YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Letonya 2024 sezonu | Avrupa Şamp. Elemeleri Euro 2024 Elemeler Grup D'de 5. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Letonya 2024 sezonu | Avrupa Şamp. Elemeleri Euro 2024 Elemeler Grup D'de 5. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Letonya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Avrupa Şamp. Elemeleri
|
||||||
| Euro 2024 Elemeler Grup D | ||||||
| 28/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/06 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 19/06 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/09 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
| 11/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 12/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/11 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
Baltık Kupası
|
||||||
| Yarı Final | ||||||
| 08/06 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 3.lük Maçı | ||||||
| 11/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Uluslararası Hazırlık Maçları
|
||||||
| 21/03 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 26/03 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
Letonya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SLO
#19
|
8 | 2 | 1 | 1,8M € | 29.06.2028 | |||
HER
#20
|
8 | 8 | 1 | 500B € | 29.06.2027 | |||
ARK
#9
|
3 | 3 | 1 | 350B € | 29.06.2028 | |||
DOR
#18
|
300B € | 29.06.2027 | ||||||
| 4 Forvet | Toplam Değer: 3Mn € | Ortalama Yaş: 24,5 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RFS
#10
|
7 | 6 | 1 | 1 | 800B € | - | ||
AUD
#15
|
9 | 5 | 1 | 700B € | - | |||
RFC
#8
|
3 | 1 | 600B € | - | ||||
SIL
#17
|
2 | 2 | 600B € | 30.12.2028 | ||||
RFS
#15
|
3 | 2 | 1 | 500B € | 30.12.2027 | |||
RFS
#11
|
10 | 10 | 1 | 400B € | - | |||
FAL
#21
|
400B € | 29.06.2028 | ||||||
|
10 | 7 | 1 | 1 | 300B € | - | ||
LUZ
#14
|
10 | 9 | 1 | 2 | 300B € | 29.06.2027 | ||
LIE
#22
|
8 | 6 | 2 | 250B € | - | |||
LIE
#6
|
250B € | - | ||||||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 5,1Mn € | Ortalama Yaş: 24,5 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RFC
#13
|
6 | 4 | 700B € | 12.11.2026 | ||||
RFC
#5
|
5 | 5 | 1 | 700B € | 30.12.2026 | |||
RFC
#12
|
2 | 600B € | - | |||||
RFC
#16
|
1 | 400B € | - | |||||
RFS
#4
|
350B € | - | ||||||
RFS
#4
|
300B € | - | ||||||
AUD
#2
|
5 | 5 | 1 | 225B € | - | |||
VIS
#3
|
175B € | - | ||||||
LIE
#6
|
125B € | - | ||||||
| 9 Defans | Toplam Değer: 3,6Mn € | Ortalama Yaş: 26,3 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RFC
#1
|
450B € | - | ||||||
RFS
#23
|
2 | 2 | 300B € | 30.12.2027 | ||||
GRB
#12
|
4 | 4 | 1 | 200B € | - | |||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 950K € | Ortalama Yaş: 27,0 | ||||||
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Türkiye
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14 - 7 | 7 | 17 |
|
2
|
Hırvatistan
|
8 | 5 | 1 | 2 | 13 - 4 | 9 | 16 |
|
3
|
Galler
|
8 | 3 | 3 | 2 | 10 - 10 | 0 | 12 |
|
4
|
Ermenistan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9 - 11 | -2 | 8 |
|
5
|
Letonya
|
8 | 1 | 0 | 7 | 5 - 19 | -14 | 3 |
Letonya, 1921 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. Takımı Paolo Nicolato çalıştırıyor.
Avrupa Şamp. Elemeleri tablosunda 5. sırada: 8 maçta 3 puan. Karne 1 galibiyet, 0 beraberlik, 7 mağlubiyet. Attığı gol 5, yediği gol 19; averaj -14.
Son maçında Faroe Adaları karşısında 1-0 kazandı (11.06.2024).
Kadroda 27 oyuncu var; yaş ortalaması 25.4, toplam piyasa değeri 12.6 Mn €. En golcü isim Daniels Balodis (1 gol). En çok asisti Alvis Jaunzems yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Raimonds Krollis (1.8 Mn €).
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.