YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Neftçi PFK 26-27 sezonu | Premier Lig'de 2. sırada, 6 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Neftçi PFK 26-27 sezonu | Premier Lig'de 2. sırada, 6 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Azerbaycan
9
6
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Azerbaycan - Premier Lig
|
||||||
| 16/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 11/09 | - | - | - | - | ||
| 18/09 | - | - | - | - | ||
| 09/10 | - | - | - | - | ||
| 16/10 | - | - | - | - | ||
| 23/10 | - | - | - | - | ||
| 30/10 | - | - | - | - | ||
| 05/11 | - | - | - | - | ||
| 20/11 | - | - | - | - | ||
| 27/11 | - | - | - | - | ||
| 04/12 | - | - | - | - | ||
| 13/12 | - | - | - | - | ||
| 18/12 | - | - | - | - | ||
| 22/01 | - | - | - | - | ||
| 29/01 | - | - | - | - | ||
| 05/02 | - | - | - | - | ||
| 12/02 | - | - | - | - | ||
| 19/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 05/03 | - | - | - | - | ||
| 12/03 | - | - | - | - | ||
| 18/03 | - | - | - | - | ||
| 02/04 | - | - | - | - | ||
| 09/04 | - | - | - | - | ||
| 16/04 | - | - | - | - | ||
| 23/04 | - | - | - | - | ||
| 30/04 | - | - | - | - | ||
| 07/05 | - | - | - | - | ||
| 14/05 | - | - | - | - | ||
| 21/05 | - | - | - | - | ||
UEFA Konferans Ligi
|
||||||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 22/07 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 30/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 02/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 10/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Premier Lig
Azerbaycan
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FRA
#11
|
2 | 2 | 1,5M € | 29.06.2029 | ||||
SRB
#27
|
1 | 800B € | 29.06.2028 | |||||
SVK
#29
|
5 | 5 | 1 | 1 | 600B € | 29.06.2028 | ||
AZE
#7
|
5 | 3 | 500B € | 29.06.2027 | ||||
HUN
#11
|
2 | 1 | 400B € | 29.06.2028 | ||||
ENG
#97
|
2 | 400B € | 29.06.2026 | |||||
UKR
#70
|
350B € | 29.06.2027 | ||||||
ROU
#0
|
350B € | 29.06.2026 | ||||||
LUX
#0
|
250B € | 29.06.2028 | ||||||
AZE
#19
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
ARG
#16
|
75B € | - | ||||||
AZE
#82
|
0 € | - | ||||||
BRA
#33
|
5 | 5 | 5 | 1 | 0 € | - | ||
| 13 Forvet | Toplam Değer: 5,4Mn € | Ortalama Yaş: 25,9 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NGA
#18
|
4 | 3 | 1 | 650B € | - | |||
BRA
#20
|
5 | 3 | 1 | 500B € | 29.06.2028 | |||
AZE
#8
|
4 | 4 | 1 | 450B € | 29.06.2027 | |||
AZE
#17
|
1 | 1 | 450B € | 29.06.2027 | ||||
BEN
#6
|
3 | 2 | 1 | 400B € | 29.06.2027 | |||
ECU
#0
|
400B € | 29.06.2027 | ||||||
JPN
#18
|
300B € | 29.06.2029 | ||||||
AZE
#4
|
1 | 250B € | 29.06.2027 | |||||
AZE
#27
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
PRY
#6
|
0 € | 30.12.2026 | ||||||
AZE
#78
|
0 € | - | ||||||
AZE
#41
|
0 € | - | ||||||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 3,6Mn € | Ortalama Yaş: 27,4 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZE
#3
|
5 | 4 | 1,2M € | 29.06.2029 | ||||
MLI
#77
|
5 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1M € | 29.06.2027 | |
BRA
#5
|
5 | 4 | 1 | 850B € | 29.06.2027 | |||
AZE
#14
|
3 | 3 | 1 | 600B € | 29.06.2027 | |||
GLP
#55
|
4 | 2 | 1 | 2 | 500B € | 29.06.2028 | ||
SEN
#24
|
2 | 1 | 500B € | 29.06.2027 | ||||
AZE
#80
|
0 € | - | ||||||
AZE
#67
|
0 € | - | ||||||
AZE
#84
|
0 € | - | ||||||
| 9 Defans | Toplam Değer: 4,7Mn € | Ortalama Yaş: 26,2 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZE
#93
|
1 | 600B € | 29.06.2027 | |||||
BIH
#13
|
500B € | 29.06.2027 | ||||||
AZE
#1
|
5 | 5 | 150B € | 29.06.2028 | ||||
AZE
#81
|
0 € | - | ||||||
AZE
#30
|
0 € | - | ||||||
AZE
#94
|
0 € | - | ||||||
| 6 Kaleci | Toplam Değer: 1,3Mn € | Ortalama Yaş: 26,8 | ||||||
Azerbaycan-Premier Lig
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Zira
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6 - 1 | 5 | 9 |
|
2
|
Neftçi PFK
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8 - 2 | 6 | 6 |
|
3
|
Karabağ
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 6 |
|
4
|
Sabah
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 6 |
|
5
|
Turan Tovuz
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1 - 1 | 0 | 4 |
|
6
|
Imisli FK
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 4 |
|
7
|
Kapaz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 3 |
|
8
|
Safa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 3 | -2 | 3 |
|
9
|
Shamakhi
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1 - 3 | -2 | 2 |
|
10
|
Kabala
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0 - 2 | -2 | 1 |
|
11
|
Araz Nahçıvan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0 - 6 | -6 | 1 |
|
12
|
Sumgayit
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 4 | -3 | 0 |
Neftçi PFK, 1937 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Bakcell Arena sahasında oynuyor. Takımı Yuriy Vernydub çalıştırıyor.
Azerbaycan - Premier Lig tablosunda 2. sırada: 3 maçta 6 puan. Karne 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 8, yediği gol 2; averaj 6.
Son maçında Zira karşısında 0-1 kaybetti (30.08.2026). Sıradaki maçta Safa takımını konuk edecek (05.09.2026).
Kadroda 40 oyuncu var; yaş ortalaması 26.6, toplam piyasa değeri 14.8 Mn €. En golcü isim Breno Almeida (5 gol). En çok asisti Klismahn yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Imad Faraj (1.5 Mn €).
Bu transfer döneminde 11 oyuncu kadroya katıldı, 12 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Vicko Sevelj, Denzel Jubitana, Dragoljub Savic var. Ayrılanlar arasında Vincent Aboubakar, Alessio Curci, Imad Faraj bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 4 Premier Lig yer alıyor.
Sosyal