YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Club Leon 2022 sezonu | Liga MX, Açılış'de 10. sırada, 22 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Club Leon 2022 sezonu | Liga MX, Açılış'de 10. sırada, 22 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Meksika
7
2
1
2
5
5
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Meksika - Liga MX, Açılış
|
||||||
| 04/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 10/07 | 0 - 2 |
|
|
B | ||
| 16/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 07/08 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/08 | 0 - 3 |
|
|
M | ||
| 19/08 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 22/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/09 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
| 07/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 16/09 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/09 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 1. Tur | ||||||
| 09/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Meksika - Liga MX, Kapanış
|
||||||
| 16/01 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 20/01 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 23/01 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/02 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 13/02 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 20/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 02/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 05/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/03 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 21/03 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 04/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 10/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 17/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 21/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 25/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/05 | 3 - 3 |
|
|
B | ||
CONCACAF Şampiyonlar Kupası
|
||||||
| Son 16 Turu | ||||||
| 17/02 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 23/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 09/03 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/03 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 23/06 | 4 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
Meksika
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHL
#7
|
35 | 29 | 9 | 2 | 6 | 2 | 3M € | 29.06.2027 |
Lucas Di
K
ARG
#18
|
18 | 17 | 8 | 2 | 3 | 2M € | 30.12.2028 | |
MEX
#20
|
11 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1,8M € | - | |
URY
#9
|
26 | 15 | 2 | 1 | 2 | 1 | 700B € | 30.12.2026 |
COL
#25
|
13 | 10 | 1 | 1 | 500B € | 30.12.2027 | ||
CRI
#12
|
18 | 14 | 1 | 2 | 1 | 325B € | - | |
MEX
#195
|
2 | 1 | 325B € | - | ||||
MEX
#40
|
2 | 1 | 300B € | - | ||||
PER
#14
|
14 | 4 | 1 | 2 | 1 | 175B € | 30.12.2026 | |
MEX
#11
|
27 | 10 | 3 | 75B € | - | |||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 9,2Mn € | Ortalama Yaş: 26,4 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MEX
#26
|
33 | 25 | 2 | 5 | 1 | 3,5M € | - | |
ARG
#97
|
14 | 10 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2,5M € | 29.06.2027 |
MEX
#17
|
8 | 1,5M € | - | |||||
CHL
#16
|
18 | 16 | 1 | 1 | 1,2M € | 30.12.2026 | ||
MEX
#8
|
32 | 25 | 3 | 2 | 800B € | 29.06.2028 | ||
MEX
#28
|
20 | 10 | 1 | 1 | 800B € | 30.12.2027 | ||
MEX
#187
|
800B € | - | ||||||
MEX
#
|
5 | 300B € | - | |||||
COL
#19
|
18 | 10 | 2 | 3 | 2 | 250B € | 29.06.2027 | |
ECU
#13
|
29 | 22 | 5 | 4 | 3 | 175B € | 30.12.2026 | |
MEX
#182
|
100B € | - | ||||||
URY
#55
|
9 | 8 | 4 | 50B € | 30.12.2026 | |||
MEX
#196
|
25B € | - | ||||||
MEX
#28
|
31 | 24 | 1 | 7 | 0 € | - | ||
MEX
#188
|
0 € | - | ||||||
MEX
#206
|
0 € | - | ||||||
MEX
#188
|
0 € | - | ||||||
| 17 Orta Saha | Toplam Değer: 12Mn € | Ortalama Yaş: 24,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MEX
#24
|
