YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Finlandiya U21 25-26 sezonu | U21 Avrupa Elemeleri Grup 1'de 2. sırada, 16 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Finlandiya U21 25-26 sezonu | U21 Avrupa Elemeleri Grup 1'de 2. sırada, 16 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Finlandiya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
U21 Avrupa Elemeleri
|
||||||
| Grup 1 | ||||||
| 04/09 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/09 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 14/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/11 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 26/03 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 31/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/09 | - | - | - | - | ||
| 30/09 | - | - | - | - | ||
| 06/10 | - | - | - | - | ||
Finlandiya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NJA
#5
|
2 | 1 | 1 | 4,5M € | 29.06.2030 | |||
LOM
#7
|
5 | 5 | 1 | 2 | 1 | 700B € | - | |
SIL
#19
|
2 | 400B € | - | |||||
SIL
#14
|
4 | 2 | 200B € | 30.12.2025 | ||||
HOR
#10
|
2 | 1 | 1 | 200B € | 29.06.2029 | |||
HJK
#9
|
2 | 1 | 150B € | - | ||||
INT
#21
|
150B € | 30.12.2026 | ||||||
INT
#13
|
3 | 3 | 100B € | - | ||||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 6,4Mn € | Ortalama Yaş: 20,8 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DJU
#6
|
7 | 7 | 3 | 2 | 1 | 10M € | 30.12.2027 | |
HAC
#21
|
2 | 2 | 4 | 1 | 1,8M € | - | ||
FCM
#10
|
5 | 5 | 1 | 2 | 1,7M € | 29.06.2028 | ||
M05
#17
|
7 | 7 | 3 | 2 | 1M € | - | ||
SIR
#20
|
7 | 7 | 3 | 1 | 800B € | - | ||
GAE
#3
|
2 | 2 | 750B € | 29.06.2030 | ||||
KAL
#11
|
7 | 7 | 4 | 2 | 400B € | 30.12.2028 | ||
HJK
#8
|
6 | 2 | 1 | 250B € | 30.12.2027 | |||
ACO
#9
|
250B € | - | ||||||
KUPS
#18
|
3 | 200B € | - | |||||
HJK
#19
|
1 | 200B € | - | |||||
JAR
#21
|
2 | 125B € | - | |||||
KUPS
#21
|
100B € | - | ||||||
ROS
#14
|
0 € | 30.12.2028 | ||||||
BRA
#2
|
0 € | - | ||||||
| 15 Orta Saha | Toplam Değer: 17,6Mn € | Ortalama Yaş: 20,9 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PAU
#4
|
6 | 6 | 1 | 500B € | - | |||
IST
#5
|
3 | 3 | 400B € | - | ||||
KAL
#22
|
7 | 7 | 1 | 2 | 1 | 300B € | - | |
DUN
#16
|
6 | 4 | 1 | 300B € | - | |||
HJK
#13
|
200B € | 30.12.2026 | ||||||
KUPS
#2
|
5 | 5 | 1 | 1 | 150B € | - | ||
KUPS
#3
|
2 | 150B € | - | |||||
SEI
#15
|
1 | 150B € | - | |||||
K04
#5
|
1 | 50B € | 30.12.2027 | |||||
| 9 Defans | Toplam Değer: 2,2Mn € | Ortalama Yaş: 21,0 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HAN
#1
|
7 | 7 | 300B € | 29.06.2027 | ||||
SEI
#23
|
50B € | - | ||||||
MAR
#23
|
25B € | 30.12.2026 | ||||||
VPS
#12
|
0 € | 30.12.2027 | ||||||
INT
#12
|
0 € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 375K € | Ortalama Yaş: 20,4 | ||||||
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
İspanya U21
|
7 | 7 | 0 | 0 | 26 - 2 | 24 | 21 |
|
2
|
Finlandiya U21
|
7 | 5 | 1 | 1 | 26 - 2 | 24 | 16 |
|
3
|
Romanya U21
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8 - 4 | 4 | 13 |
|
4
|
Kosova U21
|
7 | 2 | 2 | 3 | 12 - 6 | 6 | 8 |
|
5
|
G.Kıbrıs U21
|
7 | 1 | 0 | 6 | 5 - 24 | -19 | 3 |
|
6
|
San Marino U21
|
7 | 0 | 0 | 7 | 0 - 39 | -39 | 0 |
Finlandiya U21, profesyonel bir futbol kulübüdür. Takımı Mika Lehkosuo çalıştırıyor.
U21 Avrupa Elemeleri tablosunda 2. sırada: 7 maçta 16 puan. Karne 5 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 26, yediği gol 2; averaj 24.
Son maçında G.Kıbrıs U21 karşısında 3-0 kazandı (31.03.2026). Sıradaki maçta İspanya U21 takımını konuk edecek (25.09.2026).
Kadroda 37 oyuncu var; yaş ortalaması 20.8, toplam piyasa değeri 26.6 Mn €. En golcü isim Adrian Svanback (4 gol). En çok asisti Otso Liimatta yaptı (3). Kadronun en değerli oyuncusu Matias Siltanen (10.0 Mn €).
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.