YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Nürnberg 26-27 sezonu | 2. Bundesliga'de 1. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FC Nürnberg 26-27 sezonu | 2. Bundesliga'de 1. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Almanya
9
4
4
3
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Almanya - 2. Bundesliga
|
||||||
| 09/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/08 | 2 - 2 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 11/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 16/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 03/03 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
| 15/05 | - | - | - | - | ||
| 23/05 | - | - | - | - | ||
Almanya - Kupa
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 22/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 08/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 11/07 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 18/07 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 25/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
Bundesliga
2. Bundesliga
Kupa
Almanya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CIV
#23
|
4 | 4 | 4 | 1 | 8M € | - | ||
DEU
#32
|
4 | 4 | 1 | 800B € | - | |||
DEU
#19
|
4 | 4 | 3 | 1 | 600B € | 29.06.2029 | ||
NOR
#9
|
1 | 600B € | - | |||||
MTQ
#7
|
600B € | 29.06.2027 | ||||||
DEU
#9
|
600B € | 29.06.2027 | ||||||
ITA
#39
|
3 | 350B € | - | |||||
COG
#37
|
300B € | 29.06.2027 | ||||||
HRV
#42
|
300B € | 29.06.2027 | ||||||
DEU
#46
|
200B € | 29.06.2028 | ||||||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 12,4Mn € | Ortalama Yaş: 24,1 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FIN
#6
|
4 | 4 | 2 | 1 | 4M € | 29.06.2030 | ||
DEU
#18
|
4 | 1 | 3,5M € | - | ||||
DNK
#11
|
3,5M € | 29.06.2027 | ||||||
ESP
#8
|
4 | 4 | 2 | 3M € | - | |||
DEU
#10
|
4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2,2M € | 29.06.2027 | |
DEU
#22
|
3 | 3 | 3 | 1,5M € | - | |||
FRA
#7
|
3 | 1 | 1M € | - | ||||
DEU
#16
|
1 | 1M € | 29.06.2029 | |||||
DEU
#27
|
700B € | - | ||||||
MAR
#17
|
500B € | 29.06.2027 | ||||||
DEU
#38
|
450B € | - | ||||||
SYR
#28
|
1 | 250B € | - | |||||
DEU
#0
|
200B € | 29.06.2027 | ||||||
DEU
#35
|
1 | 0 € | - | |||||
| 14 Orta Saha | Toplam Değer: 21,8Mn € | Ortalama Yaş: 21,4 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SEN
#15
|
4,5M € | - | ||||||
GRC
#4
|
4 | 4 | 1,5M € | 29.06.2030 | ||||
DEU
#20
|
3 | 3 | 1 | 600B € | - | |||
ARM
#5
|
600B € | - | ||||||
GRC
#21
|
4 | 550B € | - | |||||
DEU
#41
|
4 | 4 | 1 | 1 | 500B € | - | ||
ITA
#14
|
450B € | - | ||||||
PSE
#44
|
200B € | 29.06.2027 | ||||||
DEU
#43
|
2 | 175B € | 29.06.2027 | |||||
HRV
#36
|
2 | 1 | 1 | 0 € | 29.06.2028 | |||
| 10 Defans | Toplam Değer: 9,1Mn € | Ortalama Yaş: 22,1 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DEU
#1
|
4 | 4 | 1,5M € | 29.06.2027 | ||||
DEU
#26
|
300B € | 29.06.2028 | ||||||
POL
#13
|
200B € | - | ||||||
SVK
#47
|
200B € | 29.06.2027 | ||||||
DEU
#46
|
125B € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 2,3Mn € | Ortalama Yaş: 25,0 | ||||||
Almanya-Bundesliga
Almanya-2. Bundesliga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Nurnberg
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11 - 3 | 8 | 9 |
|
2
|
Hertha Berlin
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10 - 4 | 6 | 9 |
|
3
|
Wolfsburg
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6 - 2 | 4 | 7 |
|
4
|
Heidenheim
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10 - 10 | 0 | 6 |
|
5
|
Magdeburg
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 6 | 0 | 6 |
|
6
|
Kaiserslautern
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2 - 1 | 1 | 5 |
|
7
|
G. Fürth
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 8 | -1 | 4 |
|
8
|
Karlsruher
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 6 | -2 | 4 |
|
9
|
Braunschweig
|
3 | 1 | 0 | 2 | 9 - 7 | 2 | 3 |
|
10
|
Bielefeld
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 6 | -1 | 3 |
|
11
|
Bochum
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 2 | -1 | 3 |
|
12
|
Energie Cottbus
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 8 | -2 | 3 |
|
13
|
Hannover
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 4 | -2 | 3 |
|
14
|
Osnabruck
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 7 | -3 | 3 |
|
15
|
D. Dresden
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 8 | -4 | 3 |
|
16
|
St. Pauli
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4 - 5 | -1 | 2 |
|
17
|
Holstein Kiel
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4 - 6 | -2 | 2 |
|
18
|
Darmstadt
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 4 | -2 | 1 |
FC Nürnberg, 1900 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Max-Morlock-Stadion sahasında oynuyor. Takımı Miroslav Klose çalıştırıyor.
Almanya - 2. Bundesliga tablosunda 1. sırada: 3 maçta 9 puan. Karne 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Attığı gol 11, yediği gol 3; averaj 8.
Son maçında Bielefeld karşısında 4-1 kazandı (30.08.2026). Sıradaki maçta Holstein Kiel deplasmanına gidecek (05.09.2026).
Kadroda 39 oyuncu var; yaş ortalaması 22.7, toplam piyasa değeri 45.5 Mn €. En golcü isim Mohamed Ali Zoma (4 gol). En çok asisti Finn Ole Becker yaptı (3). Kadronun en değerli oyuncusu Mohamed Ali Zoma (8.0 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 17 oyuncu kadroya katıldı, 22 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında William Boving, Andrea Ceresoli, Mikayil Ngor Faye var. Ayrılanlar arasında Justin Von Der Hitz, Ayoub Chaikhoun, Noah Maboulou bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 2 Kupa, 1 Bundesliga, 1 2. Bundesliga yer alıyor.
Sosyal