YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
KAA Gent 26-27 sezonu | Pro League'de 4. sırada, 12 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
KAA Gent 26-27 sezonu | Pro League'de 4. sırada, 12 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Belçika
1
1
4
3
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Belçika - Pro League
|
||||||
| 09/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 18/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 23/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 13/12 | - | - | - | - | ||
| 20/12 | - | - | - | - | ||
| 27/12 | - | - | - | - | ||
| 17/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 02/04 | - | - | - | - | ||
| 09/04 | - | - | - | - | ||
| 16/04 | - | - | - | - | ||
| 23/04 | - | - | - | - | ||
| 30/04 | - | - | - | - | ||
| 07/05 | - | - | - | - | ||
| 14/05 | - | - | - | - | ||
| 21/05 | - | - | - | - | ||
UEFA Konferans Ligi
|
||||||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 23/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 3. Eleme Turu | ||||||
| 06/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 13/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| Play-off Turu | ||||||
| 20/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Lig Aşaması | ||||||
| 15/10 | - | - | - | - | ||
| 22/10 | - | - | - | - | ||
| 05/11 | - | - | - | - | ||
| 26/11 | - | - | - | - | ||
| 10/12 | - | - | - | - | ||
| 17/12 | - | - | - | - | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 09/01 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 27/06 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 04/07 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 18/07 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 18/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
Pro League
Kupa
Belçika
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CIV
#45
|
5 | 4 | 1 | 1 | 4M € | 29.06.2029 | ||
BEL
#7
|
2 | 3M € | 29.06.2027 | |||||
ENG
#21
|
2 | 1 | 2,5M € | 29.06.2028 | ||||
BEL
#14
|
1,8M € | 29.06.2027 | ||||||
SWE
#11
|
9 | 6 | 1 | 1 | 1,7M € | - | ||
SEN
#75
|
7 | 1 | 2 | 1 | 900B € | - | ||
SEN
#59
|
6 | 700B € | 29.06.2030 | |||||
NGA
#61
|
700B € | - | ||||||
SEN
#19
|
600B € | 29.06.2029 | ||||||
ENG
#14
|
5 | 2 | 1 | 250B € | 29.06.2030 | |||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 16,2Mn € | Ortalama Yaş: 21,6 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEL
#17
|
10 | 8 | 1 | 7M € | 29.06.2028 | |||
BEL
#27
|
9 | 5 | 2 | 3M € | - | |||
PRT
#22
|
10 | 6 | 1 | 2,5M € | 29.06.2028 | |||
SVK
#8
|
9 | 7 | 2 | 2,5M € | 29.06.2030 | |||
DZA
#37
|
7 | 3 | 2,5M € | 29.06.2029 | ||||
BEL
#18
|
2,5M € | 29.06.2028 | ||||||
BEL
#28
|
2M € | - | ||||||
NLD
#10
|
3 | 1 | 1M € | 29.06.2029 | ||||
BEL
#8
|
800B € | 29.06.2027 | ||||||
BEL
#62
|
400B € | 29.06.2027 | ||||||
| 10 Orta Saha | Toplam Değer: 24,2Mn € | Ortalama Yaş: 24,1 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#3
|
3 | 3,5M € | 29.06.2029 | |||||
BEL
#44
|
10 | 10 | 1 | 3 | 3M € | 29.06.2028 | ||
PRT
#20
|
10 | 10 | 2 | 3 | 1 | 2,5M € | 29.06.2028 | |
BEL
#57
|
10 | 6 | 1 | 2M € | 29.06.2029 | |||
ENG
#16
|
10 | 10 | 1 | 2 | 1,8M € | 29.06.2028 | ||
SEN
#5
|
10 | 10 | 800B € | 29.06.2031 | ||||
MAR
#25
|
800B € | 29.06.2027 | ||||||
BFA
#39
|
600B € | 29.06.2027 | ||||||
BEL
#35
|
500B € | - | ||||||
PAN
#47
|
10 | 9 | 3 | 1 | 0 € | - | ||
BEL
#29
|
0 € | - | ||||||
SEN
#56
|
0 € | - | ||||||
| 12 Defans | Toplam Değer: 15,5Mn € | Ortalama Yaş: 24,4 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEL
#33
|
10 | 10 | 1 | 2,5M € | 29.06.2029 | |||
BEL
#30
|
400B € | 29.06.2028 | ||||||
BEL
#23
|
250B € | 29.06.2026 | ||||||
BEL
#31
|
100B € | 29.06.2028 | ||||||
BEL
#0
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
BEL
#50
|
0 € | - | ||||||
| 6 Kaleci | Toplam Değer: 3,3Mn € | Ortalama Yaş: 23,5 | ||||||
Belçika-Pro League
Belçika-Challenger Pro League
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Union SG
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14 - 3 | 11 | 13 |
|
2
|
Club Brugge
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9 - 2 | 7 | 12 |
|
3
|
Charleroi
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11 - 5 | 6 | 12 |
|
4
|
Gent
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7 - 2 | 5 | 12 |
|
5
|
Standard Liege
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10 - 6 | 4 | 11 |
|
6
|
Zulte Waregem
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8 - 3 | 5 | 8 |
