YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
CSKA Moscow 25-26 sezonu | Premier Lig'de 5. sırada, 51 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
CSKA Moscow 25-26 sezonu | Premier Lig'de 5. sırada, 51 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Rusya
2
6
9
8
7
5
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Rusya - Premier Lig, 25/26
|
||||||
| 21/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/07 | - |
|
|
B | ||
| 27/07 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/08 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 09/08 | 4 - 1 |
|
|
G | ||
| 17/08 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 24/08 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 31/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 14/09 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/10 | 3 - 1 |
|
|
G | ||
| 18/10 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 25/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/11 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/11 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/11 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/11 | - |
|
|
B | ||
| 07/12 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 01/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/03 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 14/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 21/03 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 04/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 12/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 18/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 25/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/05 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 11/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
Rusya - Kupa, 25/26
|
||||||
| Grup D | ||||||
| 30/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/09 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 05/11 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/11 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 04/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 17/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 07/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 06/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
Rusya - Süper Kupa
|
||||||
| Final | ||||||
| 12/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 19/01 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 23/01 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 10/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 17/02 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 22/02 | 3 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/07 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 05/07 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
UEFA Avrupa Ligi
Premier Lig
Kupa
Rusya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RUS
#17
|
28 | 23 | 6 | 2 | 4 | 10M € | 29.06.2028 | |
BRA
#37
|
26 | 7 | 1 | 1 | 2 | 3,5M € | 29.06.2030 | |
BRA
#9
|
21 | 10 | 2 | 1 | 2 | 3M € | 30.12.2026 | |
MLI
#20
|
7 | 1 | 2,5M € | 29.06.2027 | ||||
ARG
#38
|
1M € | 30.12.2028 | ||||||
BLR
#8
|
14 | 10 | 1 | 2 | 700B € | 29.06.2029 | ||
RUS
#30
|
5 | 2 | 700B € | 29.06.2027 | ||||
RUS
#70
|
0 € | 30.12.2027 | ||||||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 21,4Mn € | Ortalama Yaş: 22,6 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RUS
#31
|
42 | 39 | 8 | 7 | 5 | 25M € | 29.06.2029 | |
RUS
#10
|
42 | 35 | 9 | 7 | 7 | 10M € | 29.06.2030 | |
BRA
#7
|
27 | 17 | 4 | 2 | 2 | 1 | 6M € | 29.06.2030 |
RUS
#90
|
27 | 20 | 1 | 1 | 4 | 4M € | 31.05.2029 | |
SRB
#22
|
