YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Lyngby BK 26-27 sezonu | Superliga'de 11. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Lyngby BK 26-27 sezonu | Superliga'de 11. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Danimarka
2
3
3
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Danimarka - Superliga, 26/27
|
||||||
| 26/07 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 01/08 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 09/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 23/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 30/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 04/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 18/09 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 21/02 | - | - | - | - | ||
| 28/02 | - | - | - | - | ||
| 07/03 | - | - | - | - | ||
| 14/03 | - | - | - | - | ||
| 21/03 | - | - | - | - | ||
Danimarka - Kupa, 26/27
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 26/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 25/03 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 04/07 | 3 - 2 |
|
|
G | ||
| 10/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
Danimarka
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNK
#16
|
7 | 4 | 1 | 900B € | 30.12.2030 | |||
GHA
#9
|
1 | 400B € | 29.06.2027 | |||||
DNK
#26
|
7 | 1 | 1 | 1 | 200B € | 29.06.2027 | ||
| 3 Forvet | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 27,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNK
#14
|
6 | 6 | 1 | 1,7M € | 29.06.2028 | |||
DNK
#13
|
6 | 6 | 1 | 2 | 1,5M € | 29.06.2027 | ||
CAN
#7
|
6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 700B € | 29.06.2028 | |
ISL
#10
|
6 | 6 | 2 | 1 | 2 | 650B € | 29.06.2029 | |
ISL
#6
|
5 | 1 | 650B € | 29.06.2030 | ||||
DNK
#18
|
4 | 2 | 250B € | 29.06.2027 | ||||
DNK
#17
|
2 | 1 | 250B € | 29.06.2030 | ||||
DNK
#8
|
4 | 1 | 200B € | 29.06.2027 | ||||
DNK
#5
|
6 | 2 | 75B € | 29.06.2029 | ||||
DNK
#20
|
1 | 1 | 50B € | 29.06.2028 | ||||
| 10 Orta Saha | Toplam Değer: 6Mn € | Ortalama Yaş: 23,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZWE
#24
|
3 | 3 | 1 | 1,5M € | 29.06.2027 | |||
DNK
#19
|
6 | 6 | 1 | 1 | 1M € | 29.06.2029 | ||
DNK
#30
|
6 | 6 | 500B € | 29.06.2030 | ||||
DNK
#4
|
6 | 1 | 2 | 450B € | 29.06.2029 | |||
DNK
#2
|
6 | 6 | 1 | 450B € | 29.06.2027 | |||
BEL
#25
|
6 | 6 | 1 | 2 | 400B € | 29.06.2030 | ||
ISL
#12
|
4 | 4 | 150B € | - | ||||
DNK
#34
|
0 € | - | ||||||
| 8 Defans | Toplam Değer: 4,5Mn € | Ortalama Yaş: 22,4 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
USA
#31
|
6 | 6 | 1,5M € | 29.06.2027 | ||||
DNK
#1
|
1 | 1 | 600B € | 29.06.2028 | ||||
DNK
#21
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 2,1Mn € | Ortalama Yaş: 23,7 | ||||||
Danimarka-Superliga
Danimarka-1. Lig
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Nordsjaelland
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9 - 2 | 7 | 13 |
|
2
|
Viborg
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10 - 4 | 6 | 13 |
|
3
|
Brondby
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11 - 7 | 4 | 13 |
|
4
|
Kopenhag
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13 - 8 | 5 | 12 |
|
5
|
Midtjylland
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8 - 5 | 3 | 11 |
|
6
|
Horsens
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8 - 10 | -2 | 7 |
|
7
|
Randers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5 - 8 | -3 | 7 |
|
8
|
Odense
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5 - 7 | -2 | 5 |
|
9
|
Silkeborg
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5 - 9 | -4 | 5 |
|
10
|
Aarhus
|
5 | 0 | 3 | 2 | 7 - 9 | -2 | 3 |
|
11
|
Lyngby
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7 - 11 | -4 | 3 |
|
12
|
Soenderjyske
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5 - 13 | -8 | 1 |
Lyngby BK, 1921 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Lyngbyhallen sahasında oynuyor. Takımı Mikkel Jespersen çalıştırıyor.
Danimarka - Superliga tablosunda 11. sırada: 6 maçta 3 puan. Karne 0 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet. Attığı gol 7, yediği gol 11; averaj -4.
Son maçında Odense ile 1-1 berabere kaldı (30.08.2026). Sıradaki maçta Viborg deplasmanına gidecek (04.09.2026).
Kadroda 24 oyuncu var; yaş ortalaması 23.6, toplam piyasa değeri 14.1 Mn €. En golcü isim Isak Snaer Thorvaldsson (2 gol). En çok asisti Oskar Buur yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Lauge Sandgrav (1.7 Mn €). Kadronun 4 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 15 oyuncu kadroya katıldı, 15 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Munashe Garananga, David Helgi Aronsson, Cornelius Allen var. Ayrılanlar arasında Aksel Jorgensen, Django Warmerdam, Anton Mayland bulunuyor.