YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Carabobo FC 26-27 sezonu | Premier Lig'de 7. sırada, 19 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Carabobo FC 26-27 sezonu | Premier Lig'de 7. sırada, 19 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Venezuela
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Venezuela - Premier Lig
|
||||||
| 01/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 08/02 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 14/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/02 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 01/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 08/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 16/03 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 19/03 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 24/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 03/04 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 13/04 | 2 - 2 |
|
|
G | ||
| 21/04 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 26/04 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 04/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 10/05 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 08/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 17/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 31/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 03/09 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 08/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
Libertadores Kupası
|
||||||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 18/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/02 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 3. Eleme Turu | ||||||
| 05/03 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 12/03 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
Copa Sudamericana
|
||||||
| Grup H | ||||||
| 10/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Venezuela
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VEN
#24
|
17 | 15 | 7 | 1 | 3 | 1 | 400B € | 30.12.2029 |
VEN
#9
|
2 | 1 | 1 | 2 | 400B € | - | ||
HND
#20
|
6 | 2 | 1 | 1 | 0 € | 29.06.2029 | ||
| 3 Forvet | Toplam Değer: 800K € | Ortalama Yaş: 25,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VEN
#7
|
25 | 20 | 10 | 6 | 800B € | 29.06.2027 | ||
VEN
#8
|
29 | 26 | 2 | 4 | 3 | 1 | 700B € | 30.12.2026 |
ARG
#26
|
24 | 20 | 2 | 4 | 600B € | - | ||
VEN
#11
|
400B € | - | ||||||
VEN
#30
|
16 | 11 | 1 | 3 | 350B € | - | ||
VEN
#11
|
7 | 6 | 2 | 1 | 350B € | 29.06.2027 | ||
VEN
#18
|
325B € | 30.12.2026 | ||||||
VEN
#15
|
32 | 23 | 1 | 2 | 4 | 300B € | - | |
VEN
#23
|
22 | 7 | 2 | 1 | 2 | 300B € | - | |
VEN
#10
|
34 | 24 | 3 | 10 | 2 | 250B € | 30.12.2026 | |
VEN
#6
|
5 | 250B € | - | |||||
VEN
#5
|
31 | 22 | 4 | 2 | 5 | 1 | 225B € | - |
VEN
#16
|
15 | 9 | 2 | 225B € | 30.12.2026 | |||
COL
#14
|
10 | 8 | 1 | 2 | 0 € | - | ||
COL
#18
|
2 | 1 | 0 € | - | ||||
VEN
#
|
0 € | - | ||||||
| 16 Orta Saha | Toplam Değer: 5,1Mn € | Ortalama Yaş: 27,1 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#32
|
30 | 27 | 1 | 3 | 1 | 400B € | 30.12.2026 | |
URY
#27
|
400B € | - | ||||||
VEN
#28
|
19 | 17 | 1 | 1 | 8 | 375B € | 30.12.2026 | |
VEN
#3
|
11 | 10 | 3 | 325B € | - | |||
VEN
#19
|
29 | 15 | 8 | 1 | 250B € | 30.12.2026 | ||
VEN
#21
|
28 | 23 | 2 | 2 | 250B € | 30.12.2026 | ||
VEN
#4
|
18 | 15 | 4 | 250B € | 30.12.2026 | |||
VEN
#13
|
200B € | - | ||||||
VEN
#2
|
3 | 175B € | 30.12.2026 | |||||
VEN
#17
|
13 | 9 | 1 | 1 | 0 € | - | ||
VEN
#13
|
0 € | - | ||||||
| 11 Defans | Toplam Değer: 2,6Mn € | Ortalama Yaş: 27,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#22
|
29 | 29 | 8 | 450B € | - | |||
VEN
#1
|
1 | 1 | 450B € | - | ||||
VEN
#12
|
0 € | - | ||||||
VEN
#22
|
0 € | 30.12.2026 | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 900K € | Ortalama Yaş: 25,8 | ||||||
Venezuela-Copa Venezuela
Venezuela-Premier Lig
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
La Guaira
|
13 | 7 | 6 | 0 | 15 - 6 | 9 | 27 |
|
2
|
Metropolitanos
|
13 | 7 | 4 | 2 | 17 - 10 | 7 | 25 |
|
3
|
Dep. Tachira
|
13 | 7 | 3 | 3 | 17 - 12 | 5 | 24 |
|
4
|
UCV FC
|
13 | 7 | 2 | 4 | 24 - 20 | 4 | 23 |
|
5
|
Portuguesa
|
13 | 5 | 5 | 3 | 20 - 12 | 8 | 20 |
|
6
|
Estudiantes
|
13 | 6 | 2 | 5 | 21 - 18 | 3 | 20 |
|
7
|
Carabobo
|
13 | 4 | 7 | 2 | 23 - 14 | 9 | 19 |
|
8
|
Puerto Cabello
|
13 | 4 | 5 | 4 | 16 - 14 | 2 | 17 |
|
9
|
Zamora
|
13 | 4 | 5 | 4 | 14 - 14 | 0 | 17 |
|
10
|
Caracas
|
13 | 3 | 6 | 4 | 15 - 17 | -2 | 15 |
|
11
|
Rayo Zuliano
|
13 | 4 | 2 | 7 | 13 - 23 | -10 | 14 |
|
12
|
Monagas
|
13 | 3 | 2 | 8 | 14 - 22 | -8 | 11 |
|
13
|
Anzoategui FC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 15 - 25 | -10 | 9 |
|
14
|
Trujillanos FC
|
13 | 0 | 4 | 9 | 9 - 26 | -17 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Carabobo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10 - 5 | 5 | 11 |
|
2
|
Dep. Tachira
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8 - 5 | 3 | 11 |
|
3
|
Metropolitanos
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5 - 7 | -2 | 8 |
|
4
|
Estudiantes
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2 - 8 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Dep. Tachira
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16 - 8 | 8 | 16 |
|
2
|
Metropolitanos
|
7 | 5 | 1 | 1 | 15 - 8 | 7 | 16 |
|
3
|
Puerto Cabello
|
7 | 4 | 2 | 1 | 12 - 5 | 7 | 14 |
|
4
|
La Guaira
|
7 | 4 | 1 | 2 | 17 - 9 | 8 | 13 |
|
5
|
Portuguesa
|
7 | 3 | 3 | 1 | 9 - 7 | 2 | 12 |
|
6
|
Estudiantes
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8 - 8 | 0 | 12 |
|
7
|
Carabobo
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7 - 7 | 0 | 8 |
|
8
|
Monagas
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9 - 11 | -2 | 7 |
|
9
|
UCV FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8 - 10 | -2 | 7 |
|
10
|
Caracas
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7 - 9 | -2 | 7 |
|
11
|
Trujillanos FC
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7 - 11 | -4 | 7 |
|
12
|
Zamora
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7 - 14 | -7 | 7 |
|
13
|
Rayo Zuliano
|
7 | 2 | 0 | 5 | 10 - 16 | -6 | 6 |
|
14
|
Anzoategui FC
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5 - 14 | -9 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
River Plate
|
6 | 4 | 2 | 0 | 9 - 3 | 6 | 14 |
|
2
|
Bragantino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12 - 5 | 7 | 10 |
|
3
|
Carabobo
|
6 | 3 | 0 | 3 | 6 - 5 | 1 | 9 |
|
4
|
Blooming
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3 - 17 | -14 | 1 |
Carabobo FC, 1967 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Misael Delgado sahasında oynuyor. Takımı Daniel Alejandro Farias Acosta çalıştırıyor.
Venezuela - Premier Lig tablosunda 7. sırada: 13 maçta 19 puan. Karne 4 galibiyet, 7 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 23, yediği gol 14; averaj 9.
Son maçında Rayo Zuliano karşısında 3-4 kaybetti (04.09.2026). Sıradaki maçta Puerto Cabello deplasmanına gidecek (07.09.2026).
Kadroda 35 oyuncu var; yaş ortalaması 26.9, toplam piyasa değeri 9.4 Mn €. En golcü isim Edson Tortolero (10 gol). En çok asisti Yohandry Orozco yaptı (10). Kadronun en değerli oyuncusu Edson Tortolero (0.8 Mn €). Kadronun 3 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 10 oyuncu kadroya katıldı, 7 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Bryan Castillo, Eric Ramirez, Exon Arzu var. Ayrılanlar arasında Edson Tortolero, Jose Riasco, Lucas Bruera bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.