YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Auckland FC 25-26 sezonu | A-League'de 3. sırada, 42 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Auckland FC 25-26 sezonu | A-League'de 3. sırada, 42 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Avustralya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Avustralya - A-League
|
||||||
| 18/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 25/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/11 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/11 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 23/11 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 30/11 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 06/12 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/12 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 19/12 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/01 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 05/01 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 09/01 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 16/01 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 24/01 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 31/01 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 07/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/02 | 0 - 4 |
|
|
G | ||
| 28/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/03 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 14/03 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 21/03 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 03/04 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 11/04 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 19/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 26/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Play-off Turu | ||||||
| 02/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| Yarı Final | ||||||
| 09/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 15/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 23/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Avustralya - Kupa, 2025
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 29/07 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 13/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Yarı Final | ||||||
| 30/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
FIFA Kıtalararası Kupa, 2026
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 26/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 26/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Avustralya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NZL
#21
|
34 | 34 | 12 | 8 | 2 | 900B € | 29.06.2028 | |
AUS
#77
|
34 | 26 | 10 | 2 | 6 | 650B € | 29.06.2028 | |
URY
#10
|
30 | 19 | 7 | 4 | 4 | 650B € | 29.06.2026 | |
ENG
#9
|
32 | 27 | 12 | 4 | 8 | 1 | 600B € | 29.06.2027 |
NZL
#27
|
33 | 19 | 3 | 2 | 1 | 1 | 400B € | 29.06.2027 |
NZL
#14
|
12 | 1 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | |||
NZL
#35
|
10 | 1 | 250B € | 29.06.2027 | ||||
AUS
#11
|
17 | 8 | 1 | 1 | 3 | 200B € | - | |
NZL
#
|
150B € | - | ||||||
NZL
#
|
150B € | - | ||||||
NZL
#16
|
125B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#20
|
0 € | - | ||||||
NZL
#
|
0 € | - | ||||||
| 13 Forvet | Toplam Değer: 4,4Mn € | Ortalama Yaş: 24,5 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AUS
#3
|
29 | 25 | 2 | 3 | 1M € | 29.06.2029 | ||
BEL
#6
|
30 | 25 | 2 | 3 | 8 | 700B € | 29.06.2026 | |
AUS
#22
|
20 | 9 | 2 | 550B € | 29.06.2028 | |||
NZL
#7
|
30 | 14 | 1 | 1 | 4 | 300B € | 29.06.2027 | |
CHL
#8
|
29 | 22 | 1 | 1 | 4 | 200B € | 29.06.2027 | |
NZL
#2
|
200B € | - | ||||||
NZL
#
|
200B € | 30.12.2026 | ||||||
NZL
#
|
175B € | 30.12.2026 | ||||||
NZL
#19
|
3 | 1 | 150B € | 29.06.2027 | ||||
NZL
#18
|
1 | 1 | 150B € | 29.11.2026 | ||||
NZL
#
|
150B € | 30.12.2026 | ||||||
NZL
#57
|
4 | 100B € | - | |||||
AUS
#28
|
2 | 100B € | 29.06.2027 | |||||
NZL
#45
|
100B € | 30.12.2026 | ||||||
NZL
#46
|
2 | 0 € | - | |||||
NZL
#
|
0 € | - | ||||||
| 16 Orta Saha | Toplam Değer: 4,1Mn € | Ortalama Yaş: 23,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AUS
#23
|
33 | 33 | 4 | 1 | 650B € | 29.06.2026 | ||
NZL
#15
|
30 | 27 | 1 | 9 | 4 | 600B € | 29.06.2029 | |
NZL
#17
|
32 | 23 | 1 | 2 | 450B € | 29.06.2027 | ||
JPN
#2
|
27 | 23 | 3 | 7 | 400B € | 29.06.2027 | ||
NZL
#4
|
19 | 12 | 2 | 400B € | 29.06.2027 | |||
NZL
#52
|
7 | 1 | 175B € | 29.06.2028 | ||||
NZL
#
|
150B € | - | ||||||
NZL
#34
|
125B € | 30.12.2026 | ||||||
USA
#7
|
125B € | 30.12.2026 | ||||||
NZL
#33
|
75B € | 30.12.2026 | ||||||
AUS
#3
|
0 € | - | ||||||
AUS
#
|
0 € | - | ||||||
NZL
#
|
0 € | - | ||||||
NZL
#98
|
1 | 0 € | - | |||||
NZL
#43
|
1 | 0 € | - | |||||
SLB
#
|
0 € | - | ||||||
| 16 Defans | Toplam Değer: 3,2Mn € | Ortalama Yaş: 24,1 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NZL
#1
|
34 | 33 | 2 | 400B € | 29.06.2027 | |||
NZL
#20
|
1 | 1 | 250B € | 29.06.2027 | ||||
NCL
#
|
200B € | 30.12.2026 | ||||||
AUS
#12
|
1 | 1 | 100B € | 29.06.2027 | ||||
NZL
#35
|
75B € | 30.12.2026 | ||||||
NZL
#97
|
0 € | - | ||||||
NZL
#30
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
| 7 Kaleci | Toplam Değer: 1Mn € | Ortalama Yaş: 22,4 | ||||||
Avustralya-A-League
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Newcastle Jets
|
26 | 15 | 3 | 8 | 55 - 39 | 16 | 48 |
|
2
|
Adelaide Utd
|
26 | 12 | 7 | 7 | 46 - 36 | 10 | 43 |
|
3
|
Auckland FC
|
26 | 11 | 9 | 6 | 42 - 29 | 13 | 42 |
|
4
|
Melbourne V.
|
26 | 11 | 7 | 8 | 44 - 33 | 11 | 40 |
|
5
|
Sydney
|
26 | 11 | 6 | 9 | 33 - 25 | 8 | 39 |
|
6
|
Melbourne City
|
26 | 10 | 8 | 8 | 33 - 33 | 0 | 38 |
|
7
|
Macarthur
|
26 | 9 | 7 | 10 | 37 - 44 | -7 | 34 |
|
8
|
Wellington
|
26 | 9 | 6 | 11 | 36 - 48 | -12 | 33 |
|
9
|
CC Mariners
|
26 | 8 | 8 | 10 | 35 - 42 | -7 | 32 |
|
10
|
Perth Glory
|
26 | 8 | 7 | 11 | 32 - 39 | -7 | 31 |
|
11
|
Brisbane Roar
|
26 | 6 | 8 | 12 | 27 - 36 | -9 | 26 |
|
12
|
WS Wanderers
|
26 | 5 | 6 | 15 | 27 - 43 | -16 | 21 |
Auckland FC, profesyonel bir futbol kulübüdür.
Avustralya - A-League tablosunda 3. sırada: 26 maçta 42 puan. Karne 11 galibiyet, 9 beraberlik, 6 mağlubiyet. Attığı gol 42, yediği gol 29; averaj 13.
Son maçında Al Ahli karşısında 0-1 kaybetti (27.08.2026).
Kadroda 53 oyuncu var; yaş ortalaması 23.8, toplam piyasa değeri 12.6 Mn €. En golcü isim Jesse Randall (12 gol). En çok asisti Francis De Vries yaptı (9). Kadronun en değerli oyuncusu Jake Girdwood-Reich (1.0 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 18 oyuncu kadroya katıldı, 7 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında James Hilton, James Hilton, Luka Robert Vicelich var. Ayrılanlar arasında Scott Morris, Tommy Smith, Luis Toomey bulunuyor.