YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Levadia Tallinn 22-23 sezonu | Premium Liiga'de 2. sırada, 79 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Levadia Tallinn 22-23 sezonu | Premium Liiga'de 2. sırada, 79 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Estonya
11
11
9
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Estonya - Süper Kupa
|
||||||
| Final | ||||||
| 25/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Estonya - Premium Liiga
|
||||||
| 01/03 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/03 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 12/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/04 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 17/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/04 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 27/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/04 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/05 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 29/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 16/06 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/06 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 01/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/07 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 31/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 31/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 04/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 11/09 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 18/09 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 02/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/10 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 15/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/11 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
Estonya - Kupa, 22/23
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 18/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Şampiyonlar Ligi, 22/23
|
||||||
| Ön Eleme Yarı Final | ||||||
| 21/06 | 1 - 3 |
|
|
M | ||
UEFA Konferans Ligi, 22/23
|
||||||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 19/07 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 28/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 13/06 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
Kupa
Premium Liiga
Estonya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UKR
#
|
3 | 1 | 250B € | 29.06.2026 | ||||
EST
#9
|
11 | 1 | 8 | 1 | 10 | 225B € | 30.12.2026 | |
EST
#
|
5 | 1 | 200B € | 30.12.2026 | ||||
TJK
#
|
4 | 1 | 200B € | 30.12.2026 | ||||
EST
#
|
14 | 3 | 2 | 175B € | 30.12.2026 | |||
EST
#
|
1 | 1 | 175B € | 29.06.2028 | ||||
EST
#17
|
16 | 1 | 6 | 4 | 75B € | 30.12.2026 | ||
BRA
#11
|
6 | 1 | 9 | 1 | 6 | 0 € | - | |
EST
#
|
3 | 1 | 1 | 0 € | - | |||
EST
#
|
2 | 0 € | - | |||||
RUS
#
|
1 | 0 € | - | |||||
EST
#
|
0 € | 30.12.2026 | ||||||
RUS
#
|
0 € | - | ||||||
AZE
#23
|
13 | 1 | 2 | 3 | 0 € | - | ||
| 14 Forvet | Toplam Değer: 1,3Mn € | Ortalama Yaş: 23,1 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#
|
3 | 350B € | 30.12.2026 | |||||
ITA
#
|
225B € | 30.12.2026 | ||||||
GHA
#14
|
4 | 2 | 4 | 1 | 4 | 200B € | 29.06.2027 | |
UKR
#
|
1 | 1 | 150B € | 30.12.2026 | ||||
EST
#
|
150B € | 30.12.2027 | ||||||
EST
#67
|
13 | 1 | 10 | 75B € | 30.12.2026 | |||
EST
#10
|
4 | 2 | 2 | 9 | 75B € | - | ||
GEO
#49
|
5 | 2 | 21 | 2 | 50B € | 30.12.2026 | ||
EST
#
|
5 | 1 | 25B € | 30.12.2026 | ||||
EST
#55
|
18 | 2 | 1 | 0 € | - | |||
SRB
#70
|
2 | 2 | 0 € | - | ||||
EST
#
|
0 € | 30.12.2027 | ||||||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 1,3Mn € | Ortalama Yaş: 26,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#6
|
5 | 1 | 2 | 7 | 300B € | 30.12.2026 | ||
MLI
#
|
6 | 1 | 4 | 200B € | - | |||
EST
#
|
7 | 4 | 100B € | 30.12.2027 | ||||
EST
#
|
75B € | 30.12.2026 | ||||||
ITA
#4
|
2 | 2 | 1 | 1 | 50B € | 29.06.2026 | ||
SRB
#3
|
2 | 2 | 50B € | - | ||||
EST
#
|
50B € | 30.12.2027 | ||||||
EST
#
|
10 | 1 | 0 € | - | ||||
EST
#22
|
4 | 2 | 1 | 7 | 0 € | - | ||
EST
#
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 825K € | Ortalama Yaş: 26,3 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#99
|
3 | 2 | 2 | 325B € | 30.12.2026 | |||
EST
#
|
100B € | 30.12.2027 | ||||||
EST
#
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
EST
#
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 425K € | Ortalama Yaş: 26,0 | ||||||
Estonya-Premium Liiga
Estonya-Winter Tournament
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Flora Tallinn
|
36 | 31 | 4 | 1 | 94 - 21 | 73 | 97 |
|
2
|
Levadia
|
36 | 24 | 7 | 5 | 74 - 25 | 49 | 79 |
|
3
|
Paide
|
36 | 19 | 8 | 9 | 84 - 37 | 47 | 65 |
|
4
|
Kalju
|
36 | 19 | 8 | 9 | 59 - 30 | 29 | 65 |
|
5
|
Kuressaare
|
36 | 13 | 11 | 12 | 49 - 51 | -2 | 50 |
|
6
|
Tammeka
|
36 | 10 | 9 | 17 | 38 - 57 | -19 | 39 |
|
7
|
Narva
|
36 | 10 | 8 | 18 | 43 - 58 | -15 | 38 |
|
8
|
Tallinna Kalev
|
36 | 10 | 5 | 21 | 42 - 92 | -50 | 35 |
|
9
|
Legion
|
36 | 6 | 8 | 22 | 34 - 82 | -48 | 22 |
|
10
|
Parnu Vaprus
|
36 | 3 | 2 | 31 | 32 - 96 | -64 | 11 |
Levadia Tallinn, 1999 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Albert le Coq Arena sahasında oynuyor.
Estonya - Premium Liiga tablosunda 2. sırada: 36 maçta 79 puan. Karne 24 galibiyet, 7 beraberlik, 5 mağlubiyet. Attığı gol 74, yediği gol 25; averaj 49.
Son maçında Flora Tallinn karşısında 1-2 kaybetti (12.11.2022).
Kadroda 40 oyuncu var; yaş ortalaması 25.2, toplam piyasa değeri 3.9 Mn €. En golcü isim Zakaria Beglarishvili (21 gol). En çok asisti Ernest Agyiri yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Mihkel Ainsalu (0.3 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 19 oyuncu kadroya katıldı, 20 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Henri Kablik, Henri Kablik, Ioan Yakovlev var. Ayrılanlar arasında Artjom Komlov, Liliu, Markus Jürgenson bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 2 Kupa, 2 Premium Liiga yer alıyor.