27 | 27 | 2 | 1 | 5 | 1 | 1,5M € | - |
COL
#21
|
34 | 30 | 1 | 7 | 1 | 1,4M € | 29.06.2028 | |
MEX
#25
|
16 | 14 | 1 | 8 | 1M € | - | ||
ECU
#23
|
17 | 16 | 1 | 2 | 4 | 600B € | 30.12.2026 | |
COL
#26
|
20 | 16 | 1 | 1 | 350B € | 30.12.2026 | ||
FRA
#2
|
3 | 3 | 1 | 1 | 350B € | - | ||
MEX
#208
|
13 | 6 | 3 | 250B € | 29.06.2027 | |||
COL
#6
|
23 | 21 | 1 | 3 | 1 | 200B € | 29.06.2027 | |
MEX
#185
|
3 | 2 | 1 | 75B € | - | |||
MEX
#3
|
4 | 1 | 0 € | - | ||||
MEX
#33
|
3 | 1 | 1 | 0 € | - | |||
MEX
#207
|
0 € | - | ||||||
MEX
#184
|
0 € | - | ||||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 5,7Mn € | Ortalama Yaş: 24,8 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MEX
#200
|
4M € | - | ||||||
MEX
#30
|
38 | 38 | 4 | 200B € | 29.06.2027 | |||
MEX
#1
|
1 | 1 | 75B € | - | ||||
MEX
#31
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 4,3Mn € | Ortalama Yaş: 32,2 | ||||||
Meksika-Liga MX, Açılış
Meksika-Liga MX, Kapanış
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Club America
|
17 | 12 | 2 | 3 | 38 - 17 | 21 | 38 |
|
2
|
Monterrey
|
17 | 10 | 5 | 2 | 29 - 13 | 16 | 35 |
|
3
|
Santos Laguna
|
17 | 10 | 3 | 4 | 38 - 21 | 17 | 33 |
|
4
|
Pachuca
|
17 | 9 | 5 | 3 | 28 - 15 | 13 | 32 |
|
5
|
Tigres
|
17 | 9 | 3 | 5 | 24 - 14 | 10 | 30 |
|
6
|
Toluca
|
17 | 7 | 6 | 4 | 27 - 23 | 4 | 27 |
|
7
|
Cruz Azul
|
17 | 7 | 3 | 7 | 26 - 34 | -8 | 24 |
|
8
|
Puebla
|
17 | 4 | 10 | 3 | 25 - 23 | 2 | 22 |
|
9
|
Guadalajara
|
17 | 5 | 7 | 5 | 19 - 17 | 2 | 22 |
|
10
|
Leon
|
17 | 6 | 4 | 7 | 25 - 29 | -4 | 22 |
|
11
|
Juarez
|
17 | 4 | 7 | 6 | 17 - 18 | -1 | 19 |
|
12
|
Necaxa
|
17 | 5 | 4 | 8 | 19 - 26 | -7 | 19 |
|
13
|
San Luis
|
17 | 4 | 6 | 7 | 15 - 23 | -8 | 18 |
|
14
|
Mazatlan FC
|
17 | 3 | 8 | 6 | 17 - 24 | -7 | 17 |
|
15
|
Tijuana
|
17 | 4 | 5 | 8 | 18 - 30 | -12 | 17 |
|
16
|
Pumas
|
17 | 2 | 8 | 7 | 21 - 31 | -10 | 14 |
|
17
|
Atlas
|
17 | 3 | 4 | 10 | 16 - 27 | -11 | 13 |
|
18
|
Queretaro
|
17 | 1 | 6 | 10 | 18 - 35 | -17 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Pachuca
|
17 | 12 | 2 | 3 | 30 - 15 | 15 | 38 |
|
2
|
Tigres
|
17 | 10 | 3 | 4 | 30 - 20 | 10 | 33 |
|
3
|
Atlas
|
17 | 7 | 6 | 4 | 21 - 15 | 6 | 27 |
|
4
|
Club America
|
17 | 7 | 5 | 5 | 24 - 17 | 7 | 26 |
|
5
|
Puebla
|
17 | 7 | 5 | 5 | 25 - 19 | 6 | 26 |
|
6
|
Guadalajara
|
17 | 7 | 5 | 5 | 25 - 21 | 4 | 26 |
|
7
|
Monterrey
|
17 | 7 | 5 | 5 | 21 - 17 | 4 | 26 |
|
8
|
Cruz Azul
|
17 | 7 | 4 | 6 | 20 - 17 | 3 | 25 |
|
9
|
Necaxa
|
17 | 7 | 2 | 8 | 21 - 21 | 0 | 23 |
|
10
|
San Luis
|
17 | 7 | 2 | 8 | 21 - 22 | -1 | 23 |
|
11
|
Pumas
|
17 | 6 | 4 | 7 | 24 - 21 | 3 | 22 |
|
12
|
Mazatlan FC
|
17 | 6 | 3 | 8 | 20 - 24 | -4 | 21 |
|
13
|
Leon
|
17 | 5 | 6 | 6 | 17 - 22 | -5 | 21 |
|
14
|
Santos Laguna
|
17 | 5 | 5 | 7 | 25 - 25 | 0 | 20 |
|
15
|
Toluca
|
17 | 5 | 4 | 8 | 21 - 36 | -15 | 19 |
|
16
|
Queretaro
|
17 | 3 | 8 | 6 | 18 - 21 | -3 | 17 |
|
17
|
Tijuana
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14 - 26 | -12 | 17 |
|
18
|
Juarez
|
17 | 3 | 2 | 12 | 10 - 28 | -18 | 11 |
Club Leon, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Leon sahasında oynuyor. Takımı Renato Paiva çalıştırıyor.
Meksika - Liga MX, Açılış tablosunda 10. sırada: 17 maçta 22 puan. Karne 6 galibiyet, 4 beraberlik, 7 mağlubiyet. Attığı gol 25, yediği gol 29; averaj -4.
Son maçında Cruz Azul karşısında 0-1 kaybetti (09.10.2022).
Kadroda 44 oyuncu var; yaş ortalaması 25.8, toplam piyasa değeri 31.2 Mn €. En golcü isim Victor Davila (9 gol). En çok asisti Angel Mena yaptı (4). Kadronun en değerli oyuncusu Oscar Garcia (4.0 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 17 oyuncu kadroya katıldı, 17 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Adonis Frias, Brian Rubio, Ivan Moreno var. Ayrılanlar arasında Javier Ibarra, Juan Pablo Rangel, Santiago Colombatto bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Kulüp Hazırlık Maçları yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal