YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Chornomorets Odessa 26-27 sezonu | Premier Lig'de 12. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FC Chornomorets Odessa 26-27 sezonu | Premier Lig'de 12. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Ukrayna
2
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Ukrayna - Premier Lig
|
||||||
| 02/08 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 08/08 | - |
|
|
- | ||
| 16/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 30/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 18/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 01/05 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
| 16/05 | - | - | - | - | ||
| 22/05 | - | - | - | - | ||
| 29/05 | - | - | - | - | ||
| 05/06 | - | - | - | - | ||
Ukrayna - Kupa
|
||||||
| Son 64 Turu | ||||||
| 23/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
Ukrayna
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UKR
#7
|
3 | 2 | 500B € | 29.06.2028 | ||||
UKR
#9
|
3 | 400B € | 30.12.2028 | |||||
UKR
#11
|
3 | 2 | 250B € | 29.06.2028 | ||||
UKR
#27
|
1 | 1 | 1 | 150B € | 29.06.2027 | |||
GEO
#18
|
3 | 3 | 1 | 100B € | 29.06.2028 | |||
UKR
#77
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
COD
#70
|
2 | 2 | 0 € | - | ||||
UKR
#55
|
0 € | - | ||||||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 1,4Mn € | Ortalama Yaş: 21,8 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UKR
#10
|
3 | 2 | 1 | 300B € | 30.12.2026 | |||
UKR
#8
|
3 | 1 | 300B € | 29.06.2027 | ||||
UKR
#13
|
3 | 1 | 1 | 300B € | 30.12.2028 | |||
UKR
#60
|
300B € | 29.06.2027 | ||||||
UKR
#19
|
3 | 3 | 250B € | 29.06.2028 | ||||
UKR
#21
|
3 | 3 | 200B € | 14.01.2027 | ||||
UKR
#17
|
1 | 1 | 200B € | 29.06.2028 | ||||
UKR
#33
|
0 € | - | ||||||
GMB
#30
|
0 € | - | ||||||
UKR
#20
|
0 € | - | ||||||
UKR
#22
|
0 € | - | ||||||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 1,9Mn € | Ortalama Yaş: 25,0 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UKR
#23
|
500B € | 29.06.2027 | ||||||
UKR
#5
|
2 | 2 | 400B € | 29.06.2027 | ||||
GMB
#24
|
3 | 3 | 1 | 300B € | 30.12.2028 | |||
UKR
#22
|
2 | 150B € | 29.06.2029 | |||||
UKR
#74
|
3 | 3 | 0 € | 29.06.2029 | ||||
UKR
#52
|
0 € | - | ||||||
UKR
#32
|
0 € | - | ||||||
UKR
#4
|
0 € | - | ||||||
| 8 Defans | Toplam Değer: 1,4Mn € | Ortalama Yaş: 22,8 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
UKR
#35
|
350B € | 30.12.2026 | ||||||
UKR
#16
|
50B € | 29.06.2029 | ||||||
NGA
#12
|
3 | 3 | 0 € | - | ||||
UKR
#75
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 400K € | Ortalama Yaş: 25,2 | ||||||
Ukrayna-Persha Ligi
Ukrayna-Premier Lig
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Karpaty Lviv
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11 - 2 | 9 | 10 |
|
2
|
Shakhtar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8 - 3 | 5 | 9 |
|
3
|
Polissya
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8 - 4 | 4 | 9 |
|
4
|
FC Epitsentr Dunaivtsi
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 2 | 4 | 7 |
|
5
|
Dinamo Kiev
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 2 | 2 | 6 |
|
6
|
Metalist 1925
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5 - 4 | 1 | 6 |
|
7
|
Zorya Luhansk
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5 - 7 | -2 | 6 |
|
8
|
Veres Rivne
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 3 | -1 | 4 |
|
9
|
Kryvbas
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 7 | -2 | 4 |
|
10
|
LNZ Cherkasy
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 4 | -2 | 4 |
|
11
|
Levy Bereg
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2 - 2 | 0 | 3 |
|
12
|
Chornomorets
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 4 | -2 | 3 |
|
13
|
Obolon Kiev
|
4 | 0 | 3 | 1 | 0 - 3 | -3 | 3 |
|
14
|
Bukovyna Chernivtsi
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0 - 3 | -3 | 2 |
|
15
|
Kudrivka Irpin
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1 - 8 | -7 | 2 |
|
16
|
Kolos Kovalivka
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 4 | -3 | 1 |
|
1
|
Karpaty Lviv
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11 - 2 | 9 | 10 |
|
2
|
Shakhtar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8 - 3 | 5 | 9 |
|
3
|
Polissya
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8 - 4 | 4 | 9 |
|
4
|
FC Epitsentr Dunaivtsi
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 2 | 4 | 7 |
|
5
|
Metalist 1925
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5 - 4 | 1 | 6 |
|
6
|
Dinamo Kiev
1-0
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 3 | 1 | 6 |
|
7
|
Zorya Luhansk
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5 - 7 | -2 | 6 |
|
8
|
Bukovyna Chernivtsi
1-0
|
4 | 1 | 2 | 1 | 1 - 3 | -2 | 5 |
|
9
|
Veres Rivne
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 3 | -1 | 4 |
|
10
|
Kryvbas
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 7 | -2 | 4 |
|
11
|
LNZ Cherkasy
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 4 | -2 | 4 |
|
12
|
Levy Bereg
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2 - 2 | 0 | 3 |
|
13
|
Chornomorets
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 4 | -2 | 3 |
|
14
|
Obolon Kiev
|
4 | 0 | 3 | 1 | 0 - 3 | -3 | 3 |
|
15
|
Kudrivka Irpin
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1 - 8 | -7 | 2 |
|
16
|
Kolos Kovalivka
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 4 | -3 | 1 |
FC Chornomorets Odessa, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Chornomorets Stadium sahasında oynuyor. Takımı Roman Grigorchuk çalıştırıyor.
Ukrayna - Premier Lig tablosunda 12. sırada: 3 maçta 3 puan. Karne 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 2, yediği gol 4; averaj -2.
Son maçında Kryvbas karşısında 1-0 kazandı (30.08.2026). Sıradaki maçta Levy Bereg takımını konuk edecek (04.09.2026).
Kadroda 31 oyuncu var; yaş ortalaması 23.6, toplam piyasa değeri 5.0 Mn €. En golcü isim Vitaliy Faraseyenko (1 gol). Kadronun en değerli oyuncusu Oleksiy Gusiev (0.5 Mn €). Kadronun 6 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 9 oyuncu kadroya katıldı, 6 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Maksym Melnychenko, Oleh Pushkarov, Oleksiy Gusiev var. Ayrılanlar arasında Artem Gabelok, Vitaliy Yermakov, Vadym Yevhenovych Yushchyshyn bulunuyor.