YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Letonya 2022 sezonu | DK Avrupa El. Grup G'de 5. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Letonya 2022 sezonu | DK Avrupa El. Grup G'de 5. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Letonya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
DK Avrupa El.
|
||||||
| Grup G | ||||||
| 24/03 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 27/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 30/03 | 2 - 1 |
|
|
B | ||
| 01/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 07/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 08/10 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 11/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 13/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 16/11 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
Baltık Kupası
|
||||||
| Yarı Final | ||||||
| 16/11 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| Final | ||||||
| 19/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Uluslararası Hazırlık Maçları
|
||||||
| 25/03 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 29/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Letonya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SLO
#19
|
11 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1,8M € | 29.06.2028 | |
HER
#20
|
10 | 9 | 2 | 1 | 2 | 500B € | 29.06.2027 | |
ARK
#22
|
7 | 6 | 3 | 2 | 350B € | 29.06.2028 | ||
NYI
#18
|
350B € | - | ||||||
SIA
#15
|
4 | 1 | 300B € | - | ||||
| 5 Forvet | Toplam Değer: 3,3Mn € | Ortalama Yaş: 24,8 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RFS
#10
|
7 | 7 | 1 | 1 | 3 | 800B € | - | |
ABE
#6
|
3 | 3 | 1 | 800B € | 29.06.2028 | |||
AUD
#7
|
700B € | - | ||||||
RFC
#24
|
1 | 600B € | - | |||||
RFS
#15
|
500B € | 30.12.2027 | ||||||
RFS
#11
|
10 | 9 | 1 | 1 | 400B € | - | ||
LUZ
#14
|
11 | 10 | 2 | 1 | 300B € | 29.06.2027 | ||
|
9 | 5 | 1 | 300B € | - | |||
RFS
#49
|
4 | 3 | 300B € | - | ||||
LIE
#
|
275B € | - | ||||||
LIE
#22
|
250B € | - | ||||||
RAU
#8
|
7 | 7 | 1 | 2 | 200B € | - | ||
SUN
#8
|
1 | 1 | 1 | 200B € | - | |||
GRB
#17
|
8 | 7 | 1 | 1 | 0 € | - | ||
F/R
#21
|
7 | 1 | 3 | 0 € | - | |||
ELV
#7
|
7 | 4 | 1 | 4 | 0 € | - | ||
HOS
#30
|
2 | 0 € | - | |||||
| 17 Orta Saha | Toplam Değer: 5,6Mn € | Ortalama Yaş: 24,9 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RFC
#5
|
10 | 10 | 2 | 700B € | 30.12.2026 | |||
RFC
#13
|
10 | 10 | 1 | 700B € | 12.11.2026 | |||
RFC
#
|
600B € | - | ||||||
RFC
#
|
400B € | - | ||||||
LIE
#2
|
1 | 1 | 300B € | 14.11.2026 | ||||
AUD
#4
|
1 | 1 | 225B € | - | ||||
VIS
#5
|
175B € | - | ||||||
SUN
#3
|
2 | 2 | 1 | 100B € | 29.11.2026 | |||
HKR
#32
|
7 | 3 | 1 | 0 € | - | |||
PAN
#4
|
7 | 7 | 1 | 0 € | - | |||
F/R
#18
|
3 | 0 € | - | |||||
|
3 | 2 | 2 | 0 € | - | |||
F/R
#29
|
1 | 0 € | - | |||||
HKR
#18
|
0 € | 29.06.2026 | ||||||
MEL
#
|
0 € | - | ||||||
RFS
#
|
0 € | - | ||||||
| 16 Defans | Toplam Değer: 3,2Mn € | Ortalama Yaş: 28,1 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RFC
#12
|
450B € | - | ||||||
AUD
#
|
300B € | - | ||||||
RFS
#23
|
300B € | 30.12.2027 | ||||||
GRB
#12
|
7 | 6 | 1 | 200B € | - | |||
RFS
#1
|
5 | 5 | 50B € | - | ||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 1,3Mn € | Ortalama Yaş: 27,2 | ||||||
Letonya, 1921 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. Takımı Dainis Kazakevics çalıştırıyor.
DK Avrupa El. tablosunda 5. sırada: 10 maçta 9 puan. Karne 2 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet. Attığı gol 11, yediği gol 14; averaj -3.
Son maçında İzlanda ile 1-1 berabere kaldı (19.11.2022).
Kadroda 43 oyuncu var; yaş ortalaması 26.4, toplam piyasa değeri 13.4 Mn €. En golcü isim Vladislavs Gutkovskis (3 gol). En çok asisti Raivis Jurkovskis yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Raimonds Krollis (1.8 Mn €).
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.