YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Esperance Sportive de Tunis 25-26 sezonu | Ligue 1'de 2. sırada, 63 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Esperance Sportive de Tunis 25-26 sezonu | Ligue 1'de 2. sırada, 63 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Tunus
4
1
34
17
8
1
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Tunus - Ligue 1, 25/26
|
||||||
| 09/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 15/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/08 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 28/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/09 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 05/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/11 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 06/11 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 10/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/01 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 19/01 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 27/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/02 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 21/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 07/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 23/04 | 2 - 2 |
|
|
B | ||
| 26/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 04/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
Tunus - Kupa
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 16/04 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 26/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 18/05 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 25/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 01/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Tunus - Süper Kupa
|
||||||
| Final | ||||||
| 03/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
CAF Şampiyonlar Ligi, 25/26
|
||||||
| 1. Eleme Turu | ||||||
| 21/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 27/09 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 18/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 26/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Grup D | ||||||
| 22/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 24/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/02 | 2 - 0 |
|
|
B | ||
| 08/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 16/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 12/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
Ligue 1
Tunus
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TUN
#36
|
34 | 31 | 1 | 2 | 1,2M € | 29.06.2027 | ||
DZA
#11
|
14 | 14 | 1 | 1,2M € | 29.06.2027 | |||
TUN
#19
|
19 | 11 | 2 | 600B € | 29.06.2028 | |||
ZAF
#24
|
600B € | 29.06.2027 | ||||||
BRA
#9
|
500B € | 29.06.2027 | ||||||
BFA
#0
|
6 | 6 | 2 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | ||
|
3 | 1 | 275B € | 29.06.2029 | ||||
TUN
#28
|
250B € | 29.06.2026 | ||||||
MLI
#29
|
12 | 6 | 1 | 200B € | 29.06.2027 | |||
TUN
#39
|
200B € | - | ||||||
TUN
#30
|
4 | 50B € | - | |||||
TUN
#13
|
25B € | 29.06.2027 | ||||||
|
2 | 1 | 0 € | - | ||||
FRA
#
|
0 € | 29.06.2028 | ||||||
| 14 Forvet | Toplam Değer: 5,4Mn € | Ortalama Yaş: 24,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#10
|
23 | 19 | 1 | 1 | 1,4M € | 29.06.2026 | ||
NGA
#14
|
37 | 34 | 2 | 1,2M € | 29.06.2026 | |||
TUN
#8
|
34 | 29 | 1 | 2 | 1M € | 29.06.2029 | ||
CIV
#21
|
24 | 19 | 850B € | 29.06.2028 | ||||
TGO
#18
|