39 | 38 | 2 | 3 | 4 | 1 | 3,5M € | 29.06.2027 |
ARG
#5
|
11 | 7 | 2 | 3,5M € | 30.12.2026 | |||
RUS
#11
|
41 | 20 | 6 | 2 | 3 | 2,5M € | 29.06.2028 | |
SRB
#20
|
18 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1,8M € | 29.06.2028 | |
RUS
#6
|
1,2M € | 29.06.2029 | ||||||
COL
#19
|
7 | 5 | 900B € | 29.06.2027 | ||||
ARG
#18
|
4 | 2 | 600B € | 29.06.2027 | ||||
RUS
#76
|
150B € | - | ||||||
RUS
#14
|
100B € | - | ||||||
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 59,3Mn € | Ortalama Yaş: 22,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RUS
#78
|
19 | 18 | 3 | 2 | 10M € | 29.06.2029 | ||
RUS
#3
|
43 | 38 | 7 | 8 | 2 | 5M € | 29.06.2029 | |
BRA
#27
|
31 | 28 | 2 | 3 | 9 | 2 | 4M € | 29.06.2029 |
BRA
#4
|
27 | 23 | 1 | 5 | 3M € | 29.06.2029 | ||
RUS
#79
|
15 | 12 | 3 | 2,5M € | 30.12.2029 | |||
RUS
#68
|
1 | 1 | 1M € | 30.12.2029 | ||||
RUS
#23
|
11 | 5 | 1 | 900B € | 29.06.2027 | |||
ARG
#24
|
4 | 3 | 800B € | 29.06.2028 | ||||
RUS
#77
|
500B € | 29.06.2027 | ||||||
IRN
#96
|
175B € | - | ||||||
RUS
#75
|
0 € | - | ||||||
| 11 Defans | Toplam Değer: 27,9Mn € | Ortalama Yaş: 22,9 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RUS
#49
|
23 | 22 | 1,5M € | 29.06.2030 | ||||
RUS
#35
|
21 | 21 | 3 | 1M € | 29.06.2027 | |||
RUS
#85
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
RUS
#99
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 2,5Mn € | Ortalama Yaş: 25,0 | ||||||
Rusya-Premier Lig
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Zenit
|
30 | 20 | 8 | 2 | 53 - 19 | 34 | 68 |
|
2
|
Krasnodar
|
30 | 20 | 6 | 4 | 60 - 23 | 37 | 66 |
|
3
|
Lokomotiv
|
30 | 14 | 11 | 5 | 54 - 39 | 15 | 53 |
|
4
|
Spartak Moskova
|
30 | 15 | 7 | 8 | 47 - 39 | 8 | 52 |
|
5
|
CSKA
|
30 | 15 | 6 | 9 | 44 - 33 | 11 | 51 |
|
6
|
FC B. Kaliningrad
|
30 | 11 | 13 | 6 | 38 - 21 | 17 | 46 |
|
7
|
D.Moskova
|
30 | 12 | 9 | 9 | 51 - 40 | 11 | 45 |
|
8
|
Rubin Kazan
|
30 | 11 | 10 | 9 | 29 - 30 | -1 | 43 |
|
9
|
Akhmat
|
30 | 9 | 10 | 11 | 35 - 39 | -4 | 37 |
|
10
|
Rostov
|
30 | 8 | 9 | 13 | 25 - 32 | -7 | 33 |
|
11
|
Kryliya Sovetov
|
30 | 8 | 8 | 14 | 35 - 50 | -15 | 32 |
|
12
|
Orenburg
|
30 | 7 | 8 | 15 | 29 - 44 | -15 | 29 |
|
13
|
Akron Tolyatti
|
30 | 6 | 9 | 15 | 35 - 53 | -18 | 27 |
|
14
|
D. Makhachkala
|
30 | 5 | 11 | 14 | 19 - 37 | -18 | 26 |
|
15
|
Nizhny Novgorod
|
30 | 6 | 5 | 19 | 26 - 50 | -24 | 23 |
|
16
|
Sochi
|
30 | 6 | 4 | 20 | 29 - 60 | -31 | 22 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Lokomotiv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10 - 4 | 6 | 13 |
|
2
|
CSKA
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9 - 5 | 4 | 13 |
|
3
|
FC B. Kaliningrad
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6 - 9 | -3 | 5 |
|
4
|
Akron Tolyatti
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6 - 13 | -7 | 5 |
CSKA Moscow, 1911 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını VEB Arena sahasında oynuyor.
Rusya - Premier Lig tablosunda 5. sırada: 30 maçta 51 puan. Karne 15 galibiyet, 6 beraberlik, 9 mağlubiyet. Attığı gol 44, yediği gol 33; averaj 11.
Son maçında Lokomotiv karşısında 3-1 kazandı (17.05.2026).
Kadroda 38 oyuncu var; yaş ortalaması 22.7, toplam piyasa değeri 111.3 Mn €. En golcü isim Ivan Oblyakov (9 gol). En çok asisti Daniil Krugovoy yaptı (8). Kadronun en değerli oyuncusu Matvey Kislyak (25.0 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 21 oyuncu kadroya katıldı, 18 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Danilov Kirill, Egor Besaev, Maxim Voronov var. Ayrılanlar arasında Ilya Agapov, Kristijan Bistrovic, Rifat Zhemaletdinov bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 6 Premier Lig, 2 Kupa, 1 UEFA Avrupa Ligi yer alıyor.
Sosyal