 |
|
12
|
Neftekhimik
|
9 | 3 | 0 | 6 | 5 - 13 | -8 | 9 |
|
13
|
Volga Ulyanovsk
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9 - 14 | -5 | 7 |
|
14
|
FC Chelyabinsk
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9 - 15 | -6 | 7 |
|
15
|
Tekstilshchik
|
9 | 1 | 3 | 5 | 5 - 11 | -6 | 6 |
|
16
|
FK Leningradets
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4 - 10 | -6 | 6 |
|
17
|
Kamaz
|
9 | 1 | 2 | 6 | 9 - 16 | -7 | 5 |
|
18
|
SKA-Khabarovsk
|
8 | 1 | 0 | 7 | 6 - 17 | -11 | 3 |
FK Nizhny Novgorod, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Lokomotiv Stadium sahasında oynuyor. Takımı Vadim Garanin çalıştırıyor.
Rusya - 1. Liga tablosunda 1. sırada: 9 maçta 22 puan. Karne 7 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 27, yediği gol 13; averaj 14.
Son maçında Volga Ulyanovsk ile 2-2 berabere kaldı (30.08.2026). Sıradaki maçta Sochi deplasmanına gidecek (05.09.2026).
Kadroda 29 oyuncu var; yaş ortalaması 24.6, toplam piyasa değeri 15.8 Mn €. En golcü isim Vyacheslav Grulev (10 gol). Kadronun en değerli oyuncusu Sven Karic (1.2 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 16 oyuncu kadroya katıldı, 19 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Evgeniy Latyshonok, Ivan Bober, Vladislav Sarveli var. Ayrılanlar arasında Luka Vesner Ticic, Jose Correia, Evgeniy Latyshonok bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.