YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Zurich 26-27 sezonu | Süper Lig'de 9. sırada, 6 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FC Zurich 26-27 sezonu | Süper Lig'de 9. sırada, 6 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İsviçre
13
10
4
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İsviçre - Süper Lig
|
||||||
| 26/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/08 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/09 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 17/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 31/01 | - | - | - | - | ||
| 07/02 | - | - | - | - | ||
İsviçre - Schweizer Kupası
|
||||||
| Son 64 Turu | ||||||
| 14/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Son 32 Turu | ||||||
| 16/10 | - | - | - | - | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 20/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/06 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/06 | 2 - 2 |
|
|
G | ||
| 04/07 | 2 - 3 |
|
|
M | ||
| 11/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 18/07 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
Süper Lig
İsviçre
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SEN
#19
|
7 | 7 | 1 | 1 | 1 | 2,5M € | 29.06.2028 | |
NGA
#11
|
7 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1,2M € | 29.06.2029 | |
COL
#9
|
3 | 1 | 1 | 700B € | 29.06.2028 | |||
BIH
#49
|
2 | 100B € | 29.06.2028 | |||||
CHE
#28
|
0 € | - | ||||||
NLD
#
|
0 € | - | ||||||
| 6 Forvet | Toplam Değer: 4,5Mn € | Ortalama Yaş: 22,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHE
#7
|
6 | 6 | 1 | 1,2M € | 29.06.2027 | |||
NLD
#29
|
2 | 800B € | - | |||||
CHE
#17
|
7 | 4 | 2 | 500B € | 29.06.2028 | |||
CHE
#38
|
6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 500B € | 29.06.2030 | |
CHE
#14
|
2 | 500B € | 29.06.2031 | |||||
CHE
#44
|
5 | 3 | 1 | 400B € | 29.06.2028 | |||
GIN
#18
|
6 | 1 | 300B € | 29.06.2027 | ||||
KOS
#23
|
3 | 3 | 1 | 2 | 250B € | 29.06.2027 | ||
CHE
#46
|
150B € | 29.06.2028 | ||||||
ITA
#6
|
0 € | - | ||||||
CHE
#47
|
1 | 0 € | - | |||||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 4,6Mn € | Ortalama Yaş: 22,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHE
#2
|
7 | 7 | 2 | 1 | 600B € | 29.06.2028 | ||
CHE
#27
|
5 | 4 | 500B € | 29.06.2030 | ||||
CUW
#8
|
4 | 3 | 2 | 500B € | 29.06.2029 | |||
DEU
#42
|
6 | 4 | 1 | 2 | 400B € | 29.06.2028 | ||
CHE
#43
|
3 | 3 | 1 | 300B € | 29.06.2030 | |||
CHE
#21
|
6 | 6 | 1 | 1 | 250B € | 29.06.2031 | ||
CHE
#3
|
6 | 6 | 1 | 2 | 200B € | - | ||
CHE
#22
|
2 | 1 | 1 | 200B € | 29.06.2027 | |||
DEU
#48
|
200B € | 29.06.2029 | ||||||
COL
#4
|
200B € | 29.06.2028 | ||||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 3,4Mn € | Ortalama Yaş: 24,8 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHE
#1
|
2 | 2 | 1,5M € | - | ||||
AUT
#13
|
5 | 5 | 100B € | 29.06.2028 | ||||
CHE
#60
|
0 € | - | ||||||
UKR
#12
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 1,6Mn € | Ortalama Yaş: 23,2 | ||||||
İsviçre-Süper Lig
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Lugano
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14 - 3 | 11 | 15 |
|
2
|
Young Boys
|
6 | 4 | 2 | 0 | 23 - 11 | 12 | 14 |
|
3
|
Basel
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11 - 9 | 2 | 10 |
|
4
|
Sion
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11 - 9 | 2 | 9 |
|
5
|
Luzern
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7 - 10 | -3 | 8 |
|
6
|
St. Gallen
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10 - 11 | -1 | 7 |
|
7
|
Thun
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9 - 14 | -5 | 7 |
|
8
|
Lausanne
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6 - 7 | -1 | 6 |
|
9
|
Zurich
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9 - 16 | -7 | 6 |
|
10
|
Servette
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4 - 6 | -2 | 4 |
|
11
|
Grasshoppers
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7 - 12 | -5 | 4 |
|
12
|
Vaduz
|
6 | 1 | 0 | 5 | 13 - 16 | -3 | 3 |
FC Zurich, 1896 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Letzigrund sahasında oynuyor. Takımı Marcel Koller çalıştırıyor.
İsviçre - Süper Lig tablosunda 9. sırada: 6 maçta 6 puan. Karne 2 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet. Attığı gol 9, yediği gol 16; averaj -7.
Son maçında Young Boys karşısında 2-4 kaybetti (02.09.2026). Sıradaki maçta Grasshoppers deplasmanına gidecek (06.09.2026).
Kadroda 31 oyuncu var; yaş ortalaması 23.3, toplam piyasa değeri 14.1 Mn €. En golcü isim Umeh Emmanuel (3 gol). En çok asisti Leandro Schodler yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Philippe Keny (2.5 Mn €).
Bu transfer döneminde 3 oyuncu kadroya katıldı, 7 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Kevin Spadanuda, Heinz Lindner, Daniel Tyrell Denoon var. Ayrılanlar arasında Mattia Rizzo, David Vujevic, Cheveyo Tsawa bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 4 Süper Lig yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal