YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Flora Tallinn 22-23 sezonu | Premium Liiga'de 1. sırada, 97 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FC Flora Tallinn 22-23 sezonu | Premium Liiga'de 1. sırada, 97 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Estonya
15
12
9
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Estonya - Süper Kupa
|
||||||
| Final | ||||||
| 25/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Estonya - Premium Liiga
|
||||||
| 02/03 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 06/03 | 3 - 1 |
|
|
G | ||
| 13/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 19/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 16/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 24/04 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/04 | 2 - 3 |
|
|
G | ||
| 01/05 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 17/05 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 29/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 19/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/06 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 02/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/07 | 0 - 4 |
|
|
G | ||
| 31/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 05/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 13/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 20/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 31/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 09/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/10 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/10 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 16/10 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/10 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/11 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
Estonya - Kupa, 22/23
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 17/08 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 12/10 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 11/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| Yarı Final | ||||||
| 10/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 03/06 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
UEFA Konferans Ligi, 22/23
|
||||||
| 1. Eleme Turu | ||||||
| 07/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 29/01 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
| 04/02 | 1 - 2 |
|
|
B | ||
| 08/02 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/02 | 3 - 1 |
|
|
M | ||
| 13/05 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
Premium Liiga
Estonya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#11
|
17 | 5 | 3 | 250B € | 29.06.2027 | |||
EST
#
|
250B € | 30.12.2027 | ||||||
EST
#
|
7 | 2 | 175B € | 30.12.2027 | ||||
EST
#17
|
15 | 6 | 4 | 150B € | 30.12.2026 | |||
EST
#20
|
3 | 2 | 10 | 1 | 5 | 1 | 100B € | 30.12.2026 |
EST
#
|
2 | 100B € | 30.12.2027 | |||||
EST
#9
|
10 | 2 | 12 | 4 | 75B € | 30.12.2026 | ||
EST
#
|
0 € | 30.12.2026 | ||||||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 1,1Mn € | Ortalama Yaş: 23,5 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#35
|
8 | 4 | 3 | 350B € | 29.06.2027 | |||
EST
#28
|
7 | 2 | 1 | 7 | 350B € | 29.06.2029 | ||
EST
#10
|
6 | 2 | 11 | 1 | 1 | 300B € | 30.12.2026 | |
EST
#74
|
17 | 10 | 1 | 200B € | 30.12.2026 | |||
EST
#
|
2 | 1 | 2 | 175B € | 30.12.2026 | |||
EST
#8
|
6 | 2 | 7 | 5 | 1 | 100B € | 30.12.2026 | |
EST
#14
|
11 | 2 | 13 | 2 | 0 € | - | ||
EST
#
|
4 | 0 € | - | |||||
EST
#
|
0 € | 30.12.2026 | ||||||
| 9 Orta Saha | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 24,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#
|
350B € | 30.12.2029 | ||||||
EST
#26
|
8 | 300B € | 29.06.2027 | |||||
EST
#27
|
3 | 2 | 2 | 1 | 250B € | - | ||
EST
#
|
250B € | 30.12.2027 | ||||||
EST
#4
|
2 | 2 | 150B € | 30.12.2027 | ||||
EST
#
|
1 | 1 | 2 | 150B € | 29.06.2027 | |||
EST
#43
|
2 | 1 | 125B € | 30.12.2026 | ||||
EST
#
|
3 | 1 | 100B € | 30.12.2027 | ||||
EST
#25
|
6 | 2 | 5 | 1 | 0 € | - | ||
EST
#24
|
2 | 2 | 0 € | - | ||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 1,7Mn € | Ortalama Yaş: 24,1 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EST
#
|
200B € | 29.11.2026 | ||||||
EST
#31
|
3 | 2 | 150B € | 30.12.2026 | ||||
EST
#
|
50B € | 30.12.2026 | ||||||
EST
#
|
0 € | - | ||||||
EST
#
|
0 € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 400K € | Ortalama Yaş: 21,8 | ||||||
Estonya-Premium Liiga
Estonya-Winter Tournament
3
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Flora Tallinn
|
36 | 31 | 4 | 1 | 94 - 21 | 73 | 97 |
|
2
|
Levadia
|
36 | 24 | 7 | 5 | 74 - 25 | 49 | 79 |
|
3
|
Paide
|
36 | 19 | 8 | 9 | 84 - 37 | 47 | 65 |
|
4
|
Kalju
|
36 | 19 | 8 | 9 | 59 - 30 | 29 | 65 |
|
5
|
Kuressaare
|
36 | 13 | 11 | 12 | 49 - 51 | -2 | 50 |
|
6
|
Tammeka
|
36 | 10 | 9 | 17 | 38 - 57 | -19 | 39 |
|
7
|
Narva
|
36 | 10 | 8 | 18 | 43 - 58 | -15 | 38 |
|
8
|
Tallinna Kalev
|
36 | 10 | 5 | 21 | 42 - 92 | -50 | 35 |
|
9
|
Legion
|
36 | 6 | 8 | 22 | 34 - 82 | -48 | 22 |
|
10
|
Parnu Vaprus
|
36 | 3 | 2 | 31 | 32 - 96 | -64 | 11 |
FC Flora Tallinn, 1990 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Albert le Coq Arena sahasında oynuyor.
Estonya - Premium Liiga tablosunda 1. sırada: 36 maçta 97 puan. Karne 31 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 94, yediği gol 21; averaj 73.
Son maçında Narva karşısında 1-2 kaybetti (03.06.2023).
Kadroda 32 oyuncu var; yaş ortalaması 23.8, toplam piyasa değeri 4.7 Mn €. En golcü isim Konstantin Vassiljev (13 gol). En çok asisti Sergei Zenjov yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Erko Tougjas (0.3 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 23 oyuncu kadroya katıldı, 15 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Nikita Mihhailov, Tony Varjund, Tristan Toomas Teevali var. Ayrılanlar arasında Erko Tougjas, Ingmar Krister Paplavskis, Andreas Kiivit bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 3 Premium Liiga yer alıyor.