YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
CA Penarol 2026 sezonu | Kupa'de 2. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
CA Penarol 2026 sezonu | Kupa'de 2. sırada, 3 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Uruguay
5
52
3
3
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Uruguay - Premier Lig
|
||||||
| 08/02 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 23/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 02/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/03 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 15/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 22/03 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 26/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/03 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 05/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 14/04 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 21/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 27/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Primera Division 2026, Torneo Intermedio, Group A | ||||||
| 17/05 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 25/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/06 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 07/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 18/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/07 | - |
|
|
B | ||
| 02/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 06/08 | 4 - 1 |
|
|
G | ||
| 09/08 | - |
|
|
- | ||
| 17/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
Uruguay - Kupa
|
||||||
| 27/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/09 | - | - | - | - | ||
Uruguay - Copa de La Liga
|
||||||
| Son 16 Turu | ||||||
| 13/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 20/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 24/01 | 2 - 2 |
|
|
B | ||
Uruguay - Super Kupa
|
||||||
| Final | ||||||
| 02/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Libertadores Kupası
|
||||||
| Grup E | ||||||
| 10/04 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 17/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 01/05 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/05 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 22/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 28/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 18/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/01 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
Kupa
Premier Lig
Uruguay
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
URY
#19
|
30 | 28 | 11 | 3 | 1 | 5M € | 30.12.2029 | |
URY
#33
|
2 | 1 | 1,5M € | 30.12.2027 | ||||
URY
#9
|
27 | 7 | 2 | 3 | 700B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#23
|
1 | 250B € | 29.06.2027 | |||||
ARG
#11
|
7 | 6 | 2 | 3 | 2 | 225B € | 29.06.2027 | |
URY
#7
|
12 | 9 | 3 | 1 | 200B € | 30.12.2026 | ||
URY
#99
|
21 | 9 | 7 | 2 | 100B € | 30.12.2027 | ||
URY
#40
|
6 | 3 | 3 | 0 € | 30.12.2027 | |||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 8Mn € | Ortalama Yaş: 26,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
URY
#10
|
12 | 12 | 1 | 2 | 3 | 5M € | 30.12.2027 | |
URY
#8
|
27 | 26 | 2 | 1 | 5 | 1 | 2M € | 30.12.2028 |
COL
#77
|
22 | 11 | 4 | 1 | 4 | 2M € | 30.12.2026 | |
ARG
#5
|
24 | 20 | 1 | 1 | 7 | 2 | 1M € | 30.12.2026 |
URY
#13
|
19 | 15 | 2 | 3 | 1M € | 30.12.2027 | ||
URY
#32
|
27 | 18 | 3 | 1 | 4 | 1 | 800B € | 30.12.2027 |
URY
#80
|
10 | 2 | 1 | 250B € | 30.12.2026 | |||
URY
#16
|
2 | 0 € | 30.12.2028 | |||||
URY
#30
|
11 | 1 | 0 € | - | ||||
| 9 Orta Saha | Toplam Değer: 12,1Mn € | Ortalama Yaş: 24,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
URY
#34
|
7 | 7 | 3,5M € | 30.12.2027 | ||||
URY
#6
|
28 | 28 | 11 | 1 | 1,5M € | 30.12.2026 | ||
URY
#26
|
4 | 4 | 1 | 1,5M € | 29.06.2027 | |||
URY
#3
|
22 | 19 | 4 | 1 | 1M € | 30.12.2026 | ||
URY
#93
|
18 | 12 | 1 | 2 | 3 | 800B € | 30.12.2026 | |
URY
#21
|
25 | 22 | 1 | 2 | 3 | 500B € | 29.06.2027 | |
URY
#4
|
5 | 2 | 1 | 300B € | 30.12.2027 | |||
URY
#26
|
3 | 2 | 2 | 300B € | 30.12.2026 | |||
URY
#36
|
13 | 10 | 3 | 125B € | 30.12.2029 | |||
URY
#15
|
17 | 16 | 4 | 5 | 2 | 100B € | 30.12.2026 | |
URY
#27
|
11 | 4 | 1 | 100B € | 30.12.2026 | |||
URY
#14
|
15 | 3 | 1 | 3 | 0 € | - | ||
URY
#28
|
2 | 1 | 0 € | - | ||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 9,7Mn € | Ortalama Yaş: 26,4 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
URY
#29
|
26 | 26 | 6 | 1 | 500B € | 30.12.2027 | ||
URY
#1
|
8 | 8 | 50B € | 30.12.2026 | ||||
| 2 Kaleci | Toplam Değer: 550K € | Ortalama Yaş: 35,5 | ||||||
Uruguay-Premier Lig
1
2
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Danubio
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 | 1 | 3 |
|
2
|
Penarol
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 |
|
3
|
CA Atenas de San Carlos
|
1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 0 |
|
4
|
Montevideo City
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
R. Montevideo
|
15 | 9 | 4 | 2 | 23 - 14 | 9 | 31 |
|
2
|
Maldonado
|
15 | 9 | 2 | 4 | 24 - 16 | 8 | 29 |
|
3
|
Albion
|
15 | 8 | 4 | 3 | 26 - 16 | 10 | 28 |
|
4
|
Penarol
|
15 | 8 | 3 | 4 | 23 - 16 | 7 | 27 |
|
5
|
Central Espanol
|
15 | 7 | 3 | 5 | 23 - 22 | 1 | 24 |
|
6
|
Montevideo City
|
15 | 6 | 5 | 4 | 22 - 16 | 6 | 23 |
|
7
|
Nacional
|
15 | 7 | 1 | 7 | 26 - 21 | 5 | 22 |
|
8
|
Defensor Sp.