|
7
|
St. Truidense
|
5 | 2 | 2 | 1 | 12 - 8 | 4 | 8 |
|
8
|
Genk
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12 - 8 | 4 | 7 |
|
9
|
Lommel
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6 - 3 | 3 | 7 |
|
10
|
Antwerp
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10 - 10 | 0 | 7 |
|
11
|
Anderlecht
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3 - 5 | -2 | 6 |
|
12
|
Westerlo
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9 - 14 | -5 | 4 |
|
13
|
SK Beveren
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2 - 10 | -8 | 3 |
|
14
|
Cercle Brugge
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5 - 7 | -2 | 2 |
|
15
|
Mechelen
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5 - 13 | -8 | 2 |
|
16
|
La Louviere
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4 - 12 | -8 | 1 |
|
17
|
Leuven
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2 - 9 | -7 | 0 |
|
18
|
Kortrijk
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1 - 10 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Aarhus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Ajax
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Monaco
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
Atalanta
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
5
|
Brighton
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
6
|
K. Almaty
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
7
|
Kopenhag
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
8
|
Midtjylland
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
9
|
Thun
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
10
|
Twente
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
11
|
Borac BB
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
12
|
Kızılyıldız
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
13
|
Jablonec
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
14
|
Kauno Zalgiris
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
15
|
Getafe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
16
|
Hajduk Split
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
17
|
Hearts
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
18
|
Iberia Tbilisi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
19
|
Inter Escaldes
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
20
|
Gent
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
21
|
Egnatia R.
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
22
|
KuPS
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
23
|
Lincoln Red
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
24
|
Lugano
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
25
|
Mjallby
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
26
|
Nordsjaelland
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
27
|
Pafos
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
28
|
Panathinaikos
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
29
|
CSKA Sofya
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
30
|
Riga
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
31
|
Freiburg
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
32
|
St. Truidense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
33
|
Brann
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
34
|
Braga
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
35
|
Trabzonspor
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
36
|
Univ. Craiova
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
KAA Gent, 1898 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Ghelamco Arena sahasında oynuyor. Takımı Rik De Mil çalıştırıyor.
Belçika - Pro League tablosunda 4. sırada: 4 maçta 12 puan. Karne 4 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Attığı gol 7, yediği gol 2; averaj 5.
Son maçında Leuven karşısında 1-0 kazandı (04.09.2026). Sıradaki maçta Cercle Brugge deplasmanına gidecek (06.09.2026).
Kadroda 38 oyuncu var; yaş ortalaması 23.4, toplam piyasa değeri 59.1 Mn €. En golcü isim Josue Vergara (3 gol). En çok asisti Tiago Araújo yaptı (3). Kadronun en değerli oyuncusu Mathias Delorge (7.0 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 16 oyuncu kadroya katıldı, 13 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Michel-Ange Balikwisha, Kyrell Wilson, Mouhamed El Bachir Ngom var. Ayrılanlar arasında Hugo Gambor, Wout Asselman, Atsuki Ito bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Pro League, 1 Kupa yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.