YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
LR Vicenza 26-27 sezonu | Serie B'de 12. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
LR Vicenza 26-27 sezonu | Serie B'de 12. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İtalya
3
1
2
2
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İtalya - Serie B
|
||||||
| 21/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 27/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 24/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 08/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 27/12 | - | - | - | - | ||
| 09/01 | - | - | - | - | ||
| 16/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 02/03 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 01/05 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
| 14/05 | - | - | - | - | ||
İtalya - Kupa
|
||||||
| Ön Eleme Turu | ||||||
| 08/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
İtalya - Supercoppa di Lega di Pr, 2026
|
||||||
| 02/05 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 16/05 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 25/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
Serie B
Kupa
Coppa Italia Serie C
Serie C, Grup B
İtalya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#11
|
3 | 3 | 1 | 1 | 500B € | 29.06.2028 | ||
ITA
#9
|
4 | 2 | 3 | 450B € | 29.06.2028 | |||
ITA
#7
|
4 | 1 | 1 | 1 | 450B € | - | ||
ITA
#24
|
4 | 3 | 1 | 350B € | 29.06.2028 | |||
ITA
#74
|
300B € | 29.06.2028 | ||||||
ITA
#18
|
0 € | - | ||||||
| 6 Forvet | Toplam Değer: 2,1Mn € | Ortalama Yaş: 25,3 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#99
|
2 | 1 | 1 | 600B € | 29.06.2027 | |||
ITA
#4
|
5 | 5 | 1 | 500B € | 29.06.2028 | |||
ITA
#32
|
5 | 5 | 1 | 400B € | 29.06.2028 | |||
ITA
#20
|
400B € | 29.06.2027 | ||||||
ITA
#29
|
5 | 4 | 1 | 350B € | 29.06.2028 | |||
ITA
#10
|
1 | 1 | 300B € | - | ||||
ITA
#26
|
2 | 2 | 250B € | 29.06.2029 | ||||
ALB
#77
|
2 | 2 | 200B € | 29.06.2027 | ||||
ITA
#44
|
3 | 1 | 175B € | 29.06.2027 | ||||
ITA
#8
|
1 | 150B € | 29.06.2027 | |||||
| 10 Orta Saha | Toplam Değer: 3,3Mn € | Ortalama Yaş: 27,4 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#21
|
2 | 1 | 1,5M € | 29.06.2027 | ||||
ITA
#5
|
2 | 2 | 1M € | 29.06.2028 | ||||
ITA
#27
|
3 | 3 | 1 | 600B € | 29.06.2029 | |||
ITA
#14
|
5 | 5 | 1 | 550B € | 29.06.2028 | |||
FRA
#6
|
5 | 5 | 1 | 550B € | 29.06.2027 | |||
ITA
#28
|
5 | 4 | 1 | 400B € | 29.06.2028 | |||
ITA
#23
|
200B € | - | ||||||
ITA
#33
|
175B € | 29.06.2028 | ||||||
| 8 Defans | Toplam Değer: 5Mn € | Ortalama Yaş: 26,9 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#16
|
5 | 5 | 600B € | 29.06.2028 | ||||
ITA
#68
|
200B € | 29.06.2028 | ||||||
ITA
#12
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
ITA
#1
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 950K € | Ortalama Yaş: 24,8 | ||||||
İtalya-Serie A
İtalya-Serie B
İtalya-Serie C, Grup A
İtalya-Supercoppa di Lega di Pr
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Modena
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 6 |
|
2
|
Mantova
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 2 | 3 | 6 |
|
3
|
Palermo
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 2 | 2 | 6 |
|
4
|
Ascoli
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 | 1 | 4 |
|
5
|
Cesena
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 | 1 | 4 |
|
6
|
Padova
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 |
|
7
|
Südtirol
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 |
|
8
|
Avellino
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 3 |
|
9
|
Arezzo
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 4 | 0 | 3 |
|
10
|
Pisa
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 |
|
11
|
Empoli
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 |
|
12
|
Vicenza
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 5 | -2 | 3 |
|
13
|
Juve Stabia
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 1 |
|
14
|
Benevento
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
|
15
|
Carrarese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
|
16
|
Verona
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
|
17
|
Sampdoria
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
|
18
|
Catanzaro
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 5 | -2 | 0 |
|
19
|
Entella
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 3 | -2 | 0 |
|
20
|
Cremonese
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | -4 | 0 |
LR Vicenza, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Stadio Romeo Menti sahasında oynuyor. Takımı Fabio Gallo çalıştırıyor.
İtalya - Serie B tablosunda 12. sırada: 2 maçta 3 puan. Karne 1 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 3, yediği gol 5; averaj -2.
Son maçında Avellino karşısında 0-3 kaybetti (30.08.2026). Sıradaki maçta Entella deplasmanına gidecek (06.09.2026).
Kadroda 28 oyuncu var; yaş ortalaması 26.4, toplam piyasa değeri 11.3 Mn €. En golcü isim Claudio Morra (3 gol). En çok asisti Tommaso Corazza yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Tommaso Corazza (1.5 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 15 oyuncu kadroya katıldı, 14 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Silvio Merkaj, Elia Tantalocchi, Mattia Valoti var. Ayrılanlar arasında Matteo Della Morte, Michele Cavion, Samuele Massolo bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 3 Serie B, 1 Kupa, 1 Coppa Italia Serie C yer alıyor.