YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Flora Tallinn 23-24 sezonu | Premium Liiga'de 1. sırada, 79 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FC Flora Tallinn 23-24 sezonu | Premium Liiga'de 1. sırada, 79 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Estonya
15
12
9
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Estonya - Süper Kupa
|
||||||
| Final | ||||||
| 26/02 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
Estonya - Premium Liiga
|
||||||
| 03/03 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/03 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 08/04 | 1 - 3 |
|
|
G | ||
| 16/04 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| 19/04 | 2 - 0 |
|
|
B | ||
| 23/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 03/05 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 07/05 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 14/05 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 19/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 23/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 27/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 10/06 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 23/07 | 0 - 3 |
|
|
M | ||
| 28/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 04/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 25/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/09 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 17/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/10 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 28/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/11 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 05/11 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 11/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Estonya - Kupa, 23/24
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 25/11 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 03/12 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 09/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Şampiyonlar Ligi, 23/24
|
||||||
| 1. Eleme Turu | ||||||
| 11/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
UEFA Konferans Ligi, 23/24
|
||||||
| 3. Eleme Turu | ||||||
| 10/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/08 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 25/01 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/01 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 29/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Premium Liiga
Estonya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#11
|
10 | 2 | 1 | 250B € | 29.06.2027 | |||
EST
#30
|
1 | 200B € | 30.12.2028 | |||||
EST
#22
|
2 | 1 | 2 | 1 | 150B € | 30.12.2026 | ||
EST
#20
|
8 | 4 | 12 | 3 | 100B € | 30.12.2026 | ||
EST
#57
|
6 | 1 | 100B € | 30.12.2027 | ||||
EST
#9
|
15 | 9 | 4 | 3 | 1 | 75B € | 30.12.2026 | |
EST
#67
|
6 | 25B € | 30.12.2026 | |||||
EST
#
|
2 | 0 € | - | |||||
EST
#
|
1 | 0 € | - | |||||
| 9 Forvet | Toplam Değer: 900K € | Ortalama Yaş: 22,3 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#28
|
2 | 2 | 350B € | 29.06.2029 | ||||
EST
#13
|
21 | 6 | 6 | 2 | 300B € | 30.12.2027 | ||
EST
#10
|
12 | 9 | 5 | 3 | 300B € | 30.12.2026 | ||
EST
#74
|
28 | 4 | 3 | 3 | 200B € | 30.12.2026 | ||
EST
#5
|
3 | 2 | 2 | 175B € | 30.12.2026 | |||
EST
#8
|
12 | 9 | 6 | 9 | 1 | 100B € | 30.12.2026 | |
EST
#14
|
13 | 9 | 13 | 1 | 0 € | - | ||
EST
#21
|
13 | 5 | 6 | 0 € | 30.12.2026 | |||
EST
#6
|
11 | 1 | 3 | 0 € | - | |||
EST
#
|
1 | 0 € | - | |||||
EST
#
|
0 € | - | ||||||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 1,4Mn € | Ortalama Yaş: 26,2 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#16
|
5 | 3 | 1 | 3 | 350B € | 30.12.2029 | ||
EST
#26
|
11 | 9 | 1 | 300B € | 29.06.2027 | |||
EST
#27
|
9 | 6 | 2 | 2 | 250B € | - | ||
EST
#2
|
8 | 8 | 2 | 6 | 1 | 250B € | 29.06.2028 | |
EST
#23
|
5 | 2 | 2 | 1 | 250B € | 30.12.2027 | ||
EST
#6
|
4 | 1 | 1 | 4 | 250B € | 30.12.2028 | ||
EST
#4
|
5 | 3 | 4 | 150B € | 30.12.2027 | |||
EST
#43
|
7 | 6 | 2 | 125B € | 30.12.2026 | |||
EST
#3
|
7 | 4 | 1 | 2 | 100B € | 30.12.2027 | ||
EST
#
|
1 | 50B € | 30.12.2026 | |||||
EST
#25
|
7 | 4 | 2 | 0 € | - | |||
EST
#24
|
1 | 0 € | - | |||||
| 12 Defans | Toplam Değer: 2,1Mn € | Ortalama Yaş: 23,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#33
|
10 | 10 | 1 | 200B € | 29.11.2026 | |||
EST
#77
|
1 | 1 | 50B € | 30.12.2026 | ||||
EST
#
|
0 € | - | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 250K € | Ortalama Yaş: 23,0 | ||||||
Estonya-Premium Liiga
Estonya-Winter Tournament
3
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Flora Tallinn
|
36 | 23 | 10 | 3 | 74 - 24 | 50 | 79 |
|
2
|
Levadia
|
36 | 22 | 11 | 3 | 67 - 24 | 43 | 77 |
|
3
|
Paide
|
36 | 13 | 14 | 9 | 50 - 34 | 16 | 53 |
|
4
|
Tallinna Kalev
|
36 | 14 | 11 | 11 | 49 - 41 | 8 | 53 |
|
5
|
Kalju
|
36 | 12 | 13 | 11 | 50 - 42 | 8 | 49 |
|
6
|
Parnu Vaprus
|
36 | 12 | 12 | 12 | 40 - 43 | -3 | 48 |
|
7
|
Kuressaare
|
36 | 12 | 7 | 17 | 36 - 60 | -24 | 43 |
|
8
|
Narva
|
36 | 12 | 2 | 22 | 32 - 64 | -32 | 38 |
|
9
|
Tammeka
|
36 | 5 | 12 | 19 | 33 - 65 | -32 | 27 |
|
10
|
Harju JK Laagri
|
36 | 5 | 8 | 23 | 27 - 61 | -34 | 23 |
FC Flora Tallinn, 1990 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Albert le Coq Arena sahasında oynuyor.
Estonya - Premium Liiga tablosunda 1. sırada: 36 maçta 79 puan. Karne 23 galibiyet, 10 beraberlik, 3 mağlubiyet. Attığı gol 74, yediği gol 24; averaj 50.
Son maçında Levadia karşısında 1-2 kaybetti (09.04.2024).
Kadroda 36 oyuncu var; yaş ortalaması 24.0, toplam piyasa değeri 4.7 Mn €. En golcü isim Konstantin Vassiljev (13 gol). Kadronun en değerli oyuncusu Erko Tougjas (0.3 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 16 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Mattias Mannilaan, Roland Lukas, Silver Rebane var. Ayrılanlar arasında Henrik Ojamaa, Otto-Robert Lipp, Otto-Robert Lipp bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 3 Premium Liiga yer alıyor.