|
15 | 5 | 6 | 4 | 13 - 11 | 2 | 21 |
|
9
|
Liverpool M
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20 - 18 | 2 | 20 |
|
10
|
Montevideo Wanderers
|
15 | 6 | 2 | 7 | 16 - 21 | -5 | 20 |
|
11
|
Danubio
|
15 | 4 | 6 | 5 | 17 - 21 | -4 | 18 |
|
12
|
Cerro Largo
|
15 | 5 | 2 | 8 | 16 - 19 | -3 | 17 |
|
13
|
Boston River
|
15 | 5 | 2 | 8 | 14 - 20 | -6 | 17 |
|
14
|
Juventud de las Piedras
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17 - 22 | -5 | 15 |
|
15
|
Progreso
|
15 | 2 | 4 | 9 | 12 - 23 | -11 | 10 |
|
16
|
Cerro CA
|
15 | 2 | 4 | 9 | 8 - 24 | -16 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Penarol
|
7 | 5 | 1 | 1 | 12 - 3 | 9 | 16 |
|
2
|
Cerro Largo
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7 - 5 | 2 | 11 |
|
3
|
R. Montevideo
|
7 | 2 | 4 | 1 | 4 - 3 | 1 | 10 |
|
4
|
Liverpool M
|
7 | 2 | 3 | 2 | 5 - 5 | 0 | 9 |
|
5
|
Central Espanol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 4 - 4 | 0 | 9 |
|
6
|
Cerro CA
|
7 | 3 | 0 | 4 | 6 - 10 | -4 | 9 |
|
7
|
Defensor Sp.
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6 - 9 | -3 | 6 |
|
8
|
Boston River
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5 - 10 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Liverpool M
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10 - 1 | 9 | 10 |
|
2
|
Montevideo City
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 2 | 7 | 9 |
|
3
|
Boston River
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6 - 4 | 2 | 8 |
|
4
|
Juventud de las Piedras
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4 - 2 | 2 | 7 |
|
5
|
Montevideo Wanderers
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 6 | 0 | 7 |
|
6
|
Cerro CA
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4 - 6 | -2 | 7 |
|
7
|
Nacional
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3 - 4 | -1 | 6 |
|
8
|
R. Montevideo
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4 - 2 | 2 | 5 |
|
9
|
Maldonado
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4 - 4 | 0 | 5 |
|
10
|
Cerro Largo
|
4 | 0 | 4 | 0 | 4 - 4 | 0 | 4 |
|
11
|
Penarol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 2 | 0 | 4 |
|
12
|
Progreso
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1 - 4 | -3 | 3 |
|
13
|
Central Espanol
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2 - 6 | -4 | 3 |
|
14
|
Danubio
|
4 | 0 | 2 | 2 | 0 - 2 | -2 | 2 |
|
15
|
Defensor Sp.
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2 - 9 | -7 | 1 |
|
16
|
Albion
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3 - 6 | -3 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Corinthians
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8 - 4 | 4 | 11 |
|
2
|
Platense
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8 - 7 | 1 | 10 |
|
3
|
Santa Fe
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6 - 7 | -1 | 8 |
|
4
|
Penarol
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4 - 8 | -4 | 3 |
CA Penarol, 1891 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Campeon del Siglo sahasında oynuyor. Takımı Diego Aguirre çalıştırıyor.
Uruguay - Kupa tablosunda 2. sırada: 1 maçta 3 puan. Karne 1 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Attığı gol 1, yediği gol 0; averaj 1.
Son maçında Nacional karşısında 0-1 kaybetti (31.08.2026). Sıradaki maçta CA Atenas de San Carlos deplasmanına gidecek (03.09.2026).
Kadroda 33 oyuncu var; yaş ortalaması 26.2, toplam piyasa değeri 30.3 Mn €. En golcü isim Matias Arezo (11 gol). En çok asisti Cristian Leonel Jaime yaptı (3). Kadronun en değerli oyuncusu Leonardo Fernandez (5.0 Mn €). Kadronun 5 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 15 oyuncu kadroya katıldı, 20 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Gonzalo Gelini, Alexander Machado, Thiago Espinosa var. Ayrılanlar arasında Alexander Machado, Gaston Togni, Matias Gonzalez Marquez bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 2 Premier Lig, 1 Kupa yer alıyor.
Sosyal