700B € | 29.06.2026 | ||||||
TUN
#27
|
19 | 14 | 1 | 600B € | 29.06.2028 | |||
TUN
#
|
550B € | 29.06.2028 | ||||||
TUN
#4
|
1 | 1 | 250B € | 29.06.2029 | ||||
TUN
#22
|
200B € | 29.06.2027 | ||||||
TUN
#12
|
100B € | - | ||||||
BEL
#
|
75B € | 29.06.2027 | ||||||
TUN
#17
|
50B € | 29.06.2028 | ||||||
TUN
#23
|
0 € | - | ||||||
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 7Mn € | Ortalama Yaş: 25,5 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DZA
#15
|
22 | 22 | 3 | 1 | 1,3M € | 29.06.2027 | ||
TUN
#20
|
37 | 37 | 1 | 2 | 1M € | 29.06.2026 | ||
TUN
#5
|
19 | 18 | 1 | 800B € | 29.06.2028 | |||
TUN
#13
|
1 | 550B € | 29.06.2028 | |||||
TUN
#2
|
22 | 20 | 1 | 500B € | 29.06.2027 | |||
TUN
#6
|
33 | 31 | 3 | 1 | 4 | 1 | 350B € | 29.06.2027 |
MRT
#22
|
19 | 16 | 2 | 300B € | 29.06.2027 | |||
TUN
#3
|
250B € | 29.06.2028 | ||||||
SWE
#25
|
5 | 150B € | 29.06.2027 | |||||
|
12 | 9 | 0 € | - | ||||
TUN
#35
|
0 € | - | ||||||
| 11 Defans | Toplam Değer: 5,2Mn € | Ortalama Yaş: 26,7 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TUN
#32
|
31 | 31 | 1 | 600B € | 29.06.2027 | |||
TUN
#1
|
10 | 10 | 500B € | 29.06.2027 | ||||
TUN
#26
|
75B € | 29.06.2027 | ||||||
TUN
#19
|
25B € | - | ||||||
TUN
#
|
0 € | - | ||||||
TUN
#31
|
0 € | - | ||||||
| 6 Kaleci | Toplam Değer: 1,2Mn € | Ortalama Yaş: 28,7 | ||||||
Tunus-Ligue 1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Club Africain
|
30 | 19 | 9 | 2 | 43 - 10 | 33 | 66 |
|
2
|
ES Tunis
|
30 | 18 | 9 | 3 | 45 - 11 | 34 | 63 |
|
3
|
CS Sfaxien
|
30 | 18 | 8 | 4 | 43 - 13 | 30 | 62 |
|
4
|
Stade Tunisien
|
30 | 12 | 12 | 6 | 28 - 14 | 14 | 48 |
|
5
|
Monastir
|
30 | 11 | 12 | 7 | 28 - 18 | 10 | 45 |
|
6
|
ES Zarzis
|
30 | 11 | 8 | 11 | 30 - 28 | 2 | 41 |
|
7
|
ES Sahel
|
30 | 11 | 8 | 11 | 28 - 30 | -2 | 41 |
|
8
|
ES Metlaoui
|
30 | 9 | 13 | 8 | 19 - 25 | -6 | 40 |
|
9
|
JS Omrane
|
30 | 10 | 6 | 14 | 24 - 33 | -9 | 36 |
|
10
|
US Ben Guerdane
|
30 | 8 | 11 | 11 | 18 - 22 | -4 | 35 |
|
11
|
AS Marsa
|
30 | 11 | 2 | 17 | 26 - 33 | -7 | 35 |
|
12
|
Bizertin
|
30 | 8 | 9 | 13 | 18 - 29 | -11 | 33 |
|
13
|
Olympique Beja
|
30 | 9 | 5 | 16 | 18 - 39 | -21 | 32 |
|
14
|
JS Kairouan
|
30 | 9 | 4 | 17 | 20 - 41 | -21 | 31 |
|
15
|
AS Soliman
|
30 | 6 | 9 | 15 | 15 - 31 | -16 | 27 |
|
16
|
Gabes
|
30 | 3 | 9 | 18 | 11 - 37 | -26 | 18 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Stade Malien
|
6 | 3 | 2 | 1 | 5 - 2 | 3 | 11 |
|
2
|
ES Tunis
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6 - 4 | 2 | 9 |
|
3
|
Petro de Luanda
|
6 | 1 | 3 | 2 | 3 - 6 | -3 | 6 |
|
4
|
Simba
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5 - 7 | -2 | 5 |
Esperance Sportive de Tunis, 1919 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Rades Stadyumu sahasında oynuyor.
Tunus - Ligue 1 tablosunda 2. sırada: 30 maçta 63 puan. Karne 18 galibiyet, 9 beraberlik, 3 mağlubiyet. Attığı gol 45, yediği gol 11; averaj 34.
Son maçında US Ben Guerdane karşısında 1-0 kazandı (14.05.2026).
Kadroda 44 oyuncu var; yaş ortalaması 25.8, toplam piyasa değeri 18.8 Mn €. En golcü isim Mohamed Amine Tougai (3 gol). En çok asisti Amine Ben Hamida yaptı (2). Kadronun en değerli oyuncusu Yan Sasse (1.4 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 17 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Jack Diarra, Ghaith Ouahabi, Youssef Msakni var. Ayrılanlar arasında Jack Diarra, Bilel Sahli, Mohamed Hamrouni bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 11 Ligue 1 yer alıyor.