YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Machida Zelvia 2026 sezonu | J1 Ligi'de 1. sırada, 13 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Machida Zelvia 2026 sezonu | J1 Ligi'de 1. sırada, 13 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Japonya - J1 Ligi, 26/27
|
||||||
| 08/08 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 15/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 02/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 21/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 16/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 24/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 29/04 | - | - | - | - | ||
| 03/05 | - | - | - | - | ||
| 09/05 | - | - | - | - | ||
| 15/05 | - | - | - | - | ||
| 22/05 | - | - | - | - | ||
| 29/05 | - | - | - | - | ||
| 06/06 | - | - | - | - | ||
Japonya - İmparatorluk Kupası
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 26/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 3. Tur | ||||||
| 23/09 | - | - | - | - | ||
Japonya - J. Lig Kupası
|
||||||
| 4. Tur | ||||||
| 03/10 | - | - | - | - | ||
AFC Şampiyonlar Ligi 2, 26/27
|
||||||
| 17/09 | - | - | - | - | ||
| 15/10 | - | - | - | - | ||
| 29/10 | - | - | - | - | ||
| 05/11 | - | - | - | - | ||
| 26/11 | - | - | - | - | ||
| 03/12 | - | - | - | - | ||
Japonya - J1 Ligi
|
||||||
| Doğu | ||||||
| 06/02 | 1 - 3 |
|
|
G | ||
| 14/02 | 2 - 2 |
|
|
B | ||
| 21/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 18/03 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 22/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/03 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 05/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 11/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 06/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/05 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 13/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 17/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 22/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 5.lik Maçı | ||||||
| 30/05 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 06/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
İmparatorluk Kupası
J2 Ligi
Japonya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JPN
#9
|
2 | 2 | 1 | 2M € | - | |||
BRA
#27
|
18 | 15 | 8 | 3 | 1 | 1M € | - | |
JPN
#20
|
9 | 4 | 2 | 800B € | 30.01.2026 | |||
AUS
#99
|
20 | 17 | 6 | 1 | 1 | 450B € | - | |
JPN
#34
|
11 | 5 | 1 | 300B € | 29.06.2029 | |||
AUS
#15
|
4 | 4 | 1 | 2 | 250B € | - | ||
JPN
#49
|
8 | 1 | 1 | 175B € | 29.06.2027 | |||
JPN
#37
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 5,1Mn € | Ortalama Yaş: 27,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JPN
#7
|
17 | 15 | 6 | 6 | 1 | 2M € | - | |
JPN
#33
|
5 | 5 | 1 | 1,5M € | - | |||
JPN
#16
|
21 | 16 | 4 | 800B € | - | |||
ISR
#31
|
19 | 16 | 1 | 2 | 800B € | - | ||
JPN
#14
|
4 | 1 | 1 | 750B € | - | |||
JPN
#8
|
15 | 5 | 500B € | 30.01.2026 | ||||
JPN
#11
|
8 | 5 | 1 | 500B € | - | |||
JPN
#23
|
19 | 10 | 275B € | - | ||||
JPN
#18
|
17 | 6 | 2 | 2 | 175B € | 30.01.2026 | ||
JPN
#38
|
0 € | - | ||||||
JPN
#60
|
0 € | - | ||||||
KOR
#28
|
0 € | 29.06.2028 | ||||||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 7,3Mn € | Ortalama Yaş: 27,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOS
#5
|
17 | 11 | 1 | 1,4M € | - | |||
JPN
#50
|
22 | 22 | 1 | 5 | 900B € | - | ||
JPN
#6
|
13 | 8 | 1 | 750B € | 30.01.2028 | |||
NLD
#
|
700B € | - | ||||||
KOR
#24
|
2 | 2 | 325B € | - | ||||
JPN
#3
|
24 | 23 | 1 | 1 | 3 | 300B € | 30.01.2026 | |
JPN
#88
|
22 | 20 | 4 | 1 | 2 | 250B € | 29.06.2028 | |
JPN
#4
|
2 | 2 | 200B € | 30.01.2026 | ||||
JPN
#77
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
| 9 Defans | Toplam Değer: 5Mn € | Ortalama Yaş: 28,7 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JPN
#1
|
25 | 25 | 1,7M € | - | ||||
DEU
#66
|
100B € | - | ||||||
JPN
#13
|
1 | 1 | 75B € | 30.01.2026 | ||||
JPN
#50
|
50B € | - | ||||||
MMR
#17
|
0 € | - | ||||||
PHL
#89
|
0 € | - | ||||||
| 6 Kaleci | Toplam Değer: 1,9Mn € | Ortalama Yaş: 24,8 | ||||||
Japonya-J1 Ligi
Japonya-J2 Ligi
1
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Machida
|
5 | 4 | 1 | 0 | 15 - 4 | 11 | 13 |
|
2
|
Kashiwa
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10 - 6 | 4 | 12 |
|
3
|
Kashima
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13 - 10 | 3 | 12 |
|
4
|
S. Hiroshima
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11 - 2 | 9 | 11 |
|
5
|
Vissel Kobe
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6 - 3 | 3 | 10 |
|
6
|
Cerezo Osaka
|
5 | 3 | 0 | 2 | 5 - 5 | 0 | 9 |
|
7
|
Mito Hollyhock
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10 - 7 | 3 | 8 |
|
8
|
Tokyo
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9 - 8 | 1 | 8 |
|
9
|
Yokohama M.
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8 - 8 | 0 | 7 |
|
10
|
Okayama
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5 - 5 | 0 | 7 |
|
11
|
Kawasaki
|
5 | 1 | 3 | 1 | 9 - 8 | 1 | 6 |
|
12
|
Gamba Osaka
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8 - 9 | -1 | 6 |
|
13
|
Nagoya Grampus
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6 - 8 | -2 | 6 |
|
14
|
Urawa Reds
|
5 | 2 | 0 | 3 | 11 - 15 | -4 | 6 |
|
15
|
Kyoto Sanga
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7 - 9 | -2 | 5 |
|
16
|
Shimizu
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2 - 4 | -2 | 4 |
|
17
|
V-Varen Nagasaki
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6 - 11 | -5 | 4 |
|
18
|
Avispa Fukuoka
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8 - 9 | -1 | 3 |
|
19
|
Tokyo Verdy
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2 - 8 | -6 | 2 |
|
20
|
JEF United Chiba
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3 - 15 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Kashima
|
18 | 13 | 4 | 1 | 29 - 9 | 20 | 45 |
|
2
|
Tokyo
|
18 | 9 | 6 | 3 | 28 - 16 | 12 | 37 |
|
3
|
Machida
|
18 | 8 | 8 | 2 | 23 - 19 | 4 | 37 |
|
4
|
Kawasaki
|
18 | 7 | 4 | 7 | 23 - 27 | -4 | 28 |
|
5
|
Tokyo Verdy
|
18 | 7 | 4 | 7 | 19 - 25 | -6 | 28 |
|
6
|
Urawa Reds
|
18 | 7 | 4 | 7 | 25 - 18 | 7 | 25 |
|
7
|
Yokohama M.
|
18 | 6 | 2 | 10 | 28 - 29 | -1 | 20 |
|
8
|
Kashiwa
|
18 | 6 | 1 | 11 | 21 - 24 | -3 | 20 |
|
9
|
Mito Hollyhock
|
18 | 2 | 8 | 8 | 19 - 35 | -16 | 18 |
|
10
|
JEF United Chiba
|
18 | 3 | 3 | 12 | 18 - 31 | -13 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Machida
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Svay Rieng
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
S. Shenhua
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
Tampines
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
Machida Zelvia, 1989 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Machida Stadium sahasında oynuyor. Takımı Go Kuroda çalıştırıyor.
Japonya - J1 Ligi tablosunda 1. sırada: 5 maçta 13 puan. Karne 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Attığı gol 15, yediği gol 4; averaj 11.
Son maçında Kawasaki karşısında 2-1 kazandı (02.09.2026). Sıradaki maçta Nagoya Grampus deplasmanına gidecek (06.09.2026).
Kadroda 35 oyuncu var; yaş ortalaması 27.3, toplam piyasa değeri 19.3 Mn €. En golcü isim Erik (8 gol). En çok asisti Yuki Soma yaptı (6). Kadronun en değerli oyuncusu Yuki Soma (2.0 Mn €).
Bu transfer döneminde 17 oyuncu kadroya katıldı, 22 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Thomas Ouwejan, Thomas Ouwejan, Koki Ogawa var. Ayrılanlar arasında Yuta Nakayama, Shota Fujio, Shota Fujio bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 İmparatorluk Kupası, 1 J2 Ligi